Tema sukurta: 2015.08.06 00:13
1 2 Toliau Paskutinis
2015.08.06 00:13 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


gavrilovicius
gavrilovicius
Meistras
Sweiki susidariau dieta,bet besilaikant pastebejau kad truksta letu angliavandeniu :)
gal kas patars kur juos igrust,ar ka kitaip perdaryt,kad angliavandeniu kieki padidint...

09.30-Mass Gain 40gr(puse scoop) + amino su 150ml pieno
10.45-Grudai 125gr+100gr Paukstiena arba Zuvis+darzoves
13.00-Mass Gain 40gr(puse scoop) su 150ml pieno+(15min pries) saukstas fish oil+20gr proteino(puse scoop)
13.30-Treniruote ir 1L vandens
14.30-Proteino sheikas +amino+1darzove
15.45-Grudai 125gr+100gr paukstiena arba zuvis+darzoves
18.30-Proteino Sheikas 20gr(1 scoop) su 250ml pieno+1 darzove
21.00-Grudai 125gr+100gr paukstiena arba zuvis+darzoves
22.00-Riesutai 25gr+darzove
23.30-150gr varskes
00.30-miegu
04.30 Kazeino sheikas su 150ml pieno

P.S-Grudai tai dazniausia grikiai arba ryziai :)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.08.06 13:45 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pončikas
Pončikas
Didmeistris
O tu pamiegi keturias valandas ir ka darai tame tarpe iki 9
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.08.06 14:21 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


DonatasSL
DonatasSL
Meistras
O kur alus ir kitos linksmybes?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.08.06 15:25 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


gavrilovicius
gavrilovicius
Meistras
DonatasSL rašė:

O kur alus ir kitos linksmybes?


Alus ir linksmybes cia neisipaiso :D geriau patark kaip man gudriai anglevandenius iterpt-kad skrandzio per daug neapkraut :)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.08.06 15:27 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


gavrilovicius
gavrilovicius
Meistras
Pončikas rašė:

O tu pamiegi keturias valandas ir ka darai tame tarpe iki 9


atsikeliu isgeriu sheika ir vel miegu :D na riezimas toks labai jau grieztas siuo metu,bet cia tik laikinai :)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.08.06 21:18 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


DonatasSL
DonatasSL
Meistras
http://www.kulturizmas.net/forumas/ ten klausk kaip save zalot.Patarimas butu,neverta keltis,kad isgert koketeiliuka,nebent labai troskintu po vakaruskos
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.08.06 21:43 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


gavrilovicius
gavrilovicius
Meistras
Kodel save zalot?kurioi vietoi cia zalojima izvelgi?vistienoi,proteine ar darzovese?
P.S keliuosi naktim tik dabar nes daug laisvo laiko turiu galiu sau tai leisti O ant rezultatu kaip naturalui tai iskart atsiliepia
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.08.06 21:51 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


gavrilovicius
gavrilovicius
Meistras
Be to nemetyk linku i kitus forumus,as sitam forumui istikimas
ir siaip koks ten per forumas kulturistu,paskaiciau biski kad 99% ten taip ziauriai pjauna net skaityt juokinga
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.08.06 21:53 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


DonatasSL
DonatasSL
Meistras
Zalojimas,kad mazai miego,ir kvailai sudeliota dienotvarke.Normalus rezimas 6.00 kelies,22.00 miegot,tame tarpe ir susidelioji maistus
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.08.06 21:58 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


gavrilovicius
gavrilovicius
Meistras
DonatasSL rašė:

Zalojimas,kad mazai miego,ir kvailai sudeliota dienotvarke.Normalus rezimas 6.00 kelies,22.00 miegot,tame tarpe ir susidelioji maistus


O tai jai zmogus tarkim dirba nuo 22.00 iki 6.00 tai vis vien tavo riezimu naudotis :D :D
ar isvis nesportuot tada nes riezimas netinkamas :D
Miego man gaunasi 9valandos atsikeliu po4h,kalu seika ir vel miegu 5h :)
su uzmigimu problemu neturiu-miegu kaip kudikis-uzmiegu per 5min...
tai is kur tau mazai miego????
Ir isvis is kur tu istraukiai ta riezima butent nuo 6.00 iki 22.00 ir ne kitaip :D :D
labai idomiai skamba,pasidalink mintimis kodel butent taip reikia :)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.08.06 21:59 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


meskiuukas
meskiuukas
Meistras
gavrilovicius rašė:
Pončikas rašė:
O tu pamiegi keturias valandas ir ka darai tame tarpe iki 9

atsikeliu isgeriu sheika ir vel miegu na riezimas toks labai jau grieztas siuo metu,bet cia tik laikinai

Pati didžiausia pamatinė klaida - nepaskaičiuotas organizmo pratinimas prie šabloninio meniu. Svarbiausi pamatai klojantys dietai namus - individualus paskaičiavimas reikalingų kiekių pilnaverčių baltymų, anglaivandenių ir riebalų už pagrindą imant idealų kūno svorį pagal KMI lentelę. Toliau skaičiavimuose reikia įvertinti kūno ir raumenyno struktūrą ir pobūdį, medžiagų apykaitos greitį, polinkį tukimui, maisto produktų (ne)toleravimą. Išskaičiuoji sudeginamą dienos eigoje vidutinį kalorijų kiekį . Išsimatavus raumenų masę procentais bendroje kūno masėje - sužinotum kiek gramų baltymų turi suvalgyti. Atimi baltymų kalorijas iš dienos kalorijų normos ir sužinai kiek kalorijų turi padalinti tarp angliavandenių ir riebalų. Normalus vyrui riebalų kiekis yra 15-24%. Reiškia įvertinus būtinuosius riebalus, kurių iš niekur kitur negausi, kaip iš maistinių riebalų, likusią kalorijų dalį turi sudaryti įvairūs angliavandeniai tinkamomis proporcijomis. Vienžo. Tikslas lengviausiai pasiekiamas einant tiesiai į jį, o ne kaip Ivanui - einant "nežinia kur" ieškant "nežinia ko".
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.08.06 22:07 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


gavrilovicius
gavrilovicius
Meistras
meskiuukas rašė:

gavrilovicius rašė:

Pončikas rašė:

O tu pamiegi keturias valandas ir ka darai tame tarpe iki 9


atsikeliu isgeriu sheika ir vel miegu na riezimas toks labai jau grieztas siuo metu,bet cia tik laikinai


Pati didžiausia pamatinė klaida - nepaskaičiuotas organizmo pratinimas prie šabloninio meniu. Svarbiausi pamatai klojantys dietai namus - individualus paskaičiavimas reikalingų kiekių pilnaverčių baltymų, anglaivandenių ir riebalų už pagrindą imant idealų kūno svorį pagal KMI lentelę. Toliau skaičiavimuose reikia įvertinti kūno ir raumenyno struktūrą ir pobūdį, medžiagų apykaitos greitį, polinkį tukimui, maisto produktų (ne)toleravimą. Išskaičiuoji sudeginamą dienos eigoje vidutinį kalorijų kiekį . Išsimatavus raumenų masę procentais bendroje kūno masėje - sužinotum kiek gramų baltymų turi suvalgyti. Atimi baltymų kalorijas iš dienos kalorijų normos ir sužinai kiek kalorijų turi padalinti tarp angliavandenių ir riebalų. Normalus vyrui riebalų kiekis yra 15-24%. Reiškia įvertinus būtinuosius riebalus, kurių iš niekur kitur negausi, kaip iš maistinių riebalų, likusią kalorijų dalį turi sudaryti įvairūs angliavandeniai tinkamomis proporcijomis. Vienžo. Tikslas lengviausiai pasiekiamas einant tiesiai į jį, o ne kaip Ivanui - einant "nežinia kur" ieškant "nežinia ko".



Riebalu kiekis normalus vyrui 15-24% mano mases auginamo periodu 12-14% ir tai laikau savelasiniais aptekusiu,o pavasari numetu iki 7-9% riebalu...
kaip ir viskas cia seip neblogai tavo surasyta ir aciu tau uz info,bet kaip itariu inai yra ne sportuojanciam...
O del viso kito tai riebalai ir Baltymai pas mane 1gr tikslumu kasdiena apskaiciuoti tik va reikia pereiti i mases auginimo perioda,juk vasara i pabaiga ir reikia pridet apie 100 gr letu anglevandeniu,niekaip nesugalvoju kur juos iterpt,kad skrandzio neistampyt
P.S be to KMI mazai ka nusako aisku kokiam lasiaku nesiotojui gal ir reikia jo siekti bet tai tik tiem kurie nesportuojantys...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.08.06 22:21 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


meskiuukas
meskiuukas
Meistras
gavrilovicius rašė:
Riebalu kiekis normalus vyrui 15-24% mano mases auginamo periodu 12-14% ir tai laikau savelasiniais aptekusiu,o pavasari numetu iki 7-9% riebalu...
kaip ir viskas cia seip neblogai tavo surasyta ir aciu tau uz info,bet kaip itariu inai yra ne sportuojanciam...
O del viso kito tai riebalai ir Baltymai pas mane 1gr tikslumu kasdiena apskaiciuoti tik va reikia pereiti i mases auginimo perioda,juk vasara i pabaiga ir reikia pridet apie 100 gr letu anglevandeniu,niekaip nesugalvoju kur juos iterpt,kad skrandzio neistampyt
P.S be to KMI mazai ka nusako aisku kokiam lasiaku nesiotojui gal ir reikia jo siekti bet tai tik tiem kurie nesportuojantys...

Tipinis atsakymas iš gatvės. Dėl tų 15-24% - taip "sauso sudėjimo" žmogui 15, linkusiam tukti žmogui 24%. Todėl atskirkime kryptį apie ką mes čia kalbame. Jei tu ruošiesi profesionaliai karjerai ir tavo organizmui normalu yra be žalos sau pačiam 7% riebalų - pirmyn, įsivertink tai ir perskaičiuok, bet jei tavo tikslas tiesiog sveikai ir maksimaliai energingai gyventi dešimtmečius išlaikant puikią formą ir išvaizdą, bei įauginant į kraują sveiko gyvenimo įpročius - tada strategija ir skaičiai turi eiti kartu su gamta ir tavo organizmo natūra. Tame labai svarbu KMI. Bet kokia kita prievarta ir gręžimas siekiant trumpalaikio rezultato atsilieps pasekmėmis tiek fiziniam lygyje tiek psichologiniam.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.08.06 22:35 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


gavrilovicius
gavrilovicius
Meistras
meskiuukas rašė:

gavrilovicius rašė:

Riebalu kiekis normalus vyrui 15-24% mano mases auginamo periodu 12-14% ir tai laikau savelasiniais aptekusiu,o pavasari numetu iki 7-9% riebalu...

kaip ir viskas cia seip neblogai tavo surasyta ir aciu tau uz info,bet kaip itariu inai yra ne sportuojanciam...

O del viso kito tai riebalai ir Baltymai pas mane 1gr tikslumu kasdiena apskaiciuoti tik va reikia pereiti i mases auginimo perioda,juk vasara i pabaiga ir reikia pridet apie 100 gr letu anglevandeniu,niekaip nesugalvoju kur juos iterpt,kad skrandzio neistampyt

P.S be to KMI mazai ka nusako aisku kokiam lasiaku nesiotojui gal ir reikia jo siekti bet tai tik tiem kurie nesportuojantys...


Tipinis atsakymas iš gatvės. Dėl tų 15-24% - taip "sauso sudėjimo" žmogui 15, linkusiam tukti žmogui 24%. Todėl atskirkime kryptį apie ką mes čia kalbame. Jei tu ruošiesi profesionaliai karjerai ir tavo organizmui normalu yra be žalos sau pačiam 7% riebalų - pirmyn, įsivertink tai ir perskaičiuok, bet jei tavo tikslas tiesiog sveikai ir maksimaliai energingai gyventi dešimtmečius išlaikant puikią formą ir išvaizdą, bei įauginant į kraują sveiko gyvenimo įpročius - tada strategija ir skaičiai turi eiti kartu su gamta ir tavo organizmo natūra. Bet kokia kita prievarta ir gręžimas siekiant trumpalaikio rezultato atsilieps pasekmėmis tiek fiziniam lygyje tiek psichologiniam.


Na nelabai ka ismanai ponaiti-nesvarbu ar tu linkes tukti ar ne kad kalades ant preso matytum maziausia iki 9% turi numest,o jai dar ir ryskiu nori tai ir iki 6% reikia numesti...
Matau tu nesi niekada sportaves ir net neisivaizduoji kas tai yra,net neisivaizduoji ka tai reiskia psihologijai ir kaip tai keicia tavo esybe...Patariu pabandyk kada nebeteks rasyt taip ne i tema ir dar pasiepianciai...

1-tai norint normaliai varzybos pasirodyti tavo riebalu kiekis organizme turi buti apie 3-4%
2-Bet koks daktaras tau pasakys kad apie 9%-12 kuno riebalu vyrui yra ne tik labai sveika,bet ir rekomenduotina ...
3-As jau senai sportuoju ir pasiekes neblogu rezultatu,kaip megejas...
4-Cia tau vyriskio nuotrauka kuris linkes tukti ir buvo tikrai storas:
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.08.06 22:37 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


gavrilovicius
gavrilovicius
Meistras
Meskiukas-o gal pagal tave ir zmones profesionaliai zaidziantys futbola yra nesveiki?nes pas juos irgi riebalu maziau nei 12% pas dauguma net maziau nei 10%
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.08.06 22:54 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


meskiuukas
meskiuukas
Meistras
gavrilovicius rašė:
Meskiukas-o gal pagal tave ir zmones profesionaliai zaidziantys futbola yra nesveiki?nes pas juos irgi riebalu maziau nei 12% pas dauguma net maziau nei 10%

Pakankamai prisisportavau, ir manau, kad sudegindavau kalorijų per dieną kokį dukart daugiau nei tu savo intensyviausių treniruočių dienomis. Kol....širdis leido. Aš tau papasakosiu kaip smarkiai lengvesnis ir žemesnis bet dukart vyresnis japonas(64m) be jokių dramatiškų pastangų įveikė savo jaunąjį tituluotą priešininką atvirame BJJ čempionate. O tu man papasakok kur dingsta tie futbolininkai ir kultūristai sulaukę karjeros saulėlydžio (maždaug 38-ais savo gyvenimo metais).
P.S. nebūtina daug ieškoti, kad perskaityti eilinę istoriją apie tai, kaip eilinį kartą mirė koks nors kultūristas ar profesionalus sportininkas išlipęs už savo organizmo ribų įvairių preparatų pagalba. Man regis vakar buvo eilinė tokia auka aprašyta(from UK).
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.08.06 23:05 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


meskiuukas
meskiuukas
Meistras
Kad nebūtų žodžiai vėjas - mano kiekvienos dienos meniu 6 dienas per savaitę - 13km plaukimo baseine, futbolas arba regbis 1val, salėje su svoriais 1val. Tokia ta paauglystės kasdienybė, iki lemiamų atrankinių varžybų į LT rinktinę, kur daktarai sustabdė karjerą vienu sakiniu sveikatos pažymoje. (o gal ir gyvybę išgelbėjo ?)
P.S. Šiai dienai aš pagal fizinę formą lygiuojuosi į 30-35m vyrų kategoriją ir tarp mano bendraamžių yra vienetai atitinkantys mano formai. Toks yra mano kelias, ar turi daug ką priešpastatyti pavyzdžiu ?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.08.06 23:20 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


gavrilovicius
gavrilovicius
Meistras
meskiuukas rašė:

gavrilovicius rašė:

Meskiukas-o gal pagal tave ir zmones profesionaliai zaidziantys futbola yra nesveiki?nes pas juos irgi riebalu maziau nei 12% pas dauguma net maziau nei 10%


Pakankamai prisisportavau, ir manau, kad sudegindavau kalorijų per dieną kokį dukart daugiau nei tu savo intensyviausių treniruočių dienomis. Kol....širdis leido. Aš tau papasakosiu kaip smarkiai lengvesnis ir žemesnis bet dukart vyresnis japonas(64m) be jokių dramatiškų pastangų įveikė savo jaunąjį tituluotą priešininką atvirame BJJ čempionate. O tu man papasakok kur dingsta tie futbolininkai ir kultūristai sulaukę karjeros saulėlydžio (maždaug 38-ais savo gyvenimo metais).

P.S. nebūtina daug ieškoti, kad perskaityti eilinę istoriją apie tai, kaip eilinį kartą mirė koks nors kultūristas ar profesionalus sportininkas išlipęs už savo organizmo ribų įvairių preparatų pagalba. Man regis vakar buvo eilinė tokia auka aprašyta(from UK).


Num ar tu paplaukes ar apsimeti?O kam tada kovu sakose yra svorio kategorijos?ir kodel ten kur nera svorio kategoriju ten nera nei vieno kuris svertu maziau nei 100Kg?Kodel vidutinio svorio daugkartinis cempionas priauges pora kilogramu ir perejas i sunku svori dazniausia tebuna stiprus vidutiniokas?
Visu pirma koloriju deginimas tiesiogiai priklausomas nuo raumenu kiekio-man prabegt kilometra gali but sudeginta daugiau koloriju negu kitam prabegt 10 kilometru...
Galiu pasakyt-visu laiku zymiausias kulturistas yra kalifornijos gubernatorius jam yra 68 metai ir jis yra puikios sveikatos ir uzema labai aukstas pareigas nepaisant to jog arkliskom dozem rijo steroidus,bet sportas ir sveika mityba ,,istrauke,, jo sveikata...Nepamirsk as nepritariu kulturizmui ir steroidams
Tuo paciu ir imetu vieno zymiausiu futbolininku nuotrauka David beckham kuriam yra 40 metu bet jis vis dar dirba foto modeliu

Rodyti visą dydį
Click for larger image

Rodyti visą dydį
Click for larger image

Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.08.06 23:25 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


gavrilovicius
gavrilovicius
Meistras
va dar vienas zymus kulturistas ir aktorius-siuo metu jam 43 metai jis vis zvaigzde ir dar nenumire

Rodyti visą dydį
Click for larger image

Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.08.06 23:30 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


gavrilovicius
gavrilovicius
Meistras
meskiuukas rašė:

Kad nebūtų žodžiai vėjas - mano kiekvienos dienos meniu 6 dienas per savaitę - 13km plaukimo baseine, futbolas arba regbis 1val, salėje su svoriais 1val. Tokia ta paauglystės kasdienybė, iki lemiamų atrankinių varžybų į LT rinktinę, kur daktarai sustabdė karjerą vienu sakiniu sveikatos pažymoje. (o gal ir gyvybę išgelbėjo ?)

P.S. Šiai dienai aš pagal fizinę formą lygiuojuosi į 30-35m vyrų kategoriją ir tarp mano bendraamžių yra vienetai atitinkantys mano formai. Toks yra mano kelias, ar turi daug ką priešpastatyti pavyzdžiu ?


Ne neturiu,tik tai kad buvai jaunas ir durnas-o treneriu kurie sustabde neatsirado ir susipisai sveikata...
O jai fizine forma gera,na tai saunu arba esi apdovanotas arba pasportuoji ir tai ir tai yra saunu

P.S visa gyvenima megstu sporta bet niekad nebandziau tame kazko pasiekti,judejimas ir sportas mano hobi Bet sveikata statau i pirma vieta
Viskas ko reikia tai tik pasidomek koks riebalu procentas vyrui yra sveikiausias
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai