Santrauka: teveliams kurie vaikus veda i darzelius
Tema sukurta: 2006.09.23 20:55
Pirmas Atgal 1 2
2007.02.26 23:17 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dalianna
Dalianna
Meistras
As veziojau dukra i zveryno katalikiskaji"Birutes" darzeli.Labai buvau patenkinta, nes darzelis nestandartinio pastatymo-tai tarsi rumai, prie upes,o kiemas uzdaras ir puikus Vienuoliu ten niekas neruosia,bet puikios aukletojos, puikios ju sventes, pauikus vaikams pateiktas supratimas apie katalikybe. Prieme be jokiu kysiu. Maloni ir miela vedeja is karto pasake-priimsime, nes kaiptik renkame trimeciu grupe ir turime vietu, neziuriny, kad jus ne is musu rajono.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.04.01 17:51 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


KaMor
KaMor
Meistras
Originally posted by: elfa

Darželiai yra geras dalykas. Vaikai išmoksta bendrauti su kitais vaikais, jiems yra smagu. Kiek švenčių, gali pasirodyti. Išmoksta dug ko nes kolektyve vaikai geriau mokosi. Minusa gal tai, kad vaikai labiau serga, nes užsikrečia vieni nuo kitų.


tiesa sakai, bet darzeliuose vaikai ir keiktis ismoksta. nors kita vertus, jeigu neismoks darzely, tai ismoks veliau
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.04.06 14:35 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


allxin2x1
allxin2x1
Naujokas
Na, šiuo klausimu galiu kalbėti tik iš asmeninės patirties. Man asmeniškai darželyje buvo geriuasi metai per visą gyevnimą. Kai reikėjo eiti į mokyklą, rugsėjo pirmą visą dieną praverkiau - siaubingai nenorėjau. <Teo>, na, aš keiktis išmokau būdama antroj klasėj, taip kad nemanau, jog daržęlis kuo nors dėtas. Be abejo, kiti laikai tada buvo, bet iš esmės, mažius keiktis gali išmokti ir kieme su vaikais, darželis politikos nedaro.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.06.22 00:01 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


sermuksne
sermuksne
Meistras
Negaliu pasakyti, kaip yra darželyje, nes pati jo nelankiau.
Bet vedžiau dukrą ir beto pati dirbu.
Manau, kad viskas priklauso nuo pačio žmogaus, kaip jis į visą tai žiūri.
Nesakau, kad idealu darželiuose, bet patikėkik, nebūna idealu ir su auklėm.Pati savo akimis mačiau kaip jos elgiasi.
Darželyje yra kontrolė darbo, veiklos su vaikais ir kt. O kas tikrina aukles? Nebent tik vaikas jau netoks mažas ir gali viską namie tėveliams papasakoti.
O beto darželyje vaikai susiranda draugų, išmoksta bendrauti, žaisti, dainuoti, šokti ir kt veikla užsiimti.
Jei turėčiau daugiau- visus atiduočiau auginti į darželį.
SĖKMĖS
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.02.27 22:13 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


daliuxxxxx
daliuxxxxx
Naujokas
labai pritariu sermuksnei,nes pati dirbu darželyje jau 30 metų...jeigu daržely taip blogai,kodėl sergančius vaikus brangūs tėveliai veda?nes bijo bendrauti nors keletą minučių ilgiau su savo vaiku,o neretai pasitaiko auklėtoja turi ir tėvelius auklėti,nes nemoka atėję pasisveikinti, neklausia kaip vaikas jautės daržely, nors vaiko paklaustų, jei nesugeba bendrauti su auklėtojomis....o auklėtojos turi, PRIVALO,būti mamos,tėčiai, seneliai ir dar daug kuo, psichologės, gydytojos ir t.t.t.skaičiau,kad vaikai dažnai serga atėję į darželį, o kur jaunų mamų supratimas, ar neskaito literatūros, bent pasidomėtų prieš atvedant vaiką į darželį...Vaiką BŪTINA rengti ,ruošti ėjimui į darželį, nes tai naujas gyvenimo kelias o ir į nežinią, prie svetimų žmonių, vaikui trūksta įgūdžių įvairių, ,kad ir grūdinti ,paprasčiausiu pasivaikščiojimu kasdieniu BŪTINA
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.02.27 22:40 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


daliuxxxxx
daliuxxxxx
Naujokas
dar pratęsiu savo mintis,tikrai netikiu,kad auklė vaiką paruoš į mokyklą,taip ,kaip vaikus ruošia darželio auklėtojos...vaikai išmoksta visko,ko reikia jo tolesniam gyvenimui, pradėkim vardint nuo paprasčiausių higieninių įgūdžių, bendravimo su vaikais, vystosi kalba, lopšely - žodžių tarimas, labai skiriasi vaiko elgesys nuo namie užauginto ir nuo kolektyvinio ,namie augintas yra nedrąsus, nemoka elgtis vaikų būry, nemoka reikšti savo mintis, daržely- surandami vaiko sugebėjimai, jie vystomi, ugdomi, vaikas tampa draugiškesnis, sugeba paguosti savo artimus.Netgi yra prieita išvados ,kad vaikai namuose auga dažnai savimilos, egoistai, siekiantys tik dėmesio sau...na, taip, vaikai jaučiasi gerai daržely tik tada, kai žino,kad galima pasitikėti savo auklėtojomis, šeimininkėlėmis...o ir auklėtojos turi daug prakaito įdėti,kad vaikai noriai eitų į darželį jei auklėtoja sėdės su telefonu rankoj, su dilde,ar nepastebės kada vaikai ateina ir išeina, jei vaikai vaikšto kampais ,tai vaikai verks, neis į darželį, o tėveliai ieškos kur tas AUKSINIS DARŽELIS?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.03.21 21:50 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Mantute
Mantute
Naujokas
Visiskai sutinku su daliuxxxxx...
Savo brangenybe vedu i darzeli nuo 2 metuku. Papuoleme i grupe kur beveik visi vaikai buvo vyreni uz ji 2 metais... Net nepastebejau kaip atpratome nuo pampersu, labai greit kalbet pradejo, nebuvo jokio sveplavimo... Net nepalyginsi su jo bendraamziais auganciais namie... O ir aukletoja mums pasakiska papuole... Rupinasi kaip galedama.. Zinau, kad visada galiu paskambint ir pasiklaust kaip reikalai darzelyje ir t.t. O ir ji pati, atsiradus kokiems nors nesusipratimams skambina... Manau tik daugiau bendravimo reikia, ir laiku pastebeti ateinancia beda...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.04.06 21:48 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


velniukas6
velniukas6
Naujokas
Jau nuo dvieju metuku galima pradeti.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.04.27 01:41 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


vampyiriuke1978
vampyiriuke1978
Pažengęs
vaikui reikia bendrauti su bendraamžiais .darželis gerai paruošia vaiką į mokyklą,nors yra ir daug trukumų ,išmoksta muštis ,keiktis ir daug kitko
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.04.27 10:26 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


biteliux
biteliux
Patyręs
Aš pati taip pat darželio nelankiau, todėl kaip ten ir kas iš savo "praktikos" pasakyt negaliu. Bet aš matyt buvau iš tų retų atvejų, kai turėjau nuostabią auklę - tai savo senelį. Jis jau buvo senas senas senučiukas, kaip sakoma "nukvakęs", bet daug ką žinantis ir mokantis, o aš dar daug protelio neturėjau, tai radom bendrą kalbą. Be to dar buvo daug daug meilės. Tėtis mano alkoholikas, mama arė už du ir tik likusį laiką dovanodavo man. Tai va, senelis buvo man beveik viskas - ir senelis, ir tėtis, ir dalis mamytės, ir mokytojas ir mano auklė. Išmokė mane daug ko: anksti pradėjau kalbėt, keturių metų mokėjau skaityt ir rašyt lietuviškai, skaičiau rusiškai, skaičiuot. Eidavom į ilgus pasivaikščiojimus, kur supažindindavo su augalų rūšimis, žvėriukais ir gyvuliukais, paukščiais, lavino mano gabumus dailei. Išmokė mane pagarbos supančiam pasauliui. Kaip aš jam esu dėkinga už jo beribę meilę man ir auksinę kantrybę.Atėjus į mokyklą, daugiau mokėjau nei vaikai iš darželio.
Tačiau, darželis turi vieną privalumą - vaikai išmoksta bendraut tarpusavyje, ko pesekoje lengviau įsilieja į bet kokią kolektyvinę veiklą. To, turiu pripažinti, man trūko, ir tą aš išmokau tik daug vėliau, todėl tam tikrais atvejais buvo tikrai nelengva( pvz. nauja klasė, nauja grupė, naujas darbo kolektyvas).
Manau, kad auklė gali išugdyti puikią asmenybę, bet tik bėda kur rasti tokią auklę? Tokią, kuri pasišvęstų tam vaikui, atiduotų visą save?
Aš dar tokios Merės Popins neradau, todėl savo mažylę vesiu į darželį. O kad išmoks keiktis - ne bėda, tokių "mokytojų" ir kieme pilna. Svarbiausia, kad išmoktų tarpusavio bendravimo, supratimo, komunikabilumo, kas ateityje palengvintų jos pačios gyvenimą.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.04.28 14:12 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Fainutis
Fainutis
Didmeistris
O as savo vaiko i darzeli nevesiu, nes turiu puikia aukle.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.03.15 19:05 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


arkliuke12
arkliuke12
Naujokas
kaip pradet zaist
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.03.15 19:05 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


arkliuke12
arkliuke12
Naujokas
kaip pradet zaist
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.06.03 19:45 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


ajute
ajute
Naujokas
Nebeleidzia prisijunkti.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.07.22 13:33 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Cypukai
Cypukai
Naujokas
Mielosios Klaipėdos mamytės,
Kviečiame Jus ir Jūsų vaikučius, apsilankyti naujai atidarytame vaikų priežiūros kambaryje "Cypukai", kuris randasi pc "Akropolis", šalia ledo arenos, antrame aukšte, sporto klube "Eola". Šis vaikų priežiūros kambarys išskirtinis tuo, kad jame vaikučiai gali ne tik žaisti, bet ir mokytis. Pedagoginį išsilavinimą turinčios auklės ves lietuvių, rusų, anglų kalbos pamokėles, meninės raiškos pamokėles, bei bendrą lavinimą. Todėl norime Jus pakviesti apsilankyti pirmai pamokėlei nemokamai! Šį trečiadienį (07-23) 18val. vyks anglų kalbos pamokėlė ir ketvirtadienį (07-24) 18val. lietuvių kalbos pamokėlė, 19val. meninė raiška. Šis vaikų priežiūros kambarys puiki alternatyva darželiams, privačioms auklėms ar prailgintoms dienos grupėms mokyklose, kai vaikutis gauna ne tik priežiūrą, užtikrinančią jo fizinį saugumą, bet ir įvairiapusį lavinimą bei ugdymą, o taip pat - ir galimybę puikiai bei įdomiai praleisti laiką. Daugiau informacijos telefonu: 8606 37322 arba www.cypukai.lt
Lauksime Jūsų!
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.05.17 13:44 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


SkaistiSaulute
SkaistiSaulute
Naujokas
Vaikui darželyje patinka ar ne, labai priklauso nuo auklėtojų. Šiuo metu mano jaunesnysis sūnus lanko darželį Šviesos slėnis Jis yra privatus darželis, bet nesigailiu mokėdama už jį daugiau nei mokėčiau už valstybinį. Auklėtojos nuostabios, vaikas nori eiti į darželį, maistą gamina vietoje, eina daug į lauką, nesvarbu koks oras. Žodžiu, jeigu kam vieta tinkama (Baltupiai, Jeruzalė - nors mes patys daug toliau gyvenam, bet vežiojam čia) - tikrai rekomenduoju
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2023.09.21 21:10 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


gerdunka222
gerdunka222
Pažengęs
o kur perkate priemones vaikams į darželį, rūbus ir t.t., kur kaina atradę geriausią esat?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2023.09.25 10:46 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


LaisvasPilietis
LaisvasPilietis
Didmeistris
SkaistiSaulute rašė:

Vaikui darželyje patinka ar ne, labai priklauso nuo auklėtojų. Šiuo metu mano jaunesnysis sūnus lanko darželį ... Jis yra privatus darželis, bet nesigailiu mokėdama už jį daugiau nei mokėčiau už valstybinį.


Jei jau darželis ieško vaikų forumuose, tai toks jis ir patrauklus ))
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
Pirmas Atgal 1 2
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai