Tema sukurta: 2015.04.02 18:49
2011.03.15 15:57 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Enciklopedija
Enciklopedija
Patyręs
Trioplan Senior tabletės/kapsulės N60

Informacinis lapelis

TRIOPLAN SENIOR SVEIKATOS RINKINYS SENJORAMS
40 dengtų tablečių ir 20 minkštų kapsulių (20-ties dienų vartojimo planas)

Dėkojame, kad pasirinkote šį vertingą, idealiai Jūsų, brandaus ir aktyviai gyvenančio žmogaus, organizmo poreikius atitinkantį maisto papildą.

Žmogaus gyvenimą galime sulyginti su metų laikais. Jūsų amžius - tai lyg auksinis, spalvų ir gėrybių gausus ruduo. Šis Jūsų gyvenimo tarpsnis - apmąstymų, naujų atradimų ir kūrybinių ieškojimų metas.

Kas lemia laimingą gyvenimą sulaukus vyresnio amžiaus?

Gera sveikata, stiprybė bei sielos ramybė. Kad iki gilios senatvės išliktumėte sveiki ir energingi, Jūsų organizmui būtinas didesnis nei iki šiol "gyvybės elementų" kiekis. Remdamiesi ilgamete patirtimi ir naujausiais mokslo laimėjimais, mes sukūrėme išskirtinį preparatą Jūsų organizmui stiprinti.

TRIOPLAN SENIOR - tai unikalus, patogus ir stilingas kiekvienos dienos planas, skirtas Jums, save mylinčiam, kiekviena diena besidžiaugiančiam ir aktyviai gyvenančiam žmogui. Sveikata - gyvenimo pilnatvės garantas, todėl organizmo poreikius turėtumėte tenkinti iškart, neatidėliodami vėlesniam laikui. Viską, ko šiais laikais reikia Jūsų sveikatai stiprinti, sunku sutalpinti vienoje tabletėje. Be to, kai kurios veikliosios medžiagos skirtingu paros metu yra geriau organizmo pasisavinamos.

Vartodami TRIOPLAN SENIOR, papildysite savo organizmą biologiškai veikliomis medžiagomis būtent tuo paros metu, kai jos pasisavinamos geriausiai. Stilingas TRIOPLAN SENIOR vienos dienos varto jimo planas sudarytas iš trijų kompleksiškai veikiančių komponentų, supakuotų lizdinėse plokštelėse. Įsidėję į rankinę dienos vitaminų plokštelę, visada šalia turėsite savo sveikatos, energijos ir stiprybės šaltinį, todėl reikalingą tabletę ar kapsulę galėsite išgerti tinkamu metu bet kur - mašinoje ar lėktuve, darbe ar sodyboje, pajūry ar restorane.

Šiuolaikinio vyresnio amžiaus žmogaus sveikatos rinkinys TRIOPLAN SENIOR - tai puikiai subalansuotas vitaminų, mikroelementų, antioksidantų bei polinesočiųjų riebalų rūgščių kompleksas. Jį sukūrėme atsižvelgę į svarbiausius Jūsų organizmo ypatumus. Metams bėgant dėl fiziologinių ir biocheminių organizmo procesų pokyčių silpnėja skonio pojūtis, uoslė, regėjimas, kinta ir virškinimas, maistinių medžiagų pasisavinimas, lėtėja medžiagų apykaita. Jums svarbu užtikrinti gerą organizmo sistemų veiklą, sulėtinti dėl amžiaus atsirandančių ligų raidą, todėl savo kasdienę mitybą turite papildyti vitaminais ir mikroelementais.

Vartodami TRIOPLAN SENIOR jais aprūpinsite savo organizmą, todėl sustiprės Jūsų imuninė sistema, sulėtės senėjimo procesai, tapsite en ergingesni ir žvalesni. Vyresniame amžiuje padidėja pavojus susirgti širdies ir kraujagyslių sistemos ligomis. Omega-3 polinesočiosios riebalų rūgštys reikalingos normaliai širdies veiklai palaikyti. Šių rūgščių Jūsų organizmas negamina, todėl turėtų gauti papildomai.

Sveikatos rinkinio TRIOPLAN SENIOR sudėtyje yra ir Jūsų organizmui būtinų omega-3 riebalų rūgščių. Jos ne tik palaikys normalų cholesterolio kiekį kraujyje ir širdies veiklą, bet ir padės sustiprinti imuninę sistemą, sulėtinti senėjimo procesus. Dėl nuolat didėjančios aplinkos taršos, ultravioletinių spindulių, neracionalios mitybos ir stresų Jūsų organizme atsiranda sveikatai kenksmingų molekulių - laisvųjų radikalų. Jie pažeidžia ląsteles, sutrikdo medžiagų apykaitos procesus, todėl spartėja ląstelių senėjimas, sukuriamos palankios sąlygos įvairioms ligoms atsirasti.

Nuo laisvųjų radikalų poveikio Jūsų organizmą apsaugos TRIOPLAN SENIOR sudėtyje esantys antioksidantai, stimuliuojantys imuninę sistemą, stiprinantys ląsteles, palaikantys jų gyvybingumą. Kalcis yra viena iš pagrindinių mineralinių medžiagų. Metams bėgant, Jūsų organizme mažėja kalcio kiekis, dėl to retėja kaulai, genda dantys, todėl vyresnio amžiaus žmonėms reikalingas didesnis kalcio kiekis. Kalciui geriau pasisavinti padeda jo biologinis antagonistas - magnis ir vitaminas D.

Mes pasirūpinome, kad laikydamiesi stilingo dienos plano TRIOPLAN SENIOR Jūsų organizmas pakankamai gautų šių medžiagų. Kalcis ne tik stiprina kaulus ir dantis, bet ir slopina alergines reakcijas bei stresus. Magn is palaiko normalią širdies veiklą. TRIOPLAN SENIOR sudėtyje šių mineralų kiekis yra optimalus ir atitinka natūralų santykį organizme (2:1). XXI amžiaus sveikatos, energijos ir tvirtybės rinkinys TRIOPLAN SENIOR skirtas Jūsų kūno ir dvasios harmonijai palaikyti.

Sudėtis.
Vienos dienos vartojimo planą sudaro:
Komponentas Nr. 1 (dengta tabletė) RPN*, %
vitamino A (retinolio acetato) 3000 TV 113
beta karoteno 2000 TV 25
vitamino E (DL- alfa- tokoferilio acetato) 30 TV 300
vitamino C (askorbo rūgšties) 60 mg 100
folio rūgšties 400 mcg 200
vitamino B1 (tiamino mononitrato) 1,5 mg 107
vitamino B2 (riboflavino) 1,7 mg 106
vitamino B3 (nikotinamido) 20 mg 111
vitamino B6 (piridoksino hidrochlorido) 2 mg 100
vitamino B12 (cianokobalamino) 6 mcg 200
vitamino D3 (cholekalciferolio) 400 TV 200
biotino 30 mcg 20 chromo 65 mcg **
vitamino B5 (kalcio pantotenato) 10 mg 167
kalcio (iš kalcio-vandenilio fosfato) 162 mg 20
fosforo (iš kalcio-vandenilio fosfato) 109 mg 14
jodo (iš kalio jodido) 150 mcg 100
geležies (iš geležies fumarato) 18 mg 129
magnio (iš magnio oksido) 100 mg 33
vario (iš vario oksido) 2 mg **
cinko (iš cinko oksido) 15 mg 100
mangano (iš mangano sulfato) 2,5 mg **
kalio (iš kalio chlorido) 40 mg 2
seleno (iš selenometionino) 25 mcg **
molibdeno (iš natrio molibdato) 25 mcg **
vitamino K1 (fitonadiono) 25 mcg **

Komponentas Nr. 2 (minkšta kapsulė)
lašišų taukų 500 mg ** juose yra omega-3 riebalų rūgščių 150 mg **

Komponentas Nr. 3 (dengta tabletė)
kalcio (iš kalcio karbonato, citrato, gliukonato ir laktato) 600 mg 75
magnio (iš magnio oksido, karbonato, citrato, gliukonato ir laktato) 300 mg 100
vitamino D3 (cholekalciferolio) 100 TV 50

* - vidutinė suaugusiesiems rekomenduojama paros norma (RPN), nustatyta LR SAM.
** - rekomenduojama paros norma (RPN) nenustatyta.

Pagalbinės medžiagos: mikrokristalinė celiuliozė, stearino rūgštis, magnio stearatas, kroskarmeliozės natrio druska, natrio tetraboratas, nikelio sulfatas, vanadžio sulfatas, alavo sulfatas, silicio dioksidas, želatina, glicerolis, metilceliuliozė, sorbitolis, hipromeliozė, dažikliai: alura raudonasis, saulėlydžio geltonasis, titano dioksidas.

Vartojimas: kiekvienos dienos planas atskirtas perforuota juostele. Rekomenduojama tabletę, pažymėtą skaičiumi 1, išgerti ryte po valgio, kapsulę, pažymėtą skaičiumi 2, - per pietus, o tabletę, atitinkamai pažymėtą skaičiumi 3, - vakare po valgio.

Vartojant vitaminų ir mikroelementų tabletę kartu su aliejine kapsule, ir riebaluose, ir vandenyje tirpius vitaminus organizmas daug geriau pasisavina.

Maisto papildas nėra maisto pakaitalas.
Neviršykite rekomenduojamos dozės.
Laikymas: laikyti ne aukštesnėje kaip 25 laipsn.C temperatūroje, vaikams nepasiekiamoje ir nepastebimoje vietoje.

Gamintojas:
UAB "Biosola", Molėtų g. 16A, Didžioji Riešė, 14260 Vilniaus r., tel. (8 5) 246 96 51.
ĮST 2409468-01:2004
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2020 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai