Tema sukurta: 2015.04.02 18:49
2011.03.15 15:57 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Enciklopedija
Enciklopedija
Patyręs
Viramune 200mg tabletės N60

Pakuotės lapelis: informacija vartotojui
VIRAMUNE 200 mg tabletėsNevirapinas
Atidžiai perskaitykite visą šį lapelį, prieš pradėdami vartoti vaistą.- Neišmeskite šio lapelio, nes vėl gali prireikti jį perskaityti.- Jeigu kiltų daugiau klausimų, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.- Šis vaistas skirtas Jums, todėl kitiems žmonėms jo duoti negalima. Vaistas gali jiems pakenkti (net tiems, kurių ligos simptomai yra tokie patys kaip Jūsų).- Jeigu pasireiškė sunkus šalutinis poveikis arba pastebėjote šiame lapelyje nenurodytą šalutinį poveikį, pasakykite gydytojui arba vaistininkui.
Lapelio turinys1. Kas yra VIRAMUNE ir kam jis vartojamas2. Kas žinotina prieš vartojant VIRAMUNE3. Kaip vartoti VIRAMUNE4. Galimas šalutinis poveikis5. Kaip laikyti VIRAMUNE6. Kita informacija
1. kas yra viramune ir kam jis vartojamas
VIRAMUNE priklauso vaistų, vadinamų antiretrovirusiniais vaistiniais preparatais, grupei. Jais gydoma žmogaus imunodeficito virusų (ŽIV-1) infekcija.Aktyvioji sudedamoji Jūsų vaisto dalis vadinama nevirapinu. Aktyvioji dalis − tai šio vaisto medžiaga, kuri mažina virusų kiekį kraujyje, todėl lengvina Jūsų būklę. Nevirapinas priklauso vaistų nuo ŽIV infekcijos klasei, vadinamai nenukleozidų atvirkštinės transkriptazės (NNAT) inhibitoriais.Atvirkštinė transkriptazė yra fermentas, kurio reikia ŽIV daugėti. Nevirapinas sustabdo atvirkštinės trakskriptazės veikimą. Sustabdydamas atvirkštinės transkriptazės veikimą, VIRAMUNE padeda kontroliuoti ŽIV-1 infekciją.
VIRAMUNE Jūs turite vartoti kartu su kitais antiretrovirusiniais vaistais. Gydytojas rekomenduos geriausiai Jums tinkamus vaistus.
2. kas žinotina prieš vartojant viramune
VIRAMUNE vartoti negalima:- jeigu yra alergija (padidėjęs jautrumas) nevirapinui arba bet kuriai pagalbinei VIRAMUNE medžiagai (Žr. šio lapelio 6 skyriaus poskyrį „VIRAMUNE sudėtis“);- jeigu VIRAMUNE vartojote anksčiau ir gydymą juo turėjote nutraukti, kadangi pasireiškė:- sunkus odos išbėrimas,- odos išbėrimas, susijęs su kitokiais simptomais, pvz.:- karščiavimu,- pūslių atsiradimu,- burnos opomis,- akių uždegimu,- veido patinimu,- viso kūno patinimu,- dusuliu,- raumenų arba sąnarių skausmu,- bendruoju negalavimu,- pilvo skausmu;- padidėjusio jautrumo (alerginės) reakcijos;- kepenų uždegimas (hepatitas);- jeigu sergate sunkia kepenų liga;- jeigu anksčiau VIRAMUNE vartojimą turėtote nutraukti dėl kepenų veiklos pokyčių;- jeigu vartojate medikamentų, kurių sudėtyje yra paprastųjų jonažolių (Hypericum perforatum) medžiagų. Šios vaistažolių medžiagos gali neleisti tinkamai VIRAMUNE veikti.
Specialių atsargumo priemonių reikia
Labai svarbu, kad pirmosiomis 18 gydymo VIRAMUNE savaitėmis Jūs ir Jūsų gydytojas stebėtumėte, ar neatsiranda kepenų ar odos reakcijų požymių, kadangi jos gali tapti sunkios ir net pavojingos gyvybei. Pirmosiomis 6 gydymo savaitėmis tokių reakcija rizika Jums yra didžiausia.Jeigu atsiranda sunkus išbėrimas ar padidėja jautrumas (alerginė) reakcija, galinti pasireikšti išbėrimu) ir kartu pasireiškia kitoks šalutinis poveikis, pvz.:- karščiavimas,- pūslių atsiradimas,- burnos opos,- akių uždegimas,- veido patinimas,- viso kūno patinimas,- dusulys,- raumenų ar sąnarių skausmas,- bendrasis negalavimas,- arba pilvo skausmas,
Jūs turite viramune vartojimą nutraukti ir privalote nedelsdami
kreiptis į savo gydytoją, kadangi šios reakcijos gali būti pavojingos gyvybei arba mirtinos.Jeigu kada nors atsiranda tik lengvų išbėrimo simptomų, nesusijusių su jokia kita reakcija, būtinai nedelsdami informuokite gydytoją, kadangi jis pasakys, ar turite nutraukti VIRAMUNE vartojimą.
Jeigu atsiranda kepenų pažaidą rodančių simptomų, pvz.:- apetito netekimas,- šleikštulys (pykinimas),- vėmimas,- odos pageltimas (gelta),- pilvo skausmas,Jūs turite VIRAMUNE vartojimą nutraukti ir privalote nedelsdami kreiptis į gydytoją.
Jeigu VIRAMUNE vartojimo metu prasideda sunki kepenų, odos ar padidėjusio jautrumo reakcija, be gydytojo leidimo VIRAMUNE daugiau NIEKADA NEBEVARTOKITE.
Privalote vartoti tokią VIRAMUNE dozę, kokią skyrė gydytojas. Tai ypač svarbu pirmosiomis 14 gydymo parų (daugiau informacijos pateikta skyriuje „Kaip vartoti VIRAMUNE“).
Kepenų sutrikimo rizika yra didesnė šiems pacientams:
- moterims,
- užsikrėtusiems hepatito B arba hepatito C virusu,
- kurių kepenų funkcijos tyrimų duomenys nukrypę nuo normos,
- anksčiau negydytiems asmenims, kurių organizme yra didesnis CD4 ląstelių kiekis (moterų organizme didesnis negu 250 ląstelių/mm3, vyrų − didesnis negu 400 ląstelių/mm3) pradedant gydyti VIRAMUNE,
- anksčiau gydytiems asmenims, kurių kraujo plazmoje yra nustatomas ŽIV-1 kiekis ir didesnis CD4 ląstelių kiekis (moterų organizme didesnis negu 250 ląstelių/mm3, vyrų − didesnis negu 400 ląstelių/mm3) pradedant gydyti VIRAMUNE.
Kai kuriems pacientams, sergantiems pažengusia ŽIV liga (AIDS) ir anksčiau sirgusiems oportunistinės infekcijos sukelta liga (AIDS apibūdinanti liga), pradėjus ŽIV gydymą prieš ŽIV, greitai gali pasireikšti ankstesnių infekcijų uždegimo požymių ir simptomų. Manoma, kad šie simptomai atsiranda dėl pagerėjusio organizmo imuninio atsako, leidžiančio organizmui kovoti su infekcijomis, kurios galėjo būti jame išlikusios, nesukeldamos akivaizdžių simptomų. Jeigu Jūs pastebėjote bet kokius infekcijos simptomus, nedelsdami pasakykite gydytojui.
Sudėtinio gydymo antiretrovirusiniais vaistais metu galimas organizmo riebalų persiskirstymas.
Atsiradus riebalų pasiskirstymo pokyčių, reikia kreiptis į gydytoją (žr. 4 skyrių „GALIMAS
Šalutinis poveikis“).
Taikant sudėtinį antiretrovirusinį gydymą, kai kuriems pacientams gali pasireikšti kaulų liga, vadinama osteonekroze (tai kaulo audinio žūtis, sukeliama nutrūkus kaulo aprūpinimui krauju). Tarp daugelio šios ligos rizikos veiksnių gali būti sudėtinio antiretrovirusinio gydymo trukmė, kortikosteroidų vartojimas, alkoholio vartojimas, didelis imuninės sistemos veiklos silpnumas ir didesnis kūno masės indeksas. Kaulų nekrozės požymiai yra sąnarių sustingimas, skausmai (ypač klubų, kelių ir pečių sąnarių) ir pasunkėję judesiai. Jeigu pastebite kuriuos nors iš šių simptomų, pasakykite apie tai savo gydytojui.
ŽIV ligos VIRAMUNE neišgydo, todėl Jums gali pasireikšti su ŽIV infekcija susijusi nauja infekcinė ar kitokia liga. Vadinasi, Jūs turite reguliariai bendrauti su savo gydytoju. Be to, VIRAMUNE neapsaugo nuo kitų asmenų užkrėtimo per kraują ar lytinius santykius rizikos. Laikykitės tinkamų atsargumo priemonių, kad neužkrėstumėte kitų žmonių. Kreipkitės į gydytoją patarimo.
Vaikams
VIRAMUNE tabletės tinka:
- 16 metų ir vyresniems vaikams,
- jaunesniems negu 16 metų vaikams, kurie:
- sveria 50 kg arba daugiau,
- arba kurių kūno paviršiaus plotas yra didesnis negu 1,25 kvadratiniai metrai.
Mažesnius vaikus reikia gydyti skysta geriamąja VIRAMUNE suspensija.
Kitų vaistų vartojimas
Jeigu vartojate arba neseniai vartojote kitų vaistų, įskaitant įsigytus be recepto, pasakykite gydytojui arba vaistininkui. Informuokite savo gydytoją apie visus kitus vaistus, kuriuos Jūs vartojate prieš pradėdami gydytis VIRAMUNE. Jūsų gydytojas gali norėti stebėti, ar Jūsų vartojami kiti vaistai dar veikia, ir keisti dozes. Atidžiai perskaitykite kartu su VIRAMUNE vartojamų kitų vaistinių preparatų nuo ŽIV ligos pakuotės lapelį.
Labai svarbu gydytojui pasakyti, jeigu vartojate arba neseniai vartojote:
- paprastųjų jonažoių (Hypericum perforatum) preparatų (vaistų depresijai gydyti);
- rifampicino (vaisto nuo tuberkuliozės);
- rifabutino (vaisto nuo tuberkuliozės);
- makrolidų, pvz., klaritromicino (vaisto nuo infekcinių ligų);
- flukonazolo (vaisto nuo grybelinių ligų);
- ketokonazolo (vaisto nuo grybelinių ligų);
- itrakonazolo (vaisto nuo grybelinių ligų);
- metadono (vaisto priklausomybei nuo opioidų gydyti);
- varfarino (kraujo krešėjimą mažinančio vaisto);
- hormoninių kontraceptikų, pvz., tablečių;
- atazanaviro (kito vaisto nuo ŽIV infekcijos);
- lopinaviro/ritonaviro (kito vaisto nuo ŽIV infekcijos);
- fosamprenaviro (kito vaisto nuo ŽIV infekcijos);
- efavirenzo (kito vaisto nuo ŽIV infekcijos).
Jeigu kurio nors iš minėtų vaistų vartojate kartu su VIRAMUNE, gydytojas atidžiai stebės jo ir VIRAMUNE sukeliamą poveikį.
Jeigu Jums atliekama inkstų dializė, gydytojas gali nuspręsti keisti VIRAMUNE dozę. Tai daroma dėl to, kad dalis vaisto dializės metu iš organizmo pašalinama.
VIRAMUNE vartojimas su maistu ir gėrimais
VIRAMUNE vartojimas su maistu ir gėrimais neribojamas.
Nėštumas ir žindymo laikotarpis
Prieš vartojant bet kokį vaistą, būtina pasitarti su gydytoju arba vaistininku.
VIRAMUNE vartojimo metu kūdikio maitinimą krūtimi turite nutraukti. Paprastai rekomenduojama, kad kūdikio nežindytumėt, jeigu esate užsikrėtusi ŽIV, kadangi per pieną Jūsų kūdikis gali užsikrėsti ŽIV.
Vairavimas ir mechanizmų valdymas
Specialių poveikio gebėjimui vairuoti ir valdyti mechanizmus tyrimų neatlikta. Jei Jūs jaučiate, kad
vaisto vartojimas gali daryti įtaką gebėjimui vairuoti ir valdyti mechanizmus, nevairuokite bei nevaldykite mechanizmų.
Svarbi informacija apie kai kurias pagalbines VIRAMUNE medžiagas
VIRAMUNE tabletėse yra laktozės (pieno cukraus).
Jeigu gydytojas Jums yra sakęs, kad netoleruojate kokių nors angliavandenių, kreipkitės į jį prieš pradėdami vartoti VIRAMUNE.
3. kaip vartoti viramune
Savo nuožiūra VIRAMUNE nevartokite. Jo turite vartoti kartu su kitais mažiausiai dviem antiretrovirusiniais preparatais. Gydytojas rekomenduos geriausiai Jums tinkamus vaistus.
VIRAMUNE visada vartokite tiksliai, kaip nurodė gydytojas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.
VIRAMUNE tabletes vartokite tik per burną. Tablečių nekramtykite. VIRAMUNE galite gerti valgio metu arba nevalgę.
Dozavimas
Įprastinė paros dozė pirmas 14 gydymo parų (įvadiniu laikotarpiu) yra viena 200 mg tabletė. Po 14 parų įprastinė dozė yra viena 200 mg tabletė 2 kartus per parą.
Labai svarbu, kad pirmas 14 gydymo parų (įvadiniu laikotarpiu) gertumėte tik po vieną VIRAMUNE tabletę per parą. Jeigu šiuo laikotarpiu pasireiškia išbėrimas, dozės nedidinkite, bet kreipkitės į gydytoją.
Įrodyta, kad 14 parų įvadinis laikotarpis mažina odos išbėrimo riziką.
Kadangi VIRAMUNE visada būtina vartoti kartu su kitais antiretrovirusiniais vaistais, turite atidžiai laikytis Jūsų vartojamų kitų vaistų vartojimo instrukcijos. Ji pateikta jų pakuotės lapelyje.
Tiekiama ir skysta geriamoji VIRAMUNE suspensija. Ji ypač tinka, jeigu:
- Jūs tabletę nuryjate sunkiai;
- esate vaikas, sveriantis mažiau negu 50 kg;
- esate vaikas, kurio kūno paviršiaus plotas yra mažesnis negu 1,25 kvadratiniai metrai (gydytojas apskaičiuos Jūsų kūno paviršiaus plotą).
VIRAMUNE turite vartoti tiek laiko, kiek gydytojo skirta.
Kaip buvo nurodyta poskyryje “Specialių atsargumo priemonių reikia”, gydymo metu Jūsų gydytojas stebės, ar Jums neatsiranda kepenų funkcijos tyrimų duomenų pokyčių arba nepageidaujamo poveikio, pvz., išbėrimo. Priklausomai nuo pasekmių, Jūsų gydytojas gali liepti VIRAMUNE vartojimą laikinai arba visiškai nutraukti, o vėliau gydymą atnaujinti, vartojant mažesnę dozę.
Pavartojus per didelę VIRAMUNE dozę
Didesnės VIRAMUNE dozės, negu nurodyta šiame pakuotės lapelyje ar gydytojo skirta, nevartokite.
Koks poveikis galimas VIRAMUNE perdozavus, žinoma mažai. Išgėrę didesnę negu reikia dozę, kreipkitės į savo gydytoją.
Pamiršus pavartoti VIRAMUNE
Stenkitės nepraleisti dozės. Jeigu per 8 valandas prisiminsite, kad dozės neišgėrėte, gerkite ją kuo greičiau. Jeigu prisiminsite vėliau negu po 8 val., kitą dozę gerkite įprastiniu laiku.
Nustojus vartoti VIRAMUNE
Visas dozes išgėrus reikiamu laiku:
- gerokai padidėja Jūsų vartojamo antiretrovirusinio preparatų derinio veiksmingumas;
- sumažėja galimybė Jūsų ŽIV infekcijai tapti atsparia vartojamiems antiretrovirusiniams vaistams.
Svarbu kad VIRAMUNE vartotumėte tiksliai taip, kaip nurodyta aukščiau, išskyrus tuos atvejus, kai gydytojas liepia vartojimą sustabdyti.
Jeigu VIRAMUNE vartojimą nutrauksite ilgesniam negu 7 parų laikotarpiui, gydytojas nurodys gydymą pradėti vėl nuo 14 parų įvadinio laikotarpio (jis aprašytas aukščiau), prieš pradedant vaisto vartoti 2 kartus per parą.
Jeigu kiltų daugiau klausimų dėl šio vaisto vartojimo, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.
4. galimas šalutinis poveikis
VIRAMUNE, kaip ir kiti vaistai, gali sukelti šalutinį poveikį, nors jis pasireiškia ne visiems žmonėms.
Kaip nurodyta poskyryje “Specialių atsargumo priemonių reikia”, svarbiausias šalutinis VIRAMUNE poveikis yra sunkios ir gyvybei pavojingos odos reakcijos bei sunkus kepenų pažeidimas. Tokios reakcijos daugiausiai pasireiškia per pirmąsias 18 gydymo VIRAMUNE savaičių, todėl šiuo laikotarpiu ligoniui būtinas atidus gydytojo stebėjimas.
Jeigu pastebite bet kokių išbėrimo simptomų, nedelsdami informuokite gydytoją.
Paprastai odos išbėrimas būna lengvas arba vidutinio sunkumo, tačiau kai kuriems žmonėms galimas pūslinis išbėrimas (Stivenso ir Džonsono sindromas, toksinė epidermio nekrolizė), kuris gali būti sunkus arba pavojingas gyvybei. Buvo ir mirties atvejų. Tiek sunkus, tiek vidutinio sunkumo, tiek lengvas išbėrimas dažniausiai atsiranda per pirmas 6 gydymo savaites.
Jeigu atsiranda su pykinimu susijęs išbėrimas, turite gydymą nutraukti ir nedelsiant kreiptis į gydytoją.
Gali pasireikšti padidėjusio jautrumo (alerginės) reakcijos. Jos gali reikštis anafilaksija (sunkia
alergine reakcija) ir tokiais simptomais:
- išbėrimu;
- veido patinimu;
- kvėpavimo pasunkėjimu (bronchų spazmu);
- anafilaksiniu šoku.
Be to, padidėjusio jautrumo reakcija gali reikštis išbėrimu, susijusiu su kitokiais simptomais, tokiais kaip:
- karščiavimas;
- pūslių atsiradimas odoje;
- burnos opos;
- akių uždegimas;
- veido patinimas;
- viso kūno patinimas;
- dusulys;
- raumenų ir sąnarių skausmas;
- baltųjų kraujo ląstelių kiekio sumažėjimas (granulocitopenija);
- bendrasis negalavimas;
- sunkus inkstų ar kepenų veiklos sutrikimas (kepenų ar inkstų nepakankamumas).
Nedelsdami pasakykite savo gydytojui, jeigu atsiranda išbėrimas ar bet koks kitoks šalutinis padidėjusio jautrumo (alerginės) reakcijos poveikis. Tokios reakcijos gali būti pavojingos gyvybei.
VIRAMUNE vartojantiems žmonėms buvo kepenų funkcijos sutrikimo atvejų, įskaitant kelis atvejus kepenų uždegimo (hepatito), kuris gali būti staigus ir stiprus (žaibinis hepatitas), ir kepenų funkcijos nepakankamumą. Abu šie sutrikimai gali būti mirtini.
Pasakykite savo gydytojui, jeigu atsiranda bet kuris iš šių klinikinių kepenų funkcijos pažeidimo simptomų:
- apetito netekimas;
- šleikštulys (pykinimas);
- vėmimas;
- odos pageltimas (gelta);
- pilvo skausmas.
Šalutinio poveikio dažnis apibūdinimas taip:
labai dažnas: pasireiškia mažiausiai 1 iš 10 gydomų pacientų;
dažnas: pasireiškia mažiausiai 1 iš 100, tačiau mažiau negu 1 iš 10 gydomų pacientų;
nedažnas: pasireišia mažiausiai 1 iš 1 000, tačiau mažiau negu 1 iš 100 gydomų pacientų;
retas: pasireiškia mažiausiai 1 iš 10 000, tačiau mažiau negu 1 iš 1 000 gydomų pacientų.
Šalutinis poveikis, pasireiškęs VIRAMUNE vartojusiems pacientams, nurodytas toliau.
Labai dažnas:
- išbėrimas.
Dažnas:
- baltųjų kraujo ląstelių kiekio sumažėjimas (granulocitopenija);
- alerginės (padidėjusio jautrumo) reakcijos;
- galvos skausmas;
- šleikštulys (pykinimas);
- vėmimas;
- pilvo skausmas;
- skystos išmatos (viduriavimas);
- kepenų uždegimas (hepatitas);
- raumenų skausmas (mialgija);
- nuovargis;
- karščiavimas;
- nenormalūs kepenų funkcijos tyrimų duomenys.
Nedažnas:
- medikamentinis išbėrimas, susijęs su sisteminiais simptomais (medikamentinis išbėrimas ir kartu eozinofilija bei bendrieji simptomai);
- alerginė reakcija, pasireiškianti išbėrimu, veido patinimu, kvėpavimo pasunkėjimu (bronchų spazmu) arba anafilaksinis šokas;
- raudonųjų kraujo ląstelių kiekio sumažėjimas (anemija);
- odos pageltimas (gelta);
- sunkus gyvybei pavojingas odos išbėrimas (Stivenso ir Džonsono sindromas, toksinė epidermio nekrolizė);
- dilgėlinė (urtikarija);
- skysčio sankaupa po oda (angioneurozinė edema);
- sąnarių skausmas (artralgija).
Retas:
- staigus, stiprus kepenų uždegimas (žaibinis hepatitas).
Sudėtinio gydymo antiretrovirusiniais vaistais metu dėl riebalų persiskirstymo organizme gali kisti kūno forma. Kojose, rankose ir veide jų kiekis gali sumažėti, o pilve ir kituose organuose padidėti, gali padidėti krūtys, atsirasti riebalų sankaupa sprande (vadinamoji buivolo kupra). Kokia šio reiškinio priežastis ir kokia galima įtaka sveikatai, jeigu jis išsilaiko ilgai, kol kas nežinoma. Be to, sudėtinio gydymo antiretrovirusiniais vaistais metu gali padidėti pieno rūgšties ir cukraus kiekis kraujyje, pasireikšti hiperlipemija (riebalų padaugėjimas kraujyje), atsirasti atsparumas insulinui.
VIRAMUNE vartojant kartu su kitais antiretrovirusiniais vaistais, buvo tokių reiškinių:
- raudonųjų kraujo ląstelių arba kraujo plokštelių kiekio sumažėjimas;
- kasos uždegimas;
- odos jautrumo sumažėjimas arba nenormalūs jutimai odoje.
Paprastai šie reiškiniai siejami su kitais antiretrovirusiniais vaistais, tačiau jie galimi ir tuo atveju, jeigu kartu su jais vartojama VIRAMUNE, nors nepanašu kad juos sukeltų pastarasis vaistas.
Vaikai
Vaikams dažniau sumažėja baltųjų kraujo ląstelių kiekis (pasireiškia granulocitopenija). Be to, jiems dažniau galimas raudonųjų kraujo ląstelių kiekio sumažėjimas (anemija), kuris gali būti susijęs su nevirapino poveikiu. Pasireiškus bet kokiam šalutiniam poveikiui, kaip ir išbėrimui, informuokite gydytoją.
Jeigu pasireiškė sunkus šalutinis poveikis arba pastebėjote šiame lapelyje nenurodytą šalutinį poveikį, pasakykite gydytojui arba vaistininkui.
5. kaip laikyti viramune
Laikyti vaikams nepasiekiamoje ir nepastebimoje vietoje.
Ant kartoninės dėžutės ir lizdinės plokštelės po „Tinka iki“ nurodytam tinkamumo laikui pasibaigus, VIRAMUNE vartoti negalima. Vaistas tinka vartoti iki paskutinės nurodyto mėnesio dienos.
Šiam vaistiniam preparatui specialių laikymo sąlygų nereikia.
Vaistų negalima išpilti į kanalizaciją arba išmesti su buitinėmis atliekomis. Kaip tvarkyti nereikalingus vaistus, klauskite vaistininko. Šios priemonės padės apsaugoti aplinką.
6. kita informacija
VIRAMUNE sudėtis
- Veiklioji medžiaga yra nevirapinas. Kiekvienoje tabletėje yra 200 mg nevirapino.
- Pagalbinės medžiagos:
- mikrokristalinė celiuliozė
- laktozės monohidratas
- povidonas K 25
- karboksimetilkrakmolo natrio druska
- koloidinis silicio dioksidas
- magnio stearatas.
VIRAMUNE išvaizda ir kiekis pakuotėje
VIRAMUNE tabletės yra baltos, apvalios, abipusiai išgaubtos. Vienoje jų pusėje yra įspaustas kodas „54 193“, kitoje − kompanijos simbolis.
VIRAMUNE tabletės tiekiamos supakuotos į lizdines plokšteles. Vienoje kartoninėje dėžutėje yra 14, 60 arba 120 tablečių. Gali būti tiekiamos ne visų dydžių pakuotės.
Be to, tiekiama ir VIRAMUNE geriamoji suspensija.
Rinkodaros teisės turėtojas
Boehringer Ingelheim International GmbHBinger Strasse 17355216 Ingelheim am RheinVokietijaGamintojasBoehringer Ingelheim Pharma GmbH & Co. KGBinger Strasse 17355216 Ingelheim am RheinVokietija
arba
Boehringer Ingelheim Ellas A.E.5-asis km Paiania – Markopoulo194 00 KoropiGraikija
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2020 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai