Tema sukurta: 2015.04.02 18:49
2011.03.15 15:57 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Enciklopedija
Enciklopedija
Patyręs
Venlafaxine Orion 75mg pailg.atpal.k.kaps.N28

Pakuotės lapelis: informacija vartotojui
Venlafaxine Orion 37,5 mg pailginto atpalaidavimo kietos kapsulės
Venlafaxine Orion 75 mg pailginto atpalaidavimo kietos kapsulės
Venlafaxine Orion 150 mg pailginto atpalaidavimo kietos kapsulės
Venlafaksinas

Atidžiai perskaitykite visą šį lapelį, prieš pradėdami vartoti vaistą.
· Neišmeskite šio lapelio, nes vėl gali prireikti jį perskaityti.
· Jeigu kiltų daugiau klausimų, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.
· Šis vaistas skirtas Jums, todėl kitiems žmonėms jo duoti negalima. Vaistas gali jiems pakenkti (net tiems, kurių ligos simptomai yra tokie patys kaip Jūsų).
· Jeigu pasireiškė sunkus šalutinis poveikis arba pastebėjote šiame lapelyje nenurodytą šalutinį poveikį, pasakykite gydytojui arba vaistininkui.

Lapelio turinys
1. Kas yra Venlafaxine Orion ir kam jis vartojamas
2. Kas žinotina prieš vartojant Venlafaxine Orion
3. Kaip vartoti Venlafaxine Orion
4. Galimas šalutinis poveikis
5. Kaip laikyti Venlafaxine Orion
6. Kita informacija

1. kas yra venlafaxine orion ir kam jis vartojamas
Venlafaxine Orion yra antidepresantas priklausantis vaistų, vadinamų serotonino ir noradrenalino reabsorbcijos inhibitorių (SNRI), grupei. Ši vaistų grupė yra vartojama depresijai ir kitoms būklėms, pvz., nerimo sutrikimams, gydyti. Manoma, kad depresijos ir (arba) nerimo kamuojamų žmonių smegenyse yra mažesnis serotonino ir noradrenalino kiekis. Nėra visiškai aišku, kaip antidepresantai veikia, bet jie gali padėti padidindami serotonino ir noradrenalino kiekį smegenyse.

Venlafaxine Orion yra vaistas, skirtas depresija sergantiems suaugusiesiems gydyti. Venlafaxine Orion taip pat yra skirtas šiems suaugusiųjų nerimo sutrikimams gydyti: generalizuotas nerimo sutrikimas, socialinio nerimo sutrikimas (socialinių situacijų baimė arba vengimas) ir panikos sutrikimas (panikos priepuoliai). Tam, kad Jūsų būklė pagerėtų, svarbu tinkamai gydyti depresiją arba nerimo sutrikimus. Jei šie sutrikimai nebus gydomi, liga gali nepraeiti, ji gali pasunkėti ir ją gydyti bus sunkiau.

2. kas žinotina prieš vartojant venlafaxine orion
Venlafaxine Orion vartoti negalima:
- jeigu yra alergija venlafaksinui arba bet kuriai pagalbinei vaistinio preparato medžiagai;
- jeigu taip pat vartojate arba per paskutines 14 dienų vartojote vaistų, kurie yra negrįžtamojo poveikio monoaminooksidazės inhibitoriai (MAOI), vartojami depresijai arba Parkinsono ligai gydyti; vartojant negrįžtamojo poveikio MAOI kartu su kitais vaistais, įskaitant Venlafaxine Orion, gali pasireikšti sunkus arba gyvybei pavojingas šalutinis poveikis; Taip pat nustoję vartoti Venlafaxine Orion, prieš pradėdami vartoti bet kokį MAOI, turite palaukti ne mažiau kaip 7 dienas (dar žr. skyrius „Serotonino sindromas“ ir „Kitų vaistų vartojimas“).

Specialių atsargumo priemonių vartojant Venlafaxine Orion reikia:

- jeigu Jūs vartojate kitų vaistų, kurie vartojant kartu su Venlafaxine Orion gali padidinti serotonino sindromo pasireiškimo riziką (žr. skyrių „Kitų vaistų vartojimas“);
- jeigu Jums yra akių sutrikimų, pvz., tam tikrų rūšių glaukoma (padidėjęs akispūdis);
- jeigu Jums buvo pakilęs kraujospūdis;
- jeigu Jums buvo širdies veiklos sutrikimų;
- jeigu Jums buvo priepuolių (traukulių);
- jeigu Jums buvo sumažėjusi natrio koncentracija kraujyje (hiponatremija);
- jeigu Jums greitai atsiranda kraujosruvų (mėlynių) arba greitai pradedate kraujuoti (buvo kraujavimo sutrikimų) arba jeigu vartojate kitus vaistus, kurie gali didinti kraujavimo riziką;
- jeigu Jūsų cholesterolio kiekis didėja;
- jeigu Jums arba Jūsų šeimos nariui buvo pasireiškusi manija arba bipolinis sutrikimas (per didelis susijaudinimas ar euforija);
- jeigu Jums buvo pasireiškęs agresyvus elgesys.

Venlafaxine Orion gali sukelti neramumo pojūtį arba nesugebėjimą ramiai sėdėti arba stovėti. Jei Jums tai pasireiškė, pasakykite gydytojui.
Jei Jums yra bent viena iš šių būklių, prieš vartodami Venlafaxine Orion pasikalbėkite su gydytoju.

Mintys apie savižudybę ir depresijos arba nerimo sutrikimo pasunkėjimas
Jeigu esate prislėgtas ir (arba) turite nerimo sutrikimų, kartais Jums gali kilti minčių apie susižalojimą arba savižudybę. Tai gali sustiprėti, jei vartojate antidepresantus pirmą kartą, nes šie vaistai pradeda veikti ne iš karto, paprastai maždaug po dviejų savaičių, o kartais dar vėliau.

Tokių minčių tikimybė yra didesnė:
- jeigu anksčiau galvojote apie savižudybę arba susižalojimą;
- jeigu esate jaunuolis. Klinikinių tyrimų duomenys rodo, kad didesnė suicidinio elgesio rizika yra psichinių sutrikimų turintiems jaunuoliams (iki 25 metų amžiaus), kurie yra gydomi antidepresantu.

Jeigu Jums bet kada kilo minčių apie susižalojimą arba savižudybę, kreipkitės į gydytoją arba važiuokite tiesiai į ligoninę. Jums gali būti naudinga pasakyti artimajam ar artimam draugui, kad jaučiatės prislėgtas arba turite nerimo sutrikimų, ir paprašyti jų perskaityti šį lapelį. Galite paprašyti jų pasakyti, ar jie mano, kad Jūsų depresija ar nerimas pasunkės arba jeigu jiems neramu dėl Jūsų elgesio pokyčių.

Burnos sausumas
Burnos sausumas pasireiškia 10% venlafaksiną vartojusių pacientų. Tai gali padidinti karieso riziką, todėl būtina ypatingai rūpintis savo dantų higiena.

Vartojimas jaunesniems kaip 18 metų vaikams ir paaugliams
Venlafaxine Orion paprastai negalima vartoti jaunesniems kaip 18 metų vaikams ir paaugliams. Taip pat turite žinoti, kad jaunesniems kaip 18 metų pacientams vartojant šios klasės vaistus, yra didesnė šalutinio poveikio, pvz., mėginimo nusižudyti, minčių apie savižudybę ir priešiškumo (daugiausia agresijos, priešiško elgesio ir pykčio) pasireiškimo rizika. Nežiūrint to, gydytojas gali skirti Venlafaxine Orion jaunesniam kaip 18 metų pacientui, jei ji(s) nusprendžia, kad tai geriausiai atitinka jo(s) interesus. Jeigu gydytojas skyrė venlafaksino jaunesniam kaip 18 metų pacientui ir norite tai aptarti, grįžkite pas gydytoją. Jeigu jaunesniam kaip 18 metų pacientui vartojant venlafaksino pasireiškė arba pasunkėjo bent vienas iš aukščiau išvardytų simptomų, turite informuoti gydytoją. Taip pat dar nenustatytas ilgalaikis venlafaksino vartojimo šiai amžiaus grupei saugumas augimo, brendimo ir pažinimo bei elgesio raidos požiūriu.

Kitų vaistų vartojimas
Jeigu vartojate arba neseniai vartojote kitų vaistų, įskaitant įsigytus be recepto, pasakykite gydytojui arba vaistininkui.

Jūsų gydytojas nuspręs, ar galite vartoti Venlafaxine Orion kartu su kitais vaistais.

Nepradėkite ir nenutraukite jokių vaistų vartojimo, įskaitant įsigytus be recepto, natūralius ir žolinius preparatus, nepasitarę su gydytoju arba vaistininku.

- Monoaminooksidazės inhibitoriai (MAOI: žr. skyrių „Kas žinotina prieš vartojant Venlafaxine Orion“)
- Serotonino sindromas:
vartojant venlafaksiną, ypač kartu su kitais vaistais, gali pasireikšti potencialiai gyvybei pavojinga būklė serotonino sindromas (žr. skyrių „Galimas šalutinis poveikis“). Tai gali būti šie vaistai:
· triptanai (vartojami nuo migrenos);
· depresijai gydyti skirti vaistai, pvz., SNRI, SSRI, tricikliniai vaistai arba vaistai, kurių sudėtyje yra ličio;
· vaistai, kurių sudėtyje yra antibiotiko linezolido (vartojamo infekcijoms gydyti);
· vaistai, kurių sudėtyje yra grįžtamojo poveikio MAOI moklobemido (vartojamo depresijai gydyti);
· vaistai, kurių sudėtyje yra sibutramino (vartojamo svoriui mažinti);
· vaistai, kurių sudėtyje yra tramadolio (nuo skausmo);
· preparatai, kurių sudėtyje yra jonažolių (dar vadinamų Hypericum perforatum; natūralus arba žolinis preparatas, vartojamas lengvai depresijai gydyti);
· preparatai, kurių sudėtyje yra triptofano (pvz., vartojami miego sutrikimams ir depresijai gydyti);

Serotonino sindromo požymiai ir simptomai gali apimti kelis iš šių: neramumas, haliucinacijos, koordinacijos netekimas, greitas širdies plakimas, pakilusi kūno temperatūra, staigūs kraujospūdžio pokyčiai, sustiprėję refleksai, viduriavimas, koma, pykinimas, vėmimas. Jeigu manote, kad jums pasireiškia serotonino sindromas, nedelsdami kreipkitės medicininės pagalbos.

Toliau nurodyti vaistai taip pat gali sąveikauti su Venlafaxine Orion; juos reikia vartoti atsargiai. Ypač svarbu paminėti gydytojui arba vaistininkui, jeigu vartojate vaistus, kurių sudėtyje yra:
- ketokonazolo (priešgrybelinis vaistas);
- haloperidolio arba risperidono (psichinėms būklėms gydyti);
- metoprololio (beta blokatoriaus, vartojamo aukštam kraujospūdžiui ir širdies sutrikimams gydyti).

Venlafaxine Orion vartojimas su maistu ir gėrimais
Venlafaxine Orion reikia vartoti su maistu (žr. 3 skyrių „KAIP VARTOTI VENLAFAXINE ORION“).

Vartodami Venlafaxine Orion turite vengti vartoti alkoholinius gėrimus.

Nėštumas ir žindymo laikotarpis
Jei tapote nėščia arba mėginate pastoti, pasakykite gydytojui. Venlafaxine Orion galima vartoti tik aptarus su gydytoju galimą naudą ir galimą riziką vaisiui.

Jeigu vartojate Venlafaxine Orion nėštumo laikotarpiu, pasakykite akušerei ir (arba) gydytojui, nes gimusiam vaikui gali pasireikšti kai kurie simptomai. Paprastai šie simptomai atsiranda per pirmas 24 valandas po kūdikio gimimo. Vieni iš simptomų gali būti žindimo ar kvėpavimo sutrikimai. Jeigu Jūsų gimusiam kūdikiui pasireiškia šie simptomai ir jums neramu dėl to, kreipkitės į gydytoją ir (arba) akušerę, kurie galės jums patarti.

Venlafaksinas patenka į motinos pieną. Yra poveikio kūdikiui rizika. Todėl turite aptarti šį klausimą su gydytoju; gydytojas nuspręs, ar turite nutraukti žindymą, ar gydymą Venlafaxine Orion.

Vairavimas ir mechanizmų valdymas
Nevairuokite ir nevaldykite jokių prietaisų ar mechanizmų, kol nesužinojote, kaip Venlafaxine Orion Jus veikia.

Svarbi informacija apie kai kurias pagalbines Venlafaxine Orion medžiagas
150 mg kapsulėje yra dažiklių saulėlydžio geltonojo (E 110) ir alura raudonojo (E 129) galinčių sukelti alergines reakcijas.

3. kaip vartoti venlafaxine orion
Venlafaxine Orion visada vartokite tiksliai, kaip nurodė gydytojas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

Įprasta rekomenduojama pradinė dozė, skiriama depresijai, generalizuotam nerimo sutrikimui ir socialinio nerimo sutrikimui gydyti, yra 75 mg per parą. Šią dozę gydytojas gali laipsniškai didinti ir, jei reikia, net iki maksimalios 375 mg paros dozės depresijai gydyti. Jeigu Jums gydomas panikos sutrikimas, gydytojas pradės nuo mažesnės dozės (37,5 mg), po to dozę laipsniškai didins. Maksimali paros dozė, skiriama generalizuotam nerimo sutrikimui, socialinio nerimo sutrikimui ir panikos sutrikimui gydyti, yra 225 mg.

Venlafaxine Orion vartokite kiekvieną dieną maždaug tuo pat metu, ryte arba vakare. Reikia praryti visą kapsulę užgeriant skysčiu; kapsulės nereikia atidaryti, traiškyti, kramtyti ar tirpinti.

Venlafaxine Orion reikia vartoti su maistu.

Jei Jūsų kepenų arba inkstų veikla sutrikusi, pasakykite gydytojui, nes galbūt Jums reikės skirti kitą Venlafaxine Orion dozę.

Nenutraukite Venlafaxine Orion vartojimo nepasitarę su gydytoju (žr. skyrių „Nustojus vartoti Venlafaxine Orion“).

Pavartojus per didelę Venlafaxine Orion dozę
Pavartoję didesnį Venlafaxine Orion kiekį nei skyrė gydytojas, nedelsdami kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

Galimo perdozavimo simptomai gali būti šie: greitas širdies plakimas, budrumo būklės pokyčiai (nuo mieguistumo iki komos), miglotas matymas, traukuliai arba priepuoliai ir vėmimas.

Pamiršus pavartoti Venlafaxine Orion
Pamiršę pavartoti dozę, vartokite ją iš karto, kai prisiminsite. Tačiau, jeigu netrukus reikės vartoti kitą dozę, praleistos dozės nevartokite ir vartokite tik vieną dozę, kaip įprasta. Per parą nesuvartokite didesnio Venlafaxine Orion kiekio už Jums skirtą paros kiekį.

Nustojus vartoti Venlafaxine Orion
Nenustokite vartoti vaisto ir nemažinkite dozės, nepasitarę su gydytoju, net jeigu jaučiatės geriau. Jeigu Jūsų gydytojas mano, kad Jums nebereikia vartoti Venlafaxine Orion, ji(s) gali paprašyti Jūsų prieš visiškai nutraukiant gydymą pamažu mažinti dozę. Nustatyta, kad nustojus vartoti Venlafaxine Orion pasireiškia šalutinis poveikis, ypač kai Venlafaxine Orion vartojimas nutraukiamas staiga arba dozė sumažinama per greitai. Kai kuriems pacientams gali pasireikšti tokie simptomai: nuovargis, svaigulys, apsvaigimas, galvos skausmas, nemiga, košmarai, burnos sausumas, apetito netekimas, pykinimas, viduriavimas, nervingumas, ažitacija, konfūzija, spengesys ausyse, dilgsėjimo arba retai elektros šoko pojūčiai, silpnumas, prakaitavimas, traukuliai arba į gripą panašūs simptomai.

Jūsų gydytojas patars Jums, kaip reikia laipsniškai nutraukti Venlafaxine Orion vartojimą. Jeigu Jums pasireiškia bet kuris iš šių arba kiti varginantys simptomai, kreipkitės į gydytoją.

Jeigu kiltų daugiau klausimų dėl šio vaisto vartojimo, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

4. galimas šalutinis poveikis
Venlafaxine Orion, kaip ir visi kiti vaistai, gali sukelti šalutinį poveikį, nors jis pasireiškia ne visiems žmonėms.

Alerginės reakcijos
Jeigu Jums pasireiškia bent viena iš toliau nurodytų reakcijų, nebevartokite Venlafaxine Orion. Nedelsiant pasakykite gydytojui arba vykite į artimiausios ligoninės pirmosios pagalbos skyrių, jei atsiranda:

· krūtinės spaudimas, švokštimas, rijimo arba kvėpavimo sutrikimas;
· veido, gerklės, plaštakų arba pėdų patinimas;
· nervingumas arba nerimas, svaigulys, tvinkčiojimo pojūčiai, staigus odos paraudimas ir (arba) šilumos pojūtis;
· sunkus bėrimas, niežulys arba dilgėlinė (paraudusios ar išbalusios odos bėrimas ruplėmis,
· kurios dažnai niežti).

Sunkus šalutinis poveikis
Pastebėjus bent vieną iš šių požymių, Jums gali būti reikalinga skubi medicininė pagalba:

· širdies sutrikimai, pvz., greitas ar nereguliarus širdies plakimas, pakilęs kraujospūdis;
· akių sutrikimai, pvz., miglotas matymas, išsiplėtę vyzdžiai;
· nervų sutrikimai: svaigulys, dilgsėjimas, judėjimo sutrikimas, traukuliai ar priepuoliai;
· psichikos sutrikimai, pvz., padidėjęs aktyvumas ir euforija;
· gydymo nutraukimo simptomai (žr. skyrių „KAIP VARTOTI VENLAFAXINE ORION“, „Nustojus vartoti Venlafaxine Orion“).

Viso šalutinio poveikio sąrašas
Šalutinio poveikio dažnis (pasireiškimo tikimybė) skirstomas taip:

· Kraujo sutrikimai
Nedažni: kraujosruvų atsiradimas; juodos, deguto spalvos išmatos (fekalijos) arba kraujas išmatose, kurie gali rodyti vidinį kraujavimą
Dažnis nežinomas: sumažėjęs trombocitų kiekis kraujyje, padidinantis kraujosruvų atsiradimo arba kraujavimo riziką; kraujo sutrikimai, kurie gali padidinti infekcijos riziką

· Metabolizmo ir mitybos sutrikimai
Dažni: svorio mažėjimas, cholesterolio kiekio padidėjimas
Nedažni: svorio augimas
Dažnis nežinomas: nežymūs kepenų fermentų kiekio kraujyje pokyčiai; natrio kiekio sumažėjimas kraujyje; niežulys, pageltusi oda ar akys, tamsus šlapimas arba į gripą panašūs simptomai, kurie yra kepenų uždegimo (hepatito) simptomai; konfūzija, per didelis skysčių pasisavinimas (vadinamas SIADH); sutrikusi pieno gamyba

· Nervų sistemos sutrikimai
Labai dažni: burnos sausumas, galvos skausmas
Dažni: nenormalūs sapnai, libido sumažėjimas, svaigulys, raumenų tonuso padidėjimas, nemiga, nervingumas, dilgsėjimas, sedacija, tremoras; konfūzija; atsiskyrimo nuo savęs ir tikrovės (arba nuošalumo) pojūtis
Nedažni: jausmų ar emocijų stoka; haliucinacijos; nevalingas raumenų trūkčiojimas; ažitacija; koordinacijos ir lygsvaros sutrikimas
Reti: neramumo pojūtis arba nesugebėjimas ramiai sėdėti ar stovėti; traukuliai arba priepuoliai; per didelis susijaudinimas arba euforija
Dažnis nežinomas: aukšta temperatūra su raumenų sustingimu, konfūzija arba ažitacija ir prakaitavimas arba jeigu pasireiškia nekontroliuojami mėšlungiški judesiai, tai gali būti sunkių būklių, vadinamų piktybiniu neurolepsiniu sindromu, simptomai; euforiniai jausmai, mieguistumas, nepertraukiamas greitas akių judėjimas, nerangumas, neramumas, girtumo jausmas, prakaitavimas arba raumenų sustingimas, t. y., serotonerginio sindromo simptomai; dezorientacija ir konfūzija, dažnai lydima haliucinacijų (kliedesių); raumenų sustingimas, spazmai ir nevalingi judesiai; mintys apie susižalojimą arba savižudybę

· Regos ir klausos sutrikimai
Dažni: miglotas matymas
Nedažni: pakitęs skonio pojūtis, spengesys ausyse (tinitas)
Dažnis nežinomas: smarkus akių skausmas ir susilpnėjęs arba miglotas matymas

· Širdies ar kraujotakos sutrikimai
Dažni: kraujospūdžio padidėjimas, paraudimas, palpitacijos
Nedažni: svaigulys (ypač per greitai stojantis), alpulys, greitas širdies plakimas
Dažnis nežinomas: kraujospūdžio sumažėjimas, nenormalus, greitas ar nereguliarus širdies plakimas, kuris gali sukelti alpulį

· Kvėpavimo sutrikimai
Dažni: žiovulys
Dažnis nežinomas: kosulys, švokštimas, dusulys ir aukšta temperatūra, t. y., su baltųjų kraujo
kūnelių skaičiaus padidėjimu (plaučių eozinofilija) susijusio plaučių uždegimo simptomai

· Virškinimo trakto sutrikimai
Labai dažni: pykinimas
Dažni: apetito sumažėjimas, vidurių užkietėjimas, vėmimas
Nedažni: dantų griežimas, viduriavimas
Dažnis nežinomas: smarkūs pilvo ar nugaros skausmai (kurie gali rodyti sunkų virškinimo trakto, kepenų ar kasos sutrikimą)

· Odos sutrikimai
Labai dažni: prakaitavimas (įskaitant naktinį prakaitavimą)
Nedažni: bėrimas; nenormalus plaukų slinkimas
Dažnis nežinomas: odos bėrimas, dėl kurio gali atsirasti sunkios odos pūslės ir lupimasis; niežulys; lengvas bėrimas

· Raumenų sutrikimai
Dažnis nežinomas: nepaaiškinamas raumenų skausmas, jautrumas ar silpnumas (rabdomiolizė)

· Šlapimo takų sutrikimai
Dažni: pasunkėjęs šlapinimasis; padažnėjęs šlapinimasis
Nedažni: nesugebėjimas šlapintis

· Lytinės sistemos ir seksualiniai sutrikimai
Dažni: nenormali ejakuliacija/orgazmas (vyrams), orgazmo nebuvimas, erektilinė disfunkcija (impotencija); nereguliarios menstruacijos, pvz., pagausėjęs kraujavimas arba pagausėjęs nereguliarus kraujavimas
Nedažni: nenormalus orgazmas (moterims)

· Bendrieji sutrikimai
Dažni: silpnumas (astenija), šiurpulys
Nedažni: jautrumas saulės šviesai
Dažnis nežinomas: veido ar liežuvio patinimas, dusulys ar pasunkėjęs kvėpavimas, dažnai su odos bėrimu (tai gali būti sunki alerginė reakcija)

Venlafaxine Orion kartais sukelia nepageidaujamą poveikį, apie kurį galite nežinoti, pvz., kraujospūdžio padidėjimą arba nenormalų širdies plakimą; nežymius kepenų fermentų, natrio ar cholesterolio kiekio pokyčius kraujyje. Rečiau Venlafaxine Orion gali sumažinti trombocitų aktyvumą kraujyje, dėl to gali padidėti kraujosruvų atsiradimo ar kraujavimo rizika. Todėl gydytojas gali norėti retkarčiais atlikti kraujo tyrimus, ypač jeigu vartojate Venlafaxine Orion ilgą laiką.

Jeigu pasireiškė sunkus šalutinis poveikis arba pastebėjote šiame lapelyje nenurodytą šalutinį poveikį,
pasakykite gydytojui arba vaistininkui.

5. kaip laikyti venlafaxine orion
Laikyti vaikams nepasiekiamoje ir nepastebimoje vietoje.
Ant kartono dėžutės ar lizdinės plokštelės nurodytam tinkamumo laikui pasibaigus, Venlafaxine Orion vartoti negalima. Vaistas tinka vartoti iki paskutinės nurodyto mėnesio dienos.

Šiam vaistiniam preparatui specialių laikymo sąlygų nereikia.

Vaistų negalima išpilti į kanalizaciją arba išmesti su buitinėmis atliekomis. Kaip tvarkyti nereikalingus vaistus, klauskite vaistininko. Šios priemonės padės apsaugoti aplinką.

6. kita informacija
Venlafaxine Orion sudėtis
Veiklioji medžiaga yra venlafaksinas.

Kiekvienoje kapsulėje yra 37,5 mg, 75 mg arba 150 mg venlafaksino (venlafaksino hidrochlorido pavidalu).

Pagalbinės kapsulės turinio medžiagos yra mikrokristalinė celiuliozė, povidonas K‑90, talkas, bevandenis koloidinis silicio dioksidas, magnio stearatas, etilceliuliozė ir kopovidonas.

Venlafaxine Orion 37,5 mg pailginto atpalaidavimo kapsulės. Pagalbinės kapsulės korpuso medžiagos yra želatina, titano dioksidas (E 171), juodasis geležies oksidas (E 172), raudonasis geležies oksidas (E 172), geltonasis geležies oksidas (E 172) ir rašalas (šelakas, raudonasis geležies oksidas (E 172)).

Venlafaxine Orion 75 mg pailginto atpalaidavimo kapsulės. Pagalbinės kapsulės korpuso medžiagos yra želatina, titano dioksidas (E 171), juodasis geležies oksidas (E 172), raudonasis geležies oksidas (E 172) ir rašalas (šelakas, raudonasis geležies oksidas (E 172)).

Venlafaxine Orion 150 mg pailginto atpalaidavimo kapsulės. Pagalbinės kapsulės korpuso medžiagos yra želatina, titano dioksidas (E 171), saulėlydžio geltonasis (E 110), alura raudonasis (E 129), briliantinis mėlynasis (E 133) ir rašalas (šelakas, titano dioksidas (E 171)).

Venlafaxine Orion išvaizda ir kiekis pakuotėje
Pailginto atpalaidavimo kietos kapsulės

Venlafaxine Orion 37,5 mg pailginto atpalaidavimo kapsulės. Šviesiai pilkos ir matinės persikų spalvos, „3“ dydžio, kietos želatinos kapsulės, kurių dangtelis ir korpusas paženklintas raudonomis storesnėmis ir plonesnėmis radialinėmis žiedinėmis juostelėmis. Kapsulėje yra 3 mažos, baltos arba beveik baltos spalvos, apvalios ir abipusiai išgaubtos dengtos tabletės.

Venlafaxine Orion 75 mg pailginto atpalaidavimo kapsulės. Matinės persikų spalvos, „1“ dydžio, kietos želatinos kapsulės, kurių dangtelis ir korpusas paženklintas raudonomis storesnėmis ir plonesnėmis radialinėmis žiedinėmis juostelėmis. Kapsulėje yra 6 mažos, baltos arba beveik baltos spalvos, apvalios ir abipusiai išgaubtos dengtos tabletės.

Venlafaxine Orion 150 mg pailginto atpalaidavimo kapsulės. Matinės tamsiai oranžinės spalvos, „0“ dydžio, kietos želatinos kapsulės, kurių dangtelis ir korpusas paženklintas baltomis storesnėmis ir plonesnėmis radialinėmis žiedinėmis juostelėmis. Kapsulėje yra 12 mažų, baltos arba beveik baltos spalvos, apvalių ir abipusiai išgaubtų dengtų tablečių.

Pakuočių dydžiai: 28 ir 98 pailginto atpalaidavimo kapsulės, tiekiamos lizdinėse plokštelėse.

Gali būti tiekiamos ne visų dydžių pakuotės.

Rinkodaros teisės turėtojas

Orion Corporation
Orionintie 1
FI-02200 Espoo
Suomija

Gamintojas
Orion Corporation, Orion Pharma
Orionintie 1
FI-02200 Espoo
Suomija

Jeigu apie šį vaistą norite sužinoti daugiau, kreipkitės į vietinį rinkodaros teisės turėtojo atstovą.

Venlafaxin Orion: Čekijos Respublika, Slovakijos Respublika, Suomija, Vengrija
Venlafaxine Orion: Estija, Latvija ir Lietuva
VenlaCare: Vokietija
Oriven: Lenkija

Šis pakuotės lapelis paskutinį kartą patvirtintas 2009-04-30
Šaltinis:VVKT
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2020 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai