Santrauka: Apšvietimas.
Tema sukurta: 2009.06.27 13:49
1 2 3 Toliau Paskutinis
2009.06.27 13:49 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Edijus
Edijus
Pažengęs
Dažnai tenka naktį važiuoti atbulomis. Langai tamsinti, tai kartais labai sunku manevruoti. Gal kas patartų kaip pagerinti apšvietimą? Norėčiau mygtuku reguliuojamų lempų.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.06.27 13:57 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Vyciuz
Vyciuz
Patyręs
tai nafik tada tamsint stiklus jei nematai kur vaziuot???poto reik isradinet kazkokias nesamones kad matytum kur vaziuot..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.06.27 14:15 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


real13
real13
Pažengęs
Na jei nejauti masinos gabaritu ir langai uztamsinti,tai tam yra skirtos parkavimosi sistemos http://www.emilife.com/lt/60535311224352/
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.06.27 14:40 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Edijus
Edijus
Pažengęs
Pamiršau pamynėti, kad parkavimosi sistemos manęs nedomina. Noriu gero apšvietimo. O langai tamsinti tam, kad: įvykus avarijai nesubyrėtų stiklas, saugo saloną nuo saulės, vagys nemato salone paliktų daiktų...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.06.27 14:46 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


StreetRacer
StreetRacer
Didmeistris
Pas mane šiek tiek irgi yra ta problema, bet džiaugiuosi tiek, kad tamsinta amerikietiška plėvele, būtų chinese crap, tai išvis nieko nematyčiau O kaip tu tą apšvietimą galvoji pakeist? Aš tai neįsivaizduoju, ką ten galima primąstyt, nebent kokius halogenus pastatyt du papildomus gale ir prasivest jungiklį.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.06.27 14:50 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


real13
real13
Pažengęs
Edijs rašė:

Pamiršau pamynėti, kad parkavimosi sistemos manęs nedomina. Noriu gero apšvietimo. O langai tamsinti tam, kad: įvykus avarijai nesubyrėtų stiklas, saugo saloną nuo saulės, vagys nemato salone paliktų daiktų...


Gal apsaugai nuo saules ir smalsiu zvilgsniu tinka,bet avarijos atveju kai duzta stiklai vargu ar is automobilio kas liks
Bent mano masinoje yra galiniai manuale vadinami "rear fog beams" - galiniai ruko zibintai,tai apsvietimas pagereja juos ijungus
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.06.27 14:53 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


real13
real13
Pažengęs
StreetRacer rašė:

Pas mane šiek tiek irgi yra ta problema, bet džiaugiuosi tiek, kad tamsinta amerikietiška plėvele, būtų chinese crap, tai išvis nieko nematyčiau O kaip tu tą apšvietimą galvoji pakeist? Aš tai neįsivaizduoju, ką ten galima primąstyt, nebent kokius halogenus pastatyt du papildomus gale ir prasivest jungiklį.


Na kai pleve kokybiska pro ja tamsoje matomumas geresnis, nei pro pigu celofana su klijais kuriuo kiti tamsina stiklus
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.06.27 14:55 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


StreetRacer
StreetRacer
Didmeistris
Šiaip tonavimas yra geriausias dalykas, ir kainuoja neperdaugiausiai. Vieną vietą Vilniuj žinojau, kur nebrangiai tonuoja, tik reikia pačiam stiklus išsiimt.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.06.27 14:56 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Edijus
Edijus
Pažengęs
Aha, mąstau įsigyti įtampos keitiklį ir kokias lempas prasivesti. Manau, turėtų padėti.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.06.27 15:05 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


StreetRacer
StreetRacer
Didmeistris
Nu galima ten transformatoriuką pasistatyt, atsivedus laidus nuo akumo Tik noro reikia Man va reikia akumą į galą persimest, reikia šlangą storą vest per kažkur į galą, bet tingiu galvot, tai niekaip ir nebeprisiruošiu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.06.27 15:18 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


tadyte
tadyte
Pažengęs
nesuprantu kas jum vairuotojo pazymejimus isdave? juk yra dar soniniai veidrodelai
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.06.27 15:19 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Edijus
Edijus
Pažengęs
Pirkčiau parkavimosi sistemą, bet man vistiek reikia itampos keitiklio, tai neapsimoka pinigų leist. Paprasčiausiai prasivesiu laidus... Bet įdomu, kaip su jungikliu padaryt...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.06.27 15:20 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Edijus
Edijus
Pažengęs
Šoniniai veidrodėliai naktį ne per daugiausiai ir padeda.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.06.27 15:28 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


StreetRacer
StreetRacer
Didmeistris
Jo, pabandyk pažiūrėt naktį per šoninius, kai lyja... Nieko tu ten nepamatysi. P.S. Parkavimo sistemos nevykėliams Dar bajerį pasakysiu... Mačiau ant Smart'o parkavimo sistemą įtaisytą, nu šakės, ir nesugebėk tu man taip tokio mažylio dar kažkur pastatyt
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.06.27 15:32 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


tadyte
tadyte
Pažengęs
na nezinau pas mane pujkiausiai per soninius matosi , blogiausiu atveju langa atsidaryt galima , o to kur masinos viduje yra "galinio vaizdo" veidrodelio niekad nenaudiju. o del apsvietimo tai lempute galingesne reik idet i galinio apsvietimo zibinta
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.06.27 15:33 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Edijus
Edijus
Pažengęs
Kai lyja, tenka rečiau važiuot, bet ar lyja ar ne, vistiek naktį veidrodėliai niekuom nepadeda, nes kaip matysi vaizdą, kai šviesos labai mažai.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.06.27 15:35 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Edijus
Edijus
Pažengęs
tadyte rašė:

na nezinau pas mane pujkiausiai per soninius matosi , blogiausiu atveju langa atsidaryt galima , o to kur masinos viduje yra "galinio vaizdo" veidrodelio niekad nenaudiju. o del apsvietimo tai lempute galingesne reik idet i galinio apsvietimo zibinta


O įdėjęs lemputę kitiems netrukdysiu? Akins... Noriu su junginkliu.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.06.27 15:36 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


tadyte
tadyte
Pažengęs
Edijus rašė:

Kai lyja, tenka rečiau važiuot, bet ar lyja ar ne, vistiek naktį veidrodėliai niekuom nepadeda, nes kaip matysi vaizdą, kai šviesos labai mažai.


tai visalaika drauge veziokis, kai reiks parkuotis paprasysi jos ,kad padiriguotu kaip parkuotis
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.06.27 15:39 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


tadyte
tadyte
Pažengęs
Edijus rašė:

tadyte rašė:



na nezinau pas mane pujkiausiai per soninius matosi , blogiausiu atveju langa atsidaryt galima , o to kur masinos viduje yra "galinio vaizdo" veidrodelio niekad nenaudiju. o del apsvietimo tai lempute galingesne reik idet i galinio apsvietimo zibinta




O įdėjęs lemputę kitiems netrukdysiu? Akins... Noriu su junginkliu.


juk atbulomis gatvej gal nevazineji ? kiemuose pagrinde , o ten eismo dalyviu ner labai daug , *svarbu paciam gerai*
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.06.27 15:42 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


StreetRacer
StreetRacer
Didmeistris
Ką ten akins, koks gi ten stiprumas, keli vatai Nu, o su jungikliu, tai sprendimas paprastas. Atsivedi laidą nuo akumo į vidų, nusiperki transformatoriuką, pasiskaičiavęs kiek tau reikia, kad įtampą pakeistų, kad galia atitiktų. Jungi tą trafą, jungiklį nuosekliai ir vėl laidą nuo jungiklio vedi iki lemputės
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 3 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai