Tema sukurta: 2008.03.23 17:14
1 2 Toliau Paskutinis
2008.03.23 17:14 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Niektauza
Niektauza
Meistras
Na, zinau, kad negerai kalbeti liudnomis temomis per sventes, bet ka daryti, kai butent per jas jautiesi ziauriai vienisa????
As cia nekalbu vien apie save, zinau, kad yra pilna tokiu zmoniu, kurie sventes sutinka vieni...
Arba nebutinai vieni, bet tokie jauciasi.
Pasikalbekim!
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.03.23 17:23 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


undinėlė
undinėlė
Pažengęs
liudnoka tuomet tikriausiai... ir man paciai va net negera db... bet ne del saves, o del to, kadzinau, jog mociute siais metais velykas svencia viena - tai pirmas toks kartas, kai mes pas ja neatvaziavome... masina sugedo visai nelaiku, o ji toli gyvena, tad... tik paskambinom jai ir tiek. isivaizduoju kaip jai db liudna, nes gyvena ji vienkiemyje, o db sventes... be to, ji jau priprato (kaip beje ir mes) svenciu metu buti apsupta artimuju, o va kaip db gavosi... mes visi sia diena praleidome sauniai, nes buvome kartu, o ji ten... likusi viena... tai dar gerai, kad ji mobilu db turi, nes jaudintusi labai nesuprasdama, kodel niekas jos tokia diena neaplanko.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.03.23 18:20 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


snieguracka
snieguracka
Naujokas
Na taip, iš tiesų tos šventės kai kam tik skausmo ir liūdesio teatneša.
Cha, aš pati sėdžiu namie prie tv, tėvai čia pat, bet vistiek vieniša. Nejaučiu nieko.
Galbūt todėl ir nemėgstu velykų, nes visi aplink laimingi, švenčia, o aš kartais net eilinėm dienom jaučiuosi šventiškiau nei, kad šiandien...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.03.23 18:28 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Rennais
Rennais
Moderatorius
nu blemba, yra tema vienisas per kaledas, vienisas per naujaka, vienisas per valentinke,db vienisas per velykas...
gal sukuriam dar tema vienisas balandzio 9 diena ar kazka tokio ?

nu vienas ir vienas, ir ka ?
milijonai tokiu pat kaip tu yra...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.03.23 19:18 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


lukrytė
lukrytė
Didmeistris
Originally posted by: snieguracka

Na taip, iš tiesų tos šventės kai kam tik skausmo ir liūdesio teatneša.

Cha, aš pati sėdžiu namie prie tv, tėvai čia pat, bet vistiek vieniša. Nejaučiu nieko.

Galbūt todėl ir nemėgstu velykų, nes visi aplink laimingi, švenčia, o aš kartais net eilinėm dienom jaučiuosi šventiškiau nei, kad šiandien...


snieguracka, o tu nuosirdziau pasiklausinek pazistamu, KAIP jie jauciasi. gal vos keli procentai pasakys, jog yra be galo laimingi svesdami.

taigi nera to vienas-visi...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.03.23 19:39 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


snieguracka
snieguracka
Naujokas
Lukryt,
galbūt galbūt. Kartais norime to, kas mum visai nereikalinga. Taip ir aš noriu švęst Velykas, bet... kažin ar nuo to kas nors pasikeis.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.03.23 19:45 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


ryta
ryta
Meistras
o as keistai nieko nejauciau, tik toki slegima. dazniausiai jauciuosi vienisa, bet niekada nebunu viena. aplink seima viskas. bet vienisa jauciausi daznai, kad jau pripratau
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.03.23 19:50 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


lukrytė
lukrytė
Didmeistris
nu pasakysiu aš savo išmintį :]]

pati panašiai jaučiuos, nėra svetima tokia būklė per dažnas šventes, bet žinau šito priežastį. kada žmogus mažai duoda ir tikisi gausiąs dėmesio ar ko kito, tada jis labai kenčia. pamėgink šiandien ką nors pradžiuginti, padaryt ką nors malonaus. kažkam, kas galbūt panašiai nelaimingas. iškart pajusi Velykas :>
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.03.23 20:06 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


WildWind
WildWind
Patyręs
nju net nesitikejau, kad ne as viena tokia keistuole, kuriai liudna per sventes.. Ne tiek gal liudna, kiek jauciuosi apatiska ir noriu, kad kuo greiciau viskas baigtusi ir visi vaziuotu namo..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.03.23 20:12 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


tranzas
tranzas
Meistras
Dabar leptelėsiu aš...kaip smagu,kad yra šventės,per kurias be jokio sąžinės graužimo gali pabūti VIENAS!!! Kai džiaugiesi,kad nereikia niekam rodyti dėmesio,ir visai nepyksti,jo nesulaukęs...pailsėti nuo viso pasaulio,kad kitą dieną su didžiausiu malonumu vėl pultum jam į glėbį Tokia tipo dieta
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.03.23 20:15 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


lukrytė
lukrytė
Didmeistris
daug tiesos, senatve :]

svarbiausia tai, iš kokio kampo žiūri.

beje, reiktų visgi atsisakyti tokio iškreipto požiūrio, kad šventė turi vykti su kažkuo, o blogiausia, kad kai kurie tai supranta kaip tūsinimąsi. šventė yra juk tai, kas tau malonu, o svarbiausia - nekasdieniška.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.03.23 20:20 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


tranzas
tranzas
Meistras
Lukryt,spaudžiu tau dešinę...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.03.23 22:20 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Niektauza
Niektauza
Meistras
hm..
man buvo taip, kad zutbutinai turejau vaziuoti pas mociute, ji labai labai prase..
o ten taip neidomu!!!!
paskui , pavalgius, sedejau viena namie prie kompo, nes mama su drauge isvare kazkur kitur svest..
zodziu... grizau namo, pas mamyte brangiausia, o ji isvare..
tai is to ir atsiranda vienisumo jausmas..
aciu dievui, as savo mieste ir dabar man gerai, nors esu visai viena
cia mano aplinka ir man gerai
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.03.23 22:28 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Niektauza
Niektauza
Meistras
ai, sunku dabar viska nusakyt, kad tu suprastum
grizau namo pas mama, o ji pati isvare pas kita drauge..
o dar skundzias, kad dukerele retai aplanko..
zodziu, visai nebegrisiu...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.03.23 22:37 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Niektauza
Niektauza
Meistras
tai dazniausiai taip ir darau
sikart tik mociutes pagailo.. ji prase atvaziuot..tai jau kai atvaziavau, tai reikejo ir pas mama but
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.03.24 09:26 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


ramybe
ramybe
Pradedantysis
Su sv.Velykom visus!Manau jei per sventes pasilikome vieni,vienokiu ar kitokiu budu,tai nereiskia,kad esi jau vienisas....O kartais net gerai per sventas dienas atsiriboti....Atgimti,apmastyti.....
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.03.24 14:29 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


giedrux
giedrux
Naujokas
as savo noru esu viena siandien per tokia svente pati norejau ir man taip gera kad esu viena ir kad galiu buti su savimi... o namiskiai isvaziavo, labai ilgai mane ikalbejo kad vaziuociau kartu, atsisakiau, pasakiau kad nenoriu, bet nevisada supranta mano pasirinkima ir nora, ir pagaliau susiprato juk retai kada galiu pasidziaugti vienatve kaip dabar
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.03.24 16:10 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Blink
Blink
Naujokas
Su šventomis Velykomis, kolegos. O tarp kitko Velykos ir yra susikaupimo ir ramybės šventė. Beto, turime naudotis kiekviena pasitaikančia proga pabūti vieniems. Kada gi daugiau galima suprasti ir įsigilinti į save?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.03.24 17:56 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


vienisius
vienisius
Naujokas
su sventem kad ir kokios jos butu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.03.24 18:44 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


kelione
kelione
Didmeistris
Originally posted by: niektauza

Na, zinau, kad negerai kalbeti liudnomis temomis per sventes, bet ka daryti, kai butent per jas jautiesi ziauriai vienisa????

As cia nekalbu vien apie save, zinau, kad yra pilna tokiu zmoniu, kurie sventes sutinka vieni...

Arba nebutinai vieni, bet tokie jauciasi.

Pasikalbekim!


o man keistos temos,kai zmones liudi nuo vietves....nes biuti vienu per sventes ir jaustis vienisu,turbut,tas pats,kas pasakyti,jog "as niekam nereikalingas"...jeigu is tiesu yra toks jausmas,reiktu,turbut,pagalvoti,kodel taip yra....
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai