Santrauka: Už Covid-19 daug pavojingiau nesveikas gyvenimo būdas ir miesto tarša
Tema sukurta: 2020.10.24 15:19
2020.10.24 15:19 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Gediminas107
Gediminas107
Naujokas
Atrodo absurdiškas reikalavimas iki šiol nešioti kaukes uždarose patalpose kai tuo tarpu iš tikrųjų reikia gatvėse, kuriomis deja dar leidžiama važinėti atgyvenusioje Lietuvoje senais dūminačiais automobiliais, kurie jau realiai turėjo būti gabenami į sąvartynus perdirbti. Vakarų Europoje seniai pereitą prie dviračių, elektrinių ir kitų ekologiškų transporto priemonių. Didmiesčiuose yra padidintą tarša lakiaisiais junginiais, azoto ir sieros oksidais, itin pavojingomis KD2.5 dalelėmis, kurios prasiskverbia į organizmą.

Žmonės turi nuostabų imunitetą ištobulintą per milijonus metų tik tam reikia palaikyti gerą sveikatą, virusais žinoma galima užsikrėsti, bet nuo jų pasveikstamą be medikų pagalbos. Šiais laikais mes veikiami daug nuodingos chemijos, žmonės per mažai sportuoja, yra daug streso, maitinasi šlamštmaisčiu (perdirbtas maistas, trans ir sotieji riebalai, raudonoji mėsa ir vištiena, cukrus) ir trūksta būtinų maistinių medžiagų, patalpų ir gatvių oras būna užterštas kas silpnina sveikatą. Jau nekalbu apie žalą gamtai. Šie faktoriai anksti susargdina ir didina mirtingumą, sukelia didelius nuostolius valstybei, bet šį „dramblį kambaryje" mažai kas nori šnekėti. Bet štai dėl viruso pakeliamas didelė panika. O kiek daug žmonių žuvą ar suluošinami autovarijose, nuo širdies ir kraujagyslių ligų, viršsvorio, vėžio, diabeto ir socialiai priimtinų "narkotikų"? Tai nesveikos kultūros ir būkų įsitikinimų požymiai.

Medicinos industrija pelnosi iš žmonių baimių parduodant skiepus (nuo gripo, erkių, Covid ir panašiai). Kaukių nešiojimas kelia abejotina apsaugą, nes daugumą net negalisustabdyti virusu, yra improvizacinės, praleidžia oro iš šonų ir pastebėjau netant nosies nededamos. Jos čia tik dėl vaizdo. Realiai turėtume būti tada dezinfekuojami purkštuvais ir nešioti bent pirkštines, nes užkratai sklinda irnuo prisilietimo rankomis ir drabužiais. Dažniausiai čia serga silpna imuniteta turintis žmonės, kurie turi apskritai padidinta rizikanumirti nuo daug ko. Žodžiu man atrodo racionaliausia būtų tiesiog žmones geriau šviesti apie sveiką gyvensena bei ekologija kas sutaupytų labai daugpinigų ir nereikėtų užsiimti šiomis nesąmonėmis. Aišku jei čia yra medikų būtų įdomu paklausyti jų nuomonės.

Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2020.11.07 00:18 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Sarhan77
Sarhan77
Naujokas
Covid idiotizmas, korona idiotizmas, kitaip vadinti ta idiotizma net liežuvis nesiverčia, žinių žiūrėti per televizorių nebeįmanoma, nes tiesiog pykina jau nuo to valstybinės svarbos melo ir idiotizmo https://neteisybiuviesinimas.com/
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2020.11.15 02:01 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Blussa
Blussa
Didmeistris
Sarhan77 rašė: žinių žiūrėti per televizorių nebeįmanoma, nes tiesiog pykina

O kas neleidžia tą nenaudėlį televizorių išjungti? Arba įsijungti kanalą tokį, kuriame rodomi filmai ar koks nors sportas? Ir nebepykins...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2020 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai