Tema sukurta: 2015.04.02 18:49
2011.03.15 15:57 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Enciklopedija
Enciklopedija
Patyręs
Urilan kapsulės N40

Urilanas
Maisto papildas

40 kapsulių
Grynasis kiekis 63 g

Šlapimo pūslės raumenų tonusui palaikyti

Padeda palaikyti gerą šlapimo sistemos funkcionavimą

Sudėtis:
Paprastųjų moliūgų sėklų aliejus; želatina; stabilizatorius glicerolis; drebulių žievės ekstraktas; kvapiųjų žagrenių ekstraktas; dirvinių asiūklių ekstraktas; paprastųjų jonažolių ekstraktas; sojų aliejus; silicio dioksidas; emulsiklis lecitinai; paprastųjų moliūgų sėklos; mangano gliukonatas; seleno mielės; natūralūs dažikliai: titano dioksidas, geltonas geležies oksidas, riboflavinas.

Vienoje kapsulėje yra:
augalų ekstraktų:
375 mg paprastųjų moliųgų sėklų aliejaus (Cucurbita pepo L.)
150 mg drebulių žievės ekstrakto /BN 135* (Populus tremula L.)
125 mg kvapiųjų žagrenių ekstrakto /BN 187* (Rhus aromatica Aiton)
75 mg dirvinių asiūklių ekstrakto/BN 291* (Equisetum arvense L.)
75 mg paprastųjų jonažolių ekstrakto/BN 125* (Hypericum perforatum L.)
25 mg paprastųjų moliūgų sėklų (Cucurbita pepo L.)

mineralų:
25 mg silicio
2,1 mg mangano
10 µg seleno

Gamybos metu papildomai į produktą Urilanas nebuvo pridėta laktozės ir glitimo.

Vartojimo būdas:
Gerti po 1 kapsulę 2-3 kartus per dieną prieš valgį, užgeriant vandeniu, mažiausiai vieną mėnesį. Vėliau, jei reikia, galima gerti po 1-3 kapsules per dieną. Vaikams nuo 4 metų amžiaus gerti po 1 kapsulę 1 kartą per dieną. Jei jautrus skrandis, rekomenduojama kapsules vartoti valgio metu.
Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės!

Savybės ir veikimas: Urilanas sudėtyje yra medžiagų derinys, naudingas dubens raumenų ir šlapimo pūslės raumenų tonusui palaikyti bei geram šlapimo sistemos funkcionavimui palaikyti.
ü Šlapimo pūslės raumenų tonusui palaikyti
ü Padeda palaikyti gerą šlapimo sistemos funkcionavimą

Įvairus ir subalansuotas maistas bei sveikas gyvenimo būdas yra labai svarbūs. Maisto papildas nėra maisto pakaitalas.

Perspėjimai:
Retais atvejais gali būti padidėjęs jautrumas vienai ar kelioms sudedamosioms produkto dalims. Papildomų nuorodų kaip vartoti Urilanas vaikams, pagyvenusio amžiaus žmonėms ar tam tikroms vartotojų grupėms nėra.

Sąveika su kitomis priemonėmis:
Yra tikimybė, kad jonažolė gali pagreitinti vaistų skilimą.
Nerekomenduojama vartoti jonažolę, jei vartojate arba norite pradėti vartoti vieną iš šių vaistų:
imunosupresantus, slopinančius imunimę sistemą, pavyzdžiui, esant organų transplantacijai ir autoimuninėms ligoms: ciklosporino; kraują skystinančių vaistų: acenokumarolo ir fenprokumono; antiepilepsinių: fenobarbitalio ir fenitoino; kvėpavimo takus plečiančių: teofilino; širdį veikiančio glikozido, skiriamo esant širdies nepakankamumui ir širdies ritmo sutrikimams: digoksino; ŽIV inhibitoriaus: indinaviro.
Jei Jums gydytojas paskyrė antidepresantų, jonažolės vartoti taip pat nerekomenduojama, kadangi vartojant kartu, sunku įvertinti antidepresantų poveikį.
Kartu vartojant jonažolę ir tam tikrų rūšių kontraceptines tabletes (etinylestradiolio ir desogestrelio kompleksą, dar vadinamą sub-50) retais atvejais gali būti nežymus kraujavimas, kuris gali reikšti sumažėjusį kontraceptinio vaisto poveikį, nepakankamą apsaugą nuo nėštumo.
Vartojant jonažolę kartu su vienu iš aukščiau išvardintų vaistų (išskyrus kontraceptines tabletes) ir nustojus vartoti jonažolę, vaistų poveikis gali sustiprėti. Vartojant kartu su jonažole kraują skystinančius vaistus, gali reikėti pakoreguoti jų vartojimo laiką ir dozę. Ar reikia pakoreguoti dozavimą dėl jonažolės vartojimo su kitais vaistais, pasikonsultuokite su gydytoju arba vaistininku.

Nėštumas ir laktacija: Kiek įmanoma reikia vengti vartoti įvairias priemones nėštumo metu. Remiantis tuo, nerekomenduojama vartoti Urilanas nėštumo ir laktacijos laikotarpiu.

Gamintojas:
BIONAL International BV

Įgaliotoji atstovė Baltijos šalyse:
Uab mitela
www.mitela.lt

Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2020 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai