Tema sukurta: 2019.10.02 14:00
2019.10.02 14:00 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą

Sky13
Sky13
Naujokas
1

Ieškoti forume

Pagrindinis
Forumas
Karjera, darbas
Uždarbis su Monese 15eur bonusai
Uždarbis su Monese 15eur bonusai
Išimti iš pažymėtų
skywarrior9731 prieš 2 minutes
„Monese" internetinis bankas buvo sukurtas JK 2013 m. Ir daro akcija, kai pirmą kartą užsiregistruojate pagal kvietimo kodą, patvirtinate savo tapatybę, užsisakote debeto kortelę, į savo sąskaitą pridedate bent 1 eurą ir atliekate bent vieną pirkinį bet kurioje parduotuvėje, 24val begyje gaunate 15 eurų premiją ir galėsite nedelsdami išsivesti arba panaudoti visą sumą, kur norite. Aš rekomenduoju naudoti kodą: JAKOV821

Kaip tai padaryti?
1. Atsisiųskite „Monese" programą iš „iOS STORE" („iPhone") arba „Google Play" („Android").
2. Registruotis. Registracijos metu įveskite kvietimo kodą: JAKOV821
3. Patikrinkite savo tapatybę.
4. Sėkmingai identifikavę ir atidarę sąskaitą, užsisakykite „MONESE start" banko kortelę, NEMOKAMAI. Per kelias dienas bankas jums atsiųs kortelę.
5. Gavę kortelę, perveskite bent 1 eurą ar daugiau į savo sąskaitą, kuri dėl tam tikrų priežasčių neturi tokios galimybės, parašykite man, aš jums pervedsiu.
6. Gavę kortelę, naudokite ją bet kurioje parduotuvėje ir sumokėkite už bet kokį produktą ar paslaugą už bet kokią sumą.

Registruodamiesi nepamirškite įvesti kodo JAKOV821

Padarę viską ir gavę 15 eurų premiją, galėsite tęsti užsidirbinet kviesdami savo draugus, šeimos narius ar pažįstamus pagal jusu ref koda ir užsidirbti pinigus kartu su jais.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2019 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai