Tema sukurta: 2008.04.18 22:39
2008.04.18 22:39 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


savinto
savinto
Naujokas
Sveiki, klausiu jusu nuomones, nes pats jau bijau suklysti.

Savo gimtadienio proga nuo geriausios ir mylimiausios savo drauges ( ne paneles) gavau dovanu prabangu vyriska laikrody. Dbr atejo jos gimtadienis ir noretusi taippat padovanoti ka nors gero, vertingo ir grazaus, neykunijancio daikto kuris stovi kampe ir renka dulkes. Panelei 20 sukaks, gal turit vertingu patarimu, is gyvenismiskos patirties. Aciu!
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.04.18 23:11 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


akela
akela
Patyręs
Nepazistant tavo drauges sunku ka nors ir patarti... Turetum pas gerai apgalvot kokie jos pomegiai. Gal kada ji netycia() prasitare ko noretu...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.04.18 23:27 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


geroji
geroji
Pažengęs
Kai nežinau, ką dovanoti, tai dovanoju dovanų čekį. Bet nežinau?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.04.19 00:15 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


savinto
savinto
Naujokas
niekados nedovanoju dovanu cekiu, kaskaip man jie su dovana neturi nieko bendro. akela taivat suku galva antra savaite, o gimtadienis ant nosies ir jau pradeda siokia tokia baime imti kad paskutinia diena betka teks pirkti .. ;p
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.04.19 00:40 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


akela
akela
Patyręs
O tai kokie jos pomegiai?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.04.19 02:12 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


JoyFool
JoyFool
Moderatorius
Nafik tada draugauti, jei net nežinai, ką padovanoti?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.04.19 09:16 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


NightMoon
NightMoon
Naujokas
Prisimink, gal kada buvo pasakius, "o kaip noreciau ..." arba "kaip man tas ar anas daigtas patinka" , bet dovanu cekis ir geras, aisku ziurint kiek dovanai tu nori isleisti. Pvz is "Kristianos" parduotuves.
Zinok merginom visada ko nors is ten reikia
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.04.19 09:59 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Kulka
Kulka
Pažengęs
NightMoon drisciau paneigti jei jai patinka adrenalinas tai padovanok jai dovana - ispudi koki suoli su parasiutu ar pasivazinejima keturaciu ir pan
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.04.19 11:49 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pastebeta
Pastebeta
Didmeistris
Originally posted by: Joyce

Nafik tada draugauti, jei net nežinai, ką padovanoti?


na tu ziaurus-i DD jai nezinai ka padovanot tai nereik ir draugaut
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.04.19 12:36 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


foxinabox
foxinabox
Meistras
Kvaila cia klaust man atrodo tokio klausimu, juk jei jau geriausia drauge, tai senokai pazisti ir turi nutuokti kas mazdaug jei patiktu...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.05.09 14:33 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Afrolt
Afrolt
Naujokas
Labai apsidziaugiau kai mamka padovanojo man kelialapi liepos men. i stovykla pramogurojus.lt. Geras!kai pasiaiskinau kas ten yra ir palyginau kainas - tai... OOOO kiek gausiu.... dvigubai nei kitose stovyklose.... Nors buna ir nekokiu akimirku, bet Aciu mamyte
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.05.09 14:36 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Afrolt
Afrolt
Naujokas
Labai apsidziaugiau kai mamka padovanojo man kelialapi liepos men. i stovykla pramogurojus.lt. Geras!kai pasiaiskinau kas ten yra ir palyginau kainas - tai... OOOO kiek gausiu.... dvigubai nei kitose stovyklose.... Nors buna ir nekokiu akimirku, bet Aciu mamyte
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.08.10 16:31 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


ApelsinuSalis
ApelsinuSalis
Naujokas
As, kaip tikriausiai, bet kas, laaaabai megstu gauti dovanas! Ypac, kai zmogus tikrai stengiasi, kad dovana tau patiktu, stebi, ko tau reikia, ko noretum, apie ka uzsimeni ir t.t. Dar geriau, jei tai buna staigmena!) Pvz., pries pora menesiu buvo musu su draugu 3 metu draugystes metines Kadangi mes kartu jau 3 metai, per si laika tikrai dovanojom vienas kitam daug ivairiu dovanu. Tiesa pasakius, nesitikejau ko nors ypatingo sia proga, nes 1. viska ko man reikia turiu, 2. krize paliete ir mus. Dar, kad suprastumet, kodel dovana man taip patiko, turiu pasakyti, kad mano didziausias pomegis yra fotografija!!! Tai va, atejo ta diena, mes susitarem, kad draugas atvaziuos manes pasiimti ir vaziuosim kartu kur nors pavakarieniaut. Sutarta val. suskambejo skambutis, atrakinu duris, o ten mano vaikinas, bet jo as beveik nepastebejau, nes rankose jis laike didziuli musu portreta!!!!! Tai buvo taip grazu!!! As is pradziu pamaniau, kad jis yra nutapytas, taciau po to paaiskejo, kad tai padaryta is musu nuotraukos (tiesiog perkelia nuotrauka ant drobes), bet pries tai ji buvo apdorota, kad atrodytu kaip tapytas pav., o drobe buvo padengta sluoksniu specialaus gelio (potepiais) ir atrode taip naturaliai! Tarp kitko, nuotrauka buvo padaryta, kai mes buvom prie juros, ten buvome tikrai laimingi! Tokias akimirkas verta iamzint... Paklausiau draugo, kur jis tai padare, pasake kad Vilniuje, yra tokia naujai atsidariusi imone ARTIQ. Dabar arteja sesers gimtadienis, uzsimaniau jai irgi toki dalyka padaryt dovanu. Galvojau, reikes vaziuot i Vilniu, bet paskambinau ir paaiskejo, kad galiu viska iformint telefonu, sumoket pavedimu, o paveiksla pristatys i Kauna. Ir sumokejau palyginus nedaug. Isivaizduoju sesers reakcija!!!!! )))
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.11.30 16:22 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


valdutisss
valdutisss
Naujokas
Nežinai, ką padovanoti draugui? Siūlau padovanoti naująjį "Neokubą" įsigyti galite adresu www.neocube.lt
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.11.19 14:25 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


kiutasxxxx
kiutasxxxx
Naujokas
fdgdf
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.11.19 14:27 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


kiutasxxxx
kiutasxxxx
Naujokas
Sveiki :)
Arteja geeriausios drauges gimtadienis ir noreciau orginalios dovanos :)
Gal turite patarimu? :)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.11.19 15:26 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mylimukė
mylimukė
Didmeistris
pasidovanokit kokią abiem širdžiai mielą veiklą, kad tuo pačiu ir galėtumėt kartu praleisti smagiai laiką, pabendrauti,
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2020.02.17 12:31 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


RimasKazlaus
RimasKazlaus
Naujokas
Ieškodama, ką padovanoti savo draugui, radau šią svetainę https://gravira.lt/ pristatymas paštu, aš padariau užsakymą, man patiko tai, ką sukūrė, ir draugei taip pat patiko dovana.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai