Santrauka: kurie labiau traukia?
Tema sukurta: 2009.03.13 20:35
Pirmas Atgal 1 2
2009.03.13 22:19 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Obenė
Obenė
Pažengęs
Sirdute rašė:

Tai zinoma,kad daugiau demesio sulauks aktyvesni....o tu sau vienisius budamas,sedesi kamputyje ir murmesi,oi kaip man cia neydomu ir panasiai...


Šiaip gyvenime esu gan rami vieniša namisėda, bet kalbant apie vakarėlius, tai tik nuotaikos ir kompanijos klausimas, galiu tapti ir vakarėlio siela, ir nuoboda, kurios niekas nepastebi.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.03.13 22:45 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


NEromantika
NEromantika
Meistras
Sirdute rašė:

Bet sako priesingybes traukia tokie zmones papildo vienas kita...vienisius ir ir ramaus budo zmogutis gali prisiderinti prie triuksmingesnio...o jau jei bus abu tokie panasus tai jau atrodis kaip klonai...


manau zmones turi buti panasiu pomegiu,nors asmenybes gali ir skirtis.... juk jei nera nieko benro,tai nelabai tiketina,kad su savo pomegiais fotografuoti naktim perincias papugas ar nerti katems megstukus zmogus, staiga ims ir susipazins su kita persona dieninacia shopintis laisvu laiku ir tusintis tuo papugu perejimo metu... turi but kazkas bendro... tik del smulkmenu galima derintis... o charakterio jau nesuderinsi...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.03.13 22:47 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Baltuma
Baltuma
Didmeistris
Ko cia mane uzsipuolet,issakiau savo nuomone,o jei esat vienisiai-nusipirkit suni...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.03.13 22:54 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mylimukė
mylimukė
Didmeistris
PiwoAndKompot rašė:
Kaip manote, kokiems zmonems lengviau susibendrauti, kokie labiau yra megstami priesingos lyties - vienisiai, turintys savo pomegius ir nuo nieko nepriklausomi, ar tie kas sukasi zmoniu buryje ir nei vienas tusas neapsieina be ju? Uz ka vieni ar kiti yra labiau megstami?
As asmeniskai galiu pasakyti, kad tusu nevengiu, bet esu labiau prie vienisiu, ir mergina/moteris su kuria artimai bendrauciau, irgi yra ar turetu buti panasios prigimties. Neisivaizduoju saves su tokia, kuriai vien klubai ir kompanijos - sunku man butu su tokiu zmogumi.


Vieni ieško į save panašių, kitus traukia visiškos priešingybės. Tiek vienišiai, tiek vakarėlių liūtai traukia priešingą lytį, yra tam tikros žmonių masės mėgstami. Už ką? Tūsovčikai non stop dažniausiai už daug maž pastoviai gerą nuotaiką, energiją, su jais niekada neliūdna ir nenuobodu, visada vyksta veiksmas, nesunku atsipalaiduoti ir pašėlti. Vienišiai už savo individualumą, nėjimą su banda, dažnai keistus polinkius ir pomėgius, savotišką pasaulėžiūrą, nepriklausomybę, laisvumą.
Aš labiau linkusi prie vienišumo, bet irgi retkarčiais norisi gerai pašėlti.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.03.14 08:21 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


SOkoladinis
SOkoladinis
Didmeistris
PiwoAndKompot rašė:

Kaip manote, kokiems zmonems lengviau susibendrauti, kokie labiau yra megstami priesingos lyties - vienisiai, turintys savo pomegius ir nuo nieko nepriklausomi, ar tie kas sukasi zmoniu buryje ir nei vienas tusas neapsieina be ju? Uz ka vieni ar kiti yra labiau megstami?



As asmeniskai galiu pasakyti, kad tusu nevengiu, bet esu labiau prie vienisiu, ir mergina/moteris su kuria artimai bendrauciau, irgi yra ar turetu buti panasios prigimties. Neisivaizduoju saves su tokia, kuriai vien klubai ir kompanijos - sunku man butu su tokiu zmogumi.


jap manau tikrai yra lengviau buti su ramesnes prigimties zmoguciu nei su taskalu kuriam nerupi rimts gyvenimas, o tik taskymaisi su tokiais sunku zmogais bet isgyvenama
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.03.14 08:21 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


SOkoladinis
SOkoladinis
Didmeistris
PiwoAndKompot rašė:

Kaip manote, kokiems zmonems lengviau susibendrauti, kokie labiau yra megstami priesingos lyties - vienisiai, turintys savo pomegius ir nuo nieko nepriklausomi, ar tie kas sukasi zmoniu buryje ir nei vienas tusas neapsieina be ju? Uz ka vieni ar kiti yra labiau megstami?



As asmeniskai galiu pasakyti, kad tusu nevengiu, bet esu labiau prie vienisiu, ir mergina/moteris su kuria artimai bendrauciau, irgi yra ar turetu buti panasios prigimties. Neisivaizduoju saves su tokia, kuriai vien klubai ir kompanijos - sunku man butu su tokiu zmogumi.


jap manau tikrai yra lengviau buti su ramesnes prigimties zmoguciu nei su taskalu kuriam nerupi rimts gyvenimas, o tik taskymaisi su tokiais sunku zmogais bet isgyvenama
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.03.14 09:55 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


anticaca
anticaca
Moderatorius
uoj, nu bet jei jau tiek ramus, kad su buldozeriu reik stumdyt, tai nieko gero Man patinka subalansuoti žmonės pastebėjau, kad geriausiai sueinu su atstovybininkais, kitais aktyviais studentais/ex studentais, kurie moka linksmintis, bet visai nebūtinai linksmybes supranta kaip gėrimą iki komos, yra komunikabilūs, bet visai nebijo ir ramaus vakaro - dviese, ar šiaip mažoj draugų kompanijoj Tiesa, kai kuriems ilgainiui pasidaro sunku išlaikyti ją mažą
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.03.14 09:58 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Baltuma
Baltuma
Didmeistris
anticaca rašė:

uoj, nu bet jei jau tiek ramus, kad su buldozeriu reik stumdyt, tai nieko gero Man patinka subalansuoti žmonės pastebėjau, kad geriausiai sueinu su atstovybininkais, kitais aktyviais studentais/ex studentais, kurie moka linksmintis, bet visai nebūtinai linksmybes supranta kaip gėrimą iki komos, yra komunikabilūs, bet visai nebijo ir ramaus vakaro - dviese, ar šiaip mažoj draugų kompanijoj Tiesa, kai kuriems ilgainiui pasidaro sunku išlaikyti ją mažą


Pilnai pritariu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.03.14 23:55 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


skautass
skautass
Pradedantysis
wakareliu siela......
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.03.14 23:59 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


miinutė
miinutė
Patyręs
wakareliu vienise

m, jei zmogus vakareliu siela, kazin ar jam seima gali buti pirma vertybiu sarasuose. nebent veliau subresta. bet as labiau uz vienisius,tik ne uz uzkietejusius. nes tada irgi negerai. nesveikas pavydas, uzdarumas. nop.. per viduri turetu buti, nors zinoma vakareliu siela geriau sutartu su kita vakareliu siela. viens kita sutartu ir siaubtu vakarelius kartu tai vat temperamentai turetu atitikt poroj manau
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.03.16 02:27 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


TempusVernum
TempusVernum
Didmeistris
miinutė rašė:

wakareliu vienise



m, jei zmogus vakareliu siela, kazin ar jam seima gali buti pirma vertybiu sarasuose. nebent veliau subresta. bet as labiau uz vienisius,tik ne uz uzkietejusius. nes tada irgi negerai. nesveikas pavydas, uzdarumas. nop.. per viduri turetu buti, nors zinoma vakareliu siela geriau sutartu su kita vakareliu siela. viens kita sutartu ir siaubtu vakarelius kartu tai vat temperamentai turetu atitikt poroj manau


Na tai jei tarkim jaunas (tavo amžiaus pvz.) žmogus jau nenori vedybų ir vaikų, tai šiaip yra sveiko proto "simptomas". Normalu tokiame amžiuje nekurti penkmečio planų svarstant kokius vardus duos dar toli gražu negimusiems vaikams. Ir ne vienišume ar buvime vakarėlių siela čia esmė.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.06.04 23:34 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Brunete5
Brunete5
Naujokas
Nemegstu triuksmingu kompaniju,didziuliu pjankiu vadinamu,trali vali festivali,bet i koncerta megstu,pasokti truputuka,viena kita taure.Megstu kulturinga nedidele kompanija,kuo maziau blevyzgu,pasivaiksciojima,knyga,o buvimas dviese yra puiku.Esu ramaus budo,bet jei i rengini,koncerta tai ramybe dingsta,noriu lekti,stebeti scena
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.06.07 02:18 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


PUPAmonikutea
PUPAmonikutea
Pradedantysis
vienisei visi yra gaidziai vakarelius sielos yra kruti
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.06.07 10:32 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dmx20
Dmx20
Didmeistris
ir vištos dar pridėk ;/
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.06.09 21:05 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Simona52
Simona52
Pradedantysis
Visaip būną kompanijos kuriuosę visadą būną linksmą turėtų traukti labiau bent aš taip manau.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.06.10 09:42 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Techno
Techno
Moderatorius
Chaneel rašė:
Visaip būną kompanijos kuriuosę visadą būną linksmą turėtų traukti labiau bent aš taip manau.

Tau moka, kad tu senas temas judintum, ar ką
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.06.10 13:11 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Red
Red
Moderatorius
Neuždavinėk durnų klausimų, geriau kabink, matai kokia simpotna kyska
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.06.10 13:38 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Simona52
Simona52
Pradedantysis
Nu ačiū bet "katinų" aš šiuo metų neieškau XD
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2023.02.07 21:38 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Fxx8
Fxx8
Didmeistris
man asmeniskai su ekstravertemis idomiau bendraut nei su intravertemis, nors pats nesu nei sioks nei toks 51 ant 49 proc. , o su intravertemis tai nezinau, trauk is ju ten kiekviena zodi ne nu as skaitau taip kad normalios mergos yra ekstravertes siaip geriausia tokios kur pamatai ir iskrenti be samones bet kazkaip tokiu vienetai buna. ar pilka pele ar vakareliu liute ? na as tai turbut uz liute
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2023.02.09 12:12 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


LaisvasPilietis
LaisvasPilietis
Didmeistris
Fxx8 rašė:

su intravertemis tai nezinau, trauk is ju ten kiekviena zodi


Jei jai su tavim neįdomu, tada nebesvarbu kokia ji - kalbėtis vis tiek nenorės.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
Pirmas Atgal 1 2
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai