Tema sukurta: 2015.04.02 18:49
2011.03.15 15:57 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Enciklopedija
Enciklopedija
Patyręs
Tribestan R 250mg plėvele dengtos tabletės N60

Tribestan plėvele dengtos tabletės
Gamintojas: Sopharma PLC
Maisto papildas
Veikliųjų medžiagų sąrašas ir kiekiai.Vienoje plėvele dengtoje tabletėje yra tribestano 250 mg (preparato sudėtyje furostanolo saponino yra nemažiau kaip107,6 mg)
Pagalbinių medžiagų sąrašas.Celiuliozė mikrokristalinė, koloidinis silicio dioksidas bevandenis, krospovidonas, povidonas, magnio stearatas, talkas, dažiklis (Opadry AMB brown).
Vaisto forma ir vaisto kiekis.PVC/aliuminio folijos lakšte yra 10 plėvele dengtų tablečių. Kartoninėje dėžutėje yra šeši lakštai ir informacinis lapelis.
Tribestano plėvele dengtos tabletės yra preparatas, kuris stimuliuoja kai kurias lytinės sistemos funkcijas ir gerina lytinį potraukį. Vyrams jis gali didinti spermatozoidų skaičių bei jų judrumą. Mažina padidėjusį bendrojo cholesterolio ir MTL (mažo tankio lipoproteinų) kiekį žmonėms, kurių sutrikusi lipidų apykaita. Kontraindikacijos. Perspėjimai.
Preparato negalima vartoti, jei yra padidėjęs organizmo jautrumas bet kuriam šio preparato komponentui, taip pat nėštumo ir žindymo laikotarpiu.Preparato skirti vaikams nerekomenduojama. Sąveika su kitais vaistais.
Dozavimas. Vartojimo būdas.
Maisto papildas Vyrų lytinei funkcijai stiprinti vartojama vieno preparato arba kartu su kitais vaistais. Paprastai reikia gerti po 1 - 2 plėvele dengtas tabletes tris kartus per parą. Vartojimo trukmė neturėtų būti trumpesnė kaip 90 dienų. Sergantieji dislipoproteinemija (sutrikusi lipidų apykaita) šį preparatą vartoja siekdami sumažinti bendrojo cholesterolio ir MTL (mažo tankio lipoproteinų) kiekį. Esant dislipoproteinemijai tribestano reikia gerti po dvi plėvele dengtas tabletes tris kartus per parą. Vartojimo trukmė ne trumpesnė kaip trys mėnesiai.
Laikymas.
Laikyti gamintojo pakuotėje, žemesnėje kaip 25oC temperatūroje, sausoje tamsioje, vaikams nepasiekiamoje vietoje! Tinkamumo laikas.Dveji metai nuo pagaminimo datos. Nevartokite, jeigu pasibaigęs tinkamumo laikas! Lapelio patvirtinimo data Lapelio patvirtinimo data. PASKUTINĖS TEKSTO PERŽIŪROS DATA 2002-07-22
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2020 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai