Tema sukurta: 2015.04.02 18:49
2011.03.15 15:57 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Enciklopedija
Enciklopedija
Patyręs
Trioplan Sport tabletės/kapsulės N60

TRIOPLAN® Sport

Sveikatos rinkinys sportuojantiems
Maisto papildas

40 tablečių ir 20 kapsulių
(20-ties dienų vartojimo planas)

Dėkojame, kad pasirinkote šį vertingą, idealiai Jūsų, sportuojančio žmogaus, organizmo poreikius atitinkantį maisto papildą.
Sportas – tai ne tik sveikata, bet ir teigiamos emocijos, gyvenimo malonumas, turiningai praleistas laisvalaikis. Sportuodamas žmogus išsiugdo valią, platesnį požiūrį į gyvenimą, tampa judresnis, atsparesnis stresams bei ligoms. Kasdienei fizinei veiklai įtakos turi: amžius ir lytis, gyvenimo įpročiai, visuomenės tradicijos, šeima, draugai, buities sąlygos ir aplinka. Fizinis aktyvumas yra svarbus sveikatos išsaugojimo veiksnys. Dėl technologijų plėtros daugelis vis mažiau juda: į darbą važiuoja automobiliu, namie daug laiko praleidžia prie televizoriaus ar kompiuterio. Žmogaus organizmas sunkiai pakelia fizinį pasyvumą, todėl praranda energiją, silpnėja raumenys, didėja sergamumas. Fizinis aktyvumas gali būti širdies ir kraujagyslių ligų, aukšto kraujospūdžio, nutukimo profilaktikos priemonė.
Sportuojantiems žmonėms ypač reikalingi vitaminai, nes papildomas fizinis krūvis gali nuvarginti organizmą. Kuo didesnis fizinis krūvis, tuo turi būti gaunamas didesnis vitaminų, mineralų bei biologiškai aktyvių medžiagų kiekis.
Remdamiesi ilgamete patirtimi ir naujausiais mokslo laimėjimais, sukūrėme išskirtinį preparatą sportuojančiam žmogui. „TRIOPLAN® Sport“ – tai unikalus, patogus ir stilingas kiekvienos dienos planas, skirtas Jums, gyvenančiam fiziškai aktyvų gyvenimą ir besirūpinančiam savo sveikata.
Visus vitaminus ar biologiškai aktyvias medžiagas, reikalingas Jūsų sveikatai išsaugoti, sunku sutalpinti vienoje tabletėje. Be to, kai kurios veikliosios medžiagos skirtingu paros metu yra geriau organizmo pasisavinamos. Šiuolaikinis sveikatos rinkinys „TRIOPLAN® Sport“ – tai puikiai subalansuotas vitaminų, mikroelementų bei kitų biologiškai aktyvių medžiagų kompleksas, skirtas fiziškai aktyvaus žmogaus sveikatai.
Fizinis krūvis gerina organizmo (širdies raumens, kvėpavime dalyvaujančių raumenų, kraujotakos, virškinimo organų) funkcijas, o kartu ir sveikatą bei ištvermę. Ištvermė – tai žmogaus gebėjimas ilgą laiką atlikti fizinį darbą nemažinant jo našumo. Lavinant ištvermę raumenys efektyviau pasisavina energiją iš riebalų, todėl gerėja medžiagų apykaita. Ištvermingam darbui reikalingi vitaminai ir mikroelementai, aminorūgštys ir augalinės medžiagos. Į „TRIOPLAN® Sport“ sudėtį įeina visos šios medžiagos. Sudėtyje yra vieno svarbiausių augalų – eleuterokoko (Sibiro ženšenio). Jo sudėtyje esančios medžiagos skatina audinių ląstelėse maisto medžiagų pasisavinimą ir gliukozės gamybą iš riebalų rūgščių. Todėl daugiau deguonies patenka į raumenis, ilgėja fizinio darbo laikas ir greičiau atgaunamos prarastos jėgos. Lavinant ištvermę svarbu išsaugoti energiją, o ją gamina kofermentas Q10. Kofermentas Q10, esantis „TRIOPLAN® Sport“ sudėtyje, yra riebaluose tirpi medžiaga, palaikanti energijos gamybą ir apykaitą ląstelėse, todėl užtikrina normalias viso organizmo funkcijas bei veikia kaip antioksidantas. Po ilgo fizinio krūvio svarbu organizmui tinkamai atsigauti. Normaliai raumenų veiklai atnaujinti po treniruotės, jų audinių apsaugai treniruočių metu yra svarbios aminorūgštys – baltymų sudedamoji dalis. Jos mažina raumenų nuovargį ir išsaugo raumenų masę.
Intensyviai sportuojant, fiziškai dirbant didėja organizmo temperatūra. Jai sumažinti organizmas išskiria prakaitą. Prakaituodamas žmogus netenka ne tik skysčių, bet ir organizmui svarbių medžiagų: kalcio, magnio, kalio. Praradus didelį magnio kiekį gali prasidėti mėšlungis, raumenų tempimas. Magnis svarbus normaliai raumenų, o ypač širdies raumens veiklai, elektrolitų pusiausvyrai palaikyti. Gerdami tik paprastą vandenį elektrolitų pusiausvyros neatkursime, todėl būtina magnį vartoti papildomai. Sportuojančiam žmogui ypač reikalingas kaulus stiprinantis mineralas kalcis, nes jo organizmas fizinio krūvio metu kalcio praranda kur kas daugiau nei nesportuojančio.
Fizinio krūvio metu ypač didelis krūvis tenka širdies raumeniui, sunaudojama daugiau deguonies ir kai kurių maisto medžiagų, todėl padažnėja pulsas. Sportuojant labai svarbu palaikyti tinkamą širdies veiklą. Normaliai širdies bei kraujagyslių sistemos veiklai palaikyti šiuolaikiniai mokslininkai rekomenduoja omega-3 riebalų rūgštis. Jos saugo širdį bei kraujagysles, mažina kraujospūdį, skystina kraują, išlaiko kraujagyslių elastingumą. Derinant optimalų fizinį krūvį ir vartojant omega-3 riebalų rūgštis gerėja širdies darbas, o kartu ir bendra savijauta.
Vartodami „TRIOPLAN® Sport“ papildysite savo organizmą biologiškai veikliomis medžiagomis būtent tuo paros metu, kai jos geriausiai pasisavinamos. Stilingas „TRIOPLAN® Sport“ vienos dienos vartojimo planas sudarytas iš trijų kompleksiškai veikiančių komponentų, supakuotų lizdinėse plokštelėse. Įsidėjęs į krepšį dienos vitaminų plokštelę, visada šalia turėsite savo sveikatos ir energijos šaltinį, todėl reikalingą kapsulę galėsite išgerti tinkamu metu bet kur – sporto salėje ar paplūdimyje, mašinoje ar lėktuve, darbe ar restorane.
XXI amžiaus sveikatos rinkinys „TRIOPLAN® Sport“ skirtas fiziškai aktyviems, džiaugtis sveiku gyvenimu siekiantiems žmonėms.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2020 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai