Tema sukurta: 2015.04.02 18:49
2011.03.15 15:57 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Enciklopedija
Enciklopedija
Patyręs
Trioplan Artro tabletės/kapsulės N60

Informacinis lapelis

TRIOPLAN® Artro
Sveikatos rinkinys sąnariams
Maisto papildas

40 tablečių ir 20 kapsulių
(20-ties dienų vartojimo planas)

Dėkojame, kad pasirinkote šį vertingą, idealiai Jūsų, aktyviai gyvenančio žmogaus, organizmo poreikius atitinkantį maisto papildą.
Judėjimas leidžia mums būti aktyviems, savarankiškiems, nepriklausomiems ir darbingiems. Žmogus, gyvendamas judrų gyvenimo būdą, pailgina savo amžių, gerina sveikatos būklę.
Galimybę judėti suteikia darnus sąnarių ir raumenų darbas. Šią funkciją užtikrina skeleto sąnarių sandara. Sąnarį sudaro sąnariniai kaulo galai, padengti kremzle, sąnarinis skystis bei sąnario kapsulė. Sąnario kremzlė saugo kaulų galus nuo tiesioginės trinties vienas su kitu. Sąnario kremzlės paviršius lygus ir slidus, slidumą dar padidina sąnarinis skystis. Kremzlei būdingas elastingumas: ją galima suspausti maždaug iki pusės jos storio. Sąnariai – pati lanksčiausia ir labiausiai pažeidžiama žmogaus skeleto dalis.
Sąnarių būklę atspindi sąnarių lankstumas. Pagrindiniai sąnarių lankstumą lemiantys veiksniai yra šie: raumenų bei raiščių elastingumas ir sąnarių paviršių lygumas. Daugelio žmonių gyvenimo būdas yra nejudrus, ir tai mažina sąnarių kraujotaką, o kartu ir kremzlės elastingumą. Be to, amžius, paveldimumas, antsvoris, nekokybiška mityba alina sąnarius, jie greičiau susidėvi. Sunkiai fiziškai dirbantys ar pernelyg intensyviai sportuojantys žmonės gali patirti sąnarių traumas, dėl jų sąnariai dar greičiau susidėvi. Sąnariams svarbus fiziškai aktyvus laisvalaikis, visavertė mityba, bendras grūdinimasis, svorio reguliavimas.
Metams bėgant žmogaus sąnariai susidėvi, todėl gali sutrikti sąnarių funkcijos. Pasaulinės medicinos statistikos duomenimis sąnarių funkcijas dažniausiai sutrikdo degeneraciniai sąnarių pakitimai. Kai sąnario kremzlė labai suplonėja, trinasi kaulas į kaulą. Pirmasis kremzlės nykimo požymis – sąnarių sąstingis. Ilgainiui jаučiamas aštrus dūrimas.
Siekiant išsaugoti sąnarius svarbu, kad kremzlinis audinys gautų pakankamai reikalingų medžiagų, saugančių sąnario kremzlės struktūrą. Vitaminus ar biologiškai aktyvias medžiagas, reikalingas Jūsų sąnariams ir sveikatai išsaugoti, sunku sutalpinti vienoje tabletėje. Be to, tam tikrų veikliųjų medžiagų poveikis konkrečiu paros metu yra geresnis. Šiuolaikinio žmogaus sveikatos rinkinys „TRIOPLAN® Artro“ – tai puikiai subalansuotas vitaminų, mikroelementų, augalinių antioksidantų bei kitų biologiškai aktyvių medžiagų kompleksas Jūsų sąnariams.
Remdamiesi ilgamete patirtimi ir naujausiais mokslo laimėjimais, sukūrėme kompleksinį, išskirtinį preparatą Jūsų sąnariams. „TRIOPLAN® Artro“ – tai unikalus, patogus ir stilingas kiekvienos dienos planas, skirtas Jums, norintiems džiaugtis gyvenimu, laisvai ir nevaržomai judėti.
Vartodami „TRIOPLAN® Artro“ papildysite savo organizmą biologiškai aktyviomis medžiagomis būtent tuo paros metu, kai jos geriausiai pasisavinamos. Stilingas „TRIOPLAN® Artro“ vienos dienos vartojimo planas sudarytas iš trijų kompleksiškai veikiančių komponentų, supakuotų lizdinėse plokštelėse. Įsidėjęs į rankinę ar kišenę dienos vitaminų plokštelę, visada šalia turėsite savo sveikatos šaltinį, todėl reikalingą tabletę ar kapsulę galėsite išgerti tinkamu metu bet kur – mašinoje, lėktuve, darbe ar restorane.
„TRIOPLAN® Artro“ sudėtyje yra medžiagų, kurios papildo organizmą sąnarių lankstumui reikalingais komponentais ir padeda kuo ilgiau išsaugoti nepakitusią jų struktūrą .
Sveikatos rinkinio „TRIOPLAN® Artro“ sudėtyje yra gliukozaminas – natūralus angliavandenių ir baltymų junginys (amino polisacharidas), jo ypač daug sąnarių kremzlėse. Gliukozaminas yra pagrindinė kremzlinio audinio svarbiausių sudedamųjų dalių biosintezės ir statybinė medžiaga. Gliukozaminas yra svarbus struktūrinis sąnarių kremzlių elementas, gerinantis sąnarių lankstumą, kremzlės stangrumą ir elastingumą. Gliukozaminas, esantis sveikatos rinkinio „TRIOPLAN® Artro“ sudėtyje, – natūralus, lengvai organizmo pasisavinamas maistas sąnariams.
Sąnarinis skystis – tirštas, klampus, jis užpildo sąnario ertmę, sutepa sąnarinius paviršius, leidžia sąnariui būti lanksčiu. Kai sutrinka sąnarinio skysčio gamyba, rytais jaučiamas sąnarių sąstingis. Jis gali būti trumpalaikis ir trukti keliolika minučių arba ilgalaikis, trunkantis ilgiau nei vieną valandą. Sąnarinio skysčio gali sumažėti dėl natūralių organizmo senėjimo procesų. Kad būtų užtikrintas pakankamas sąnarinio skysčio kiekis, organizmui yra būtinos biologiškai aktyvios medžiagos. Vienos iš jų yra omega-3 riebalų rūgštys, o jų gausu riebioje žuvyje ir jūros dumbliuose. Nepakankamai valgant riebios žuvies, kasdienį mitybos racioną rekomenduojama papildyti omega-3 riebalų rūgštimis. Sveikatos rinkinyje „TRIOPLAN® Artro“ sudėtyje yra omega-3 polinesočiųjų riebalų rūgščių, reikalingų sąnariniam skysčiui.
Į sveikatos rinkinio „TRIOPLAN® Artro“ sudėtį įeina augalų ekstraktai, kurie jau senovėje buvo vartojami sąnarių funkcijai palaikyti. Bosvelijų ekstraktas gerina kremzlinių audinių mitybą bei kraujotaką. Dėl biologiškai aktyvių medžiagų, esančių šiame augale, sąnariai ilgiau išlieka lankstūs. Dėl imbiero šaknyse esančių veikliųjų medžiagų atslūgsta karštis. Imbieras, daugelio mūsų žinomas kaip prieskoninis augalas, reguliuoja kraujotaką aplink sąnarį esančiuose audiniuose, todėl pagerėja sąnariui reikalingų medžiagų patekimas į jį. Gluosnių žievė pasižymi karštį malšinančiu poveikiu. „TRIOPLAN® Artro“ sudėtyje esančios ryklių kremzlės aprūpina sąnario kremzlę būtinomis statybinėmis medžiagomis: kalciu, magniu, cinku bei fosforo junginiais.
XXI amžiaus sveikatos rinkinys sąnariams „TRIOPLAN® Artro“ skirtas Jūsų sąnarių ilgaamžiškumui išsaugoti.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2020 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai