Santrauka: Vaiduoklių, šmėklų, paranormalių reiškinių baimė. ar yra būdų kaip ją įveikti
Tema sukurta: 2012.11.10 21:54
Pirmas Atgal 1 2
2012.11.10 23:10 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Perliukasx
Perliukasx
Meistras
Acchan rašė:

Turiu vieną didelę baimę - Spektrofobija Daug domėjausi apie ją internete. - "Spektrafobija yra labai specifinė baimė vaiduokliams, šmėkloms ir paranormaliems reiškiniams. Dauguma suaugusių žmonių gali pripažinti, kad jie bijo vaiduoklių, tačiau nuo spektrofobijos kenčiantis žmogus tiki, kad vaiduokliai ir šmėklos egzistuoja kiekviename žingsnyje ir netgi gali atimti žmogaus gyvybę. Dažniausiai ši fobija atsiranda po sunkių protinių ar fizinių traumų. Jos simptomai įvairūs - nuo paprasto nerimo ir panikos priepuolių iki alpimo. Tai labai retas sutrikimas ir dažniausiai žmogus jį diagnozuoja pats sau."

Ištiesų viskas man tikrai sutampa. Ji man nuo yra nuo mažens. Prasidėjo viskas nuo mirusio tėčio nuotraukos, o baigėsi tuo, kad dabar bijau išeiti į kiemą, eiti vieną į tualetą ar vonią praustis. Bijau nuo kažko nusisukti. Visada eidama gatve, sėdėdama, ar netgi atsigulusi į lovą miegoti žvalgausi į visus kampus. Bijau durų - pro jas visi išeina ir įeina, žinau, kad pro jas gali bet kada kažkas ateiti, bet kas.... Daug kartų bandžiau sau įrodyti jog ten nieko nėra - "tai tik tavo laki vaizduotė", bet po tokių kalbų dar labiau pradedu bijoti. Mane išmušą šaltas prakaitas, sulėtėja pulsas, jaučiuosi sustingusi, bandau save raminti, bet negaliu - jaučiu jei ištarsiu nors žodį kažkas mane išgirs ir man galas. Bijau beveik visada ir man jau pabodo bijoti. Ar kažkam dar taip yra? Ir ar yra kokių būdų tai įveikti?

Yra tik vienas budas - paprasyti Dieva pagalbos, visi kiti budai nepades, nes baimes - tai nesvarios dvasios, kurios iejo i zmones per gerio ir blogio medi.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.11.10 23:13 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


antares
antares
Didmeistris
hypnotize rašė:

Na juose dazniausiai yra daugiau prasmes nei muilo operose ar paprasciausiuose serialuose va geras pvz http://www.youtube.com/watch?v=m28x2imbgZc


čia kaip turistams Afrikoje, duoda šautuvus, bet neduoda šovinių, atseit brangu :D
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.11.10 23:14 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Gabė
Gabė
Didmeistris
pfff,o kuom tu tokia svarbi,kad dvasios prie tavęs lįstų? :/
O jei rimtai,tai arba pas gydytoją eik,arba nežinau,siek karjeros mokslo srity,taip pati sau įrodysi,kad nieko paranormalaus nėra.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.11.10 23:55 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Piktaskeksas
Piktaskeksas
Didmeistris
Acchan rašė:

Piktaskeksas rašė:

O tu žinojai, kad vaiduokliai geba valdyti ir įvairius prietaisus, ypač elektroninius? Tavo vietoj atsargiau naudočiau kompu. Išvis nesinaudočiau, ką žinai, kokių demonų ar šmeklų ten privisę.


Tikrai? :( Bet elektriniuose daigtuose visas mano gyvenimas... Muzika... Muzika.... Muzika...


Na taip. Per serialą Supernatural mačiau :D Kai vienos moters šmėkla sugebėdavo laišką parašyti emaile, arba per telefoną paskaibinti ir kalbėti, nors ji seniausiai mirus.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.11.10 23:56 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


morincraft
morincraft
Meistras
Azr rašė:

Arba tiesiog susitaikyt su tuo. Lengviausias (bet tuo pačiu ir sunkiausias) variantas.


Na, nesu įsitikines, kad toks metodas suveiktu, vėliau gali buti dar sunkiau "išrauti su šaknim". Iš patirties žinau, kad jeigu pasirinkti "toleruoti" psichologinę problemą, tai vėliau gali smarkiai pablogėti.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.11.11 00:04 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Piktaskeksas
Piktaskeksas
Didmeistris
hypnotize rašė:

Piktaskeksas rašė:

O tu žinojai, kad vaiduokliai geba valdyti ir įvairius prietaisus, ypač elektroninius? Tavo vietoj atsargiau naudočiau kompu. Išvis nesinaudočiau, ką žinai, kokių demonų ar šmeklų ten privisę.


Man tai primena futurama kai Benderis bande Fraju nuzudit valdydamas elektronika.


Man tai ne :)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.11.11 11:55 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Cornę
Cornę
Naujokas
Va man su tėvais tas pats c:. Pasakau ka nors rimto, nieko nesupranta. Tai nieko aš jiem nebesakau . Nieko apie mane nežino jie . Su draugais tai kažinau, nei vieno tikro visi dviveidžiai ^^ Tai taip jau būna
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.11.11 16:32 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


antares
antares
Didmeistris
Cornę rašė:

Va man su tėvais tas pats c:. Pasakau ka nors rimto, nieko nesupranta. Tai nieko aš jiem nebesakau . Nieko apie mane nežino jie


tokių metų, už rimtus dalykus, galima gauti ausų :)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.11.11 22:11 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


najnaj
najnaj
Pradedantysis
man atrodo tu neturi jokios baimes vaiduokliams...tau jie idomus ... tokias siurpias nuotraukas isidejai is baimes? ar kaip?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.11.11 22:33 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Mistique
Mistique
Meistras
Paranoja tau..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.11.18 20:47 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Achse
Achse
Pradedantysis
Piktaskeksas rašė:

hypnotize rašė:



Piktaskeksas rašė:



O tu žinojai, kad vaiduokliai geba valdyti ir įvairius prietaisus, ypač elektroninius? Tavo vietoj atsargiau naudočiau kompu. Išvis nesinaudočiau, ką žinai, kokių demonų ar šmeklų ten privisę.




Man tai primena futurama kai Benderis bande Fraju nuzudit valdydamas elektronika.





Man tai ne :)


Maziau nesamoniu situ. .. apie vaiduoklius. ..
Yra simtai galimybiu.... kad elektronika valdo pats zmogus. Pradedant nuo tiesioginio baigiant mentaliniu.

100 galimybiu kad lekstes skrenda ne vaiduokliu deka, taip ogi ir kitu daugybe dalyku, kurie priskiriami vaiduokliams demonams ir visokiems kitiems klausams. .

Jei kam praskrydo lekste pro galva... namuose... nesvari.... vertetu pagalvot kaip galejo kitais budais tai nutikt. .. . O po to mastyt apie vaiduoklius.

kas paranormalu tai yra nepaaiskinami, arba sunkiai paaiskinami faktai.
Vaiduokliai dalis to kas nepaaiskinamo. IR maziausiai kaltes jiems verst reiktu
O del paaiskinimo, siulimas pasidometi fizika, kvantine fizika. Zodziu mokslu.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.11.18 20:53 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Achse
Achse
Pradedantysis
Perliukasx rašė:

Yra tik vienas budas - paprasyti Dieva pagalbos, visi kiti budai nepades, nes baimes - tai nesvarios dvasios, kurios iejo i zmones per gerio ir blogio medi.


Apgailestauju del savo nuomones, bet cia mano nuomone ne pats tinkamiausias variantas.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.11.19 10:30 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


gerbkarve
gerbkarve
Didmeistris
Gal reikia nueiti pas psichiatrą pasitikrinti , jei psichiatras psichinės ligos užuomazgų neras , eik pas egzorcistą gal šėtonas per baimes bando apsėsti .
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.11.20 20:46 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Achse
Achse
Pradedantysis
gerbėja rašė:

Gal reikia nueiti pas psichiatrą pasitikrinti , jei psichiatras psichinės ligos užuomazgų neras , eik pas egzorcistą gal šėtonas per baimes bando apsėsti .


:DDDDDDDDDD
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.11.24 10:20 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


turbodyzelis
turbodyzelis
Pažengęs
lisk po antklode.. kartais padeda
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.11.24 12:18 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Daene
Daene
Didmeistris
Bijai to, ko nėra
Nėra nei vieno realaus užfiksuoto vaiduoklio video ar foto. Mokslas nepripažįsta vaiduoklių egzistavimo, nes tokiems paranormaliems reiškiniams reikalingi labai svarūs įrodymai (paskaityk "Extraordinary claims require extraordinary evidence). Žmogaus vaizduotė geba sukurti daugybę fantastinių dalykų ir tai dar nedaro jų realiais. Pažiūrėk savo baimei į akis, daryk tai, ko labai bijai, ir pamatysi, jog nieko niekada nenutinka ir nutikti negali. Atsisuk ir pažiūrėk sau už nugaros - ten nieko nėra.
Jeigu yra ko šiame gyvenime bijoti, tai tik gyvųjų.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.11.27 23:24 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Anarchistas
Anarchistas
Naujokas
Kaikurie kaip pasako kad net juokinga.
Pas psichitra gali pabandyt apsilankyt bet nemanau kad pades.
Daenerys mokslas pripazista sielos egzistavimu. Pasidomek kvantine fizika. Jega niekad nedinksta tik keicia forma.
Bet sutinku reike ziuret baimei i akis. Bet pries tai reikai suprasti daugiau sia tematika.
Mano manimu meditacija galetu padet, bet gali prireikti sudetinko jos lygio gal ir O.B.E o tai ismok gali uztrukt daug laiko.
Beto gal galetum tiksliau pradizia viso sito aprasyt. Gal tada galeciau daugiau pasakyt.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.12.08 08:13 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


gerbkarve
gerbkarve
Didmeistris
Gali kas nori juoktis,bet tai realesnis patarimas už " nieko nėra - neišsigalvok " iš kur žinot,kad nieko antgamtiško nėra?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.07.23 13:10 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


GoXxXis
GoXxXis
Pažengęs
Aš bijau veidrodžių, o ypač naktį....
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
Pirmas Atgal 1 2
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai