Santrauka: burkimes
Tema sukurta: 2008.10.24 14:31
Pirmas Atgal 20 21 22 23
2016.03.28 23:32 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą

MamyteUK
MamyteUK
Naujokas
Sveiki visi. Esu vienisa mamyte. Noreciau pabendrauti su tokio pat likimo draugais/draugemes nes kol nepatiri to negali suprasti ka tai reiskia. Parasykite ;-) Lauksiu ;-)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.04.08 15:50 Nauja žinutė

Rasa206
Rasa206
Naujokas
Sveiki. Esu vienisa mama. Labiau liudna buna savaitgaliais kai 12metu sunus isvaziuoja pas teti.
Noreciau rasti bendraminciu.
Cituoti
Atsakyti
2016.05.05 10:43 Nauja žinutė

Enrika8
Enrika8
Naujokas
Esu vienisa mama ir viena auginu dukra kuriai tik 2 metukai,na manau tevai abu turi auginti vaikus bet sakoma nera gero tevelio nereikia jokio,juk tevas ne tas kuris padro,o tas kuris augina ir myli kaip savo
Cituoti
Atsakyti
2016.05.06 22:20 Nauja žinutė

arnie
arnie
Meistras
Na tevas ne motina myleti jam nebutina , bet padeti auginti turi .
Cituoti
Atsakyti
2016.05.08 03:50 Nauja žinutė

egis60
egis60
Naujokas
labukas
Cituoti
Atsakyti
2016.05.08 08:34 Nauja žinutė

fxx3
fxx3
Didmeistris
Enrika8 rašė:

juk tevas ne tas kuris padro,o tas kuris augina ir myli kaip savo

deja taip niekada nebus. Taip, vyrai gali vaidinti, stengtis, kad tai yra vos ne ju vaikai, bet tas stengimasis ir vaidyba bus tik tol, kol jie su ta moterimi tures kazkokius santykius ir kol juos tie santykiai tenkins. galeciau tai irodyti, nes turiu aibe pavyzdziu, o tevas, tai koks jis bebutu ir liks visada vaiko tevu. gyvybe duoda vyras, moterims tik suteikta teise ta gyvybe isnesioti uzauginti. vyrams dazniausiai nebuna sunku uzauginti vaikus, gi kiek paklausau, tai vaikai moterims tampa pinigu melzimo mechanizmu nei vienos puses niekas per prievarta auginti vaiku neprivercia, jei nesutinka abi puses, tai vaikai atiduodami i globos namus. kazkaip dar neteko girdeti, kad moterys moketu alimentus uz vaiku auginima, jos greiciausiai to kratosi kaip maro
Cituoti
Atsakyti
2016.05.08 12:13 Nauja žinutė

Vėjuota1
Vėjuota1
Meistras
fxx3 rašė:

vyrams dazniausiai nebuna sunku uzauginti vaikus, gi kiek paklausau, tai vaikai moterims tampa pinigu melzimo mechanizmu nei vienos puses niekas per prievarta auginti vaiku neprivercia, jei nesutinka abi puses, tai vaikai atiduodami i globos namus. kazkaip dar neteko girdeti, kad moterys moketu alimentus uz vaiku auginima, jos greiciausiai to kratosi kaip maro

Nesunku auginti? Taip lengva, kad paprastai po skyrybų vaikai lieka augti su mamomis. Iš viso, jei ne mamos, tai vietoj Maximų būtų prištabeliuoti vaikų namai. Tėvai vaikus myli per atstumą
Cituoti
Atsakyti
2016.05.08 12:40 Nauja žinutė

fxx3
fxx3
Didmeistris
sunkiausia vaikus auginti pirmus dvejus metus, o iki to laiko ne tiek jau daug ir tu skyrybu buna. veliau ta situacija po biski lengveja. Velgi, aisku ka reiskia tas zodis auginti, tai du skirtingi dalykai, nes juk galima auginti kaip darzoves ar ne? Bet kuriuo atveju nuo tokiu santykiu destrukcijos nukencia labiausiai vaikai. Suprantu, kartais tas auginimas net viena diena gali virsti kosmaru, bet man regis ten yra kazkokia institucija berods vienisoms mamoms, ar ne ?
Cituoti
Atsakyti
2016.05.08 12:52 Nauja žinutė

Vėjuota1
Vėjuota1
Meistras
Nesutikčiau, kiekvienas tarpsnis ypatingas ir sakyti, kad pirmieji du metai sudėtingiausi - nesutinku, būtent pirmaisiais metai iškilus pirmiesiems sunkumams ir susirūšiuojamos kojinės, todėl išbandymas vaikais - geras testas tiek vyrui, tiek moteriai.
Cituoti
Atsakyti
2016.05.08 22:22 Nauja žinutė

Titanasxx
Titanasxx
Didmeistris
mano darbas - tavo vaikas
tegul auga jis sau sveikas

mano vaikai mane ir mato probreksmiais, ypac blaiva
Cituoti
Atsakyti
2017.01.13 13:06 Nauja žinutė

Melynake110
Melynake110
Naujokas
Malonu as taip pat esu vienisa mamyte ir auginu 7 men sunu sausi bus 8 men
Cituoti
Atsakyti
Pirmas Atgal 20 21 22 23
© 2006 – 2022 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai