Santrauka: Ar esat sutikę Naujus metus vieni?
Tema sukurta: 2007.12.27 23:04
Pirmas Atgal 7 8 9 10
2019.02.05 11:43 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Urte36
Urte36
Naujokas
Nekartą švenčiau viena ir viskas buvo labai gerai. Man apskritai naujieji metai nėra jokia ypatinga šventė, nejaučiu vidinio noro švęsti. Paskutinį kartą pasidariau skanią vakarienę, išgėriau mėgstamo vyno prie gero serialo ir buvau visiškai laiminga
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2019.02.08 23:17 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Miglanaktyje
Miglanaktyje
Naujokas
Atsakinėjate į klausimus gaunate taškus ir taip galite iškeisti į prizus, o prizų yra įvairiausių ir maisto ir kavinių ir kino bilietų. Aš jau pasiėmiau kavos. Beje taškai atsakius į klausimą iškart atsiranda ir galima juos iškeisti. Verta išmėginti. O taškai greitai renkasi. Aš per kelias dienas surinkau 200 taškų.  https://aimera.io/invite/htsx
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2019.12.30 22:19 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Fxx8
Fxx8
Didmeistris
baigiau Naujus svest kai manes nepasirinko pirma mergina, kai buvau 14-os. be antros puses tai ne sventimas. gal kitame gyvenime ir svesiu, aisku jei turesiu antra puse, sita tai jau seniai palaidojau.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2019.12.31 13:45 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Darius1311
Darius1311
Naujokas
Labas kaip siemet nauji.vienumoje??
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2020.01.01 12:42 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Šviesoje
Šviesoje
Didmeistris
Šventės.Kam linksmos,kam spengianti tyla.... Šventės-labai geras dalykas,nes galų gale tas siautulys baigiasi,ir galima ramiai atsidusti.Sventes- sekmes dienos....nes kazkas randa gyvenimo likimą, kažkam atsiveria akys,kad pats laikas atsikratyti netikro zmogaus.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai