Tema sukurta: 2007.03.08 22:14
Pirmas Atgal 581 582 583 584 585 586 587 588 Toliau Paskutinis
2018.09.06 08:41 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Red
Red
Moderatorius
fxx8 rašė:
mokslininkai nustate, kad jei vyrai iki 30-ties neturi lytiniu santykiu (merginos ju nepasirenka), tai itin didele tikimybe kad ju ir nebetures, nebent tik su gyvunu arba prostitutem.

Drauguži, viskam yra ribos. Gauni įspėjimą.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.09.26 07:25 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Rave
Rave
Naujokas
Jei kam reik kompanijos - prasom, kreipkites
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.09.26 10:38 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Ponaitissss
Ponaitissss
Pažengęs
O kas sakė, kad yra kažkokia tai būtinybė kurti šeimą? Tuoktis? Paskaičiuoti galima kiek dabar vienišų žmonių, bet kažkaip gyvena. Kai kurie 10 metų draugauja ir nesituokia, kai kurių santykiai ar santuoka po kažkiek laiko - skyrybos.
Taip, tiesa, kad viską lemia pinigai, lemia ar turi sodybą bent jei neturi žemės ar senelių buto, namo kur po to gyventi galima būtų susituokus.
Mes kitaip iš banko imti paskolas ir po to visokių istorijų būna su tuo, arba totali šikna.
Vistiek Lietuva lieka labai emigruojanti šalis, mažėjantis gimstamumas, savižudybės, alkoholio suvartojime = lyderiai visame tame.
Santykiai kuriami del meilės, turėti žmogų su kuriuo tiek leisi laiką, turėsi seksą, vaikus auginsi gal, gal ir busi gerbiamas, mylimas jei gerą antrąją pusę randi. Nors kitą vertus, santykių pagrindas visada yra pinigas. Netiesiogiai tai sakoma, bet taip yra.
Kartais gal net tiems žmonėms ir sekasi, kad neturi vaikų, nes vienai pusei alimentus mokėti, kitai pusei vienam-ai vaiką auginti.
Gal kartais pagalvojus nepastovus santykiai turį kažkokį pliusiuką.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.09.28 04:11 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Sunus3
Sunus3
Naujokas
Sveiki visi, jei ne internetinis likimo sakinys, kad padekit isgyventi skirybas vyrui, kuris ale tipo turejo draugu, bet palaikimo is vyru buna mazai... As dar karta parasiau merginoms, moterims... Kaip isgyventi skirybas kad nenusiristum...Vieniem tai sukele juoka, ale tipo vyrai neverkia, bet jei taip ivyko, man vos vos padejo, pastumejo, ji kuriai dar blogiau seimoje, as labai gailiuosi kad nerandu jos kuri, padejo tam kuriai manau buvo dar sunkiau.. As tave rasiu.... Aciu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.10.02 12:23 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Nusivyles2
Nusivyles2
Naujokas
Nu ir keistuolis....Gyvenk ir džiaukis gyvenimu...Atsirado pastorius...Esi sveikas gyvas.Turi galva, kojas ,rankas.Eik per gyvenimą su ramia sąžine...O žmogutis tavo gyvenime atsiras...Paprasčiausiai reikia laiko...Ir nereikia čia tų nuvalkiotų posakių- gailiuosi nerandu padėsiu....Nes Dažniausiai moteris padeda vyrui....Ir renkasi juos o ne mes....Tokie gamtos įstatymai.Renkasi patelės ...Tad nebūk verksniu.Vyras turi likti vyru o ne verksniu nesvarbu kaip širdis plyšta iš skausmo...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.10.02 13:36 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Ponaitissss
Ponaitissss
Pažengęs
Vaginos turėjimas viską sprendžia
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.10.09 22:03 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


robie3535
robie3535
Naujokas
Labas
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.10.14 16:06 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


rigasbernis
rigasbernis
Naujokas
Vienatve žudo labiau nei visi pasaulio ginklai?Aš su jumis!
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.10.24 20:02 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Nusivyles2
Nusivyles2
Naujokas
Paistalionės...Bet ateis laikas, ...reikia laiko...Nuvalkiota ir nusibodę...Kiekvienas nori bendraut o ne škudurėlius prieš veidrodi matuotis...Taip kai esi niolikinis to užtenka...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.11.21 22:37 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Linas389
Linas389
Naujokas
Esu Linas vienišas 31 metų, būtų fainą jai galėčiau susipažinti su vieniša moterimi, rimties santykiams
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.11.24 11:23 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Berniukas19
Berniukas19
Naujokas
1100
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.11.24 11:23 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Berniukas19
Berniukas19
Naujokas
1100
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.12.04 08:06 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Fxx8
Fxx8
Didmeistris
kai buvau jaunas, niekaip nesuprasdavau kodel neturiu merginos, kol viena mergiote (o ji tikrai neturejo jokiu asmeniskumu), liepe pasiziuret i save ir pasake kad esu panasus i bezdzione. taip ir liko si trauma visam gyvenimui. tai kas duota gamtos - nepakeisi. net tie vyrai, kurie neturi nei koju nei ranku (su fizine negalia), net ir tuos pasirenka jaunos grazios merginos. o jei isvaizda prasta, tai viskas - jokiu sansu.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.12.17 10:03 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Valentas312
Valentas312
Naujokas
Laukiu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.12.23 22:39 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Renaldas41
Renaldas41
Naujokas
Nors esu patires pažintyse, man iškilo vienas klausimas. Ar gali būti toks atvejis, kad internete sutinki moterį su kuria atsiranda vos ne tobulas bendravimas. Ir vidinis ryšis užsimezga gana gilus. Kai viskas labai gerai sukelia įtarimą. Įpač jeigu tai įvyksta per kelias dienas. Teko sutikti barakudu iš rusijos, bet čia kitas atvejis. Aš net nuotraukos neesu mates su kuo bendrauju. Tik balsą labai malonu girdėjau. Kas tai per atvejis?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.12.23 23:00 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Fxx8
Fxx8
Didmeistris
Renaldas41 rašė:

Nors esu patires pažintyse, man iškilo vienas klausimas. Ar gali būti toks atvejis, kad internete sutinki moterį su kuria atsiranda vos ne tobulas bendravimas. Ir vidinis ryšis užsimezga gana gilus. Kai viskas labai gerai sukelia įtarimą. Įpač jeigu tai įvyksta per kelias dienas. Teko sutikti barakudu iš rusijos, bet čia kitas atvejis. Aš net nuotraukos neesu mates su kuo bendrauju. Tik balsą labai malonu girdėjau. Kas tai per atvejis?


menki bendravimo igudziai.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.12.27 17:54 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Entonyh0
Entonyh0
Naujokas
Sveiki esu Antanas irgi vienišas, ir man taip būtų labai įdomu susipažinti su mergina rimtai draugystei
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.12.29 00:29 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Egidijus368
Egidijus368
Naujokas
Kas kartu sutikti naujus metus
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.12.29 21:55 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Skirmantas9
Skirmantas9
Naujokas
Hey hey! Prisijungiu ir aš prie vienišių klubo ??Kas šiaip linksmai paplepėt? ?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.12.30 14:55 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


certdse
certdse
Meistras
fxx8 rašė:

kai buvau jaunas, niekaip nesuprasdavau kodel neturiu merginos, kol viena mergiote (o ji tikrai neturejo jokiu asmeniskumu), liepe pasiziuret i save ir pasake kad esu panasus i bezdzione. taip ir liko si trauma visam gyvenimui. tai kas duota gamtos - nepakeisi. net tie vyrai, kurie neturi nei koju nei ranku (su fizine negalia), net ir tuos pasirenka jaunos grazios merginos. o jei isvaizda prasta, tai viskas - jokiu sansu.


sveikas inceli (involuntary celibate). linkiu looksmaxxint ir tapt nebe bezdzione o chadu :D
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
Pirmas Atgal 581 582 583 584 585 586 587 588 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai