Tema sukurta: 2020.07.01 22:36
2020.07.01 22:36 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Rita423
Rita423
Naujokas
Sveiki. Kviečiu užpildyti 4 klausimų apklausą, kuri padės tyrime. Daug laiko nesugaišite, tačiau labai padėsite. Ačiū!!

https://forms.gle/bTtGQKKMbHxwea6o6
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2020.07.08 17:31 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Sidabrinis
Sidabrinis
Didmeistris
Rita,

jei drauge su kita, tau žinoma, kūno spalvos maudimosi kostiumėlio turėtoja mėgstate rodytis Bernardinų prieplaukose, tai.... galėčiau kaip Vatsonas tapti tavo rašto darbo recenzentu arba rašeiva. Neatlygintinai, nors man grynųjų nepamaišytų, žinoma, nes dėl tam tikrų priežasčių, su ar be Koronos, šiemet Dubajų matysiu kaip savo ausis, tai yra pinigo užteks tik Trakams. :} Sniego nebus, tai gali grašius surinksiu lyg.slidinėjimui už Liublianos (nuotolis net mažesnis negu iki Trakų). Dar sakoma, kad prekiaujama šokoladu, įvairiais suvenyrais ir vynų. Keista "Forbes" žurnalistė iš štatų, maniau, turėdama šlamančių, ambicijų ir viso kito, galėtų ramiai mėgautis tuo, kas ten yra. Bet rinkodara nebūtų rinkodara, kas be ko, ir teko straipsnyje rodyti save kaip neoptimistinę mergužėlę virš 40 m. Sportas ir spiritas iš viso nesuderinami ingridientai.

Na, o jeigu ne, tai galbūt aptartini kiti bendradarbiavimo variantai. :} Juokauju. Bet tos žavuoklės, išlipus iš traukinio, kaip balzamas - čiau tau ne kokia nors šiais laikais dažna viešoji pirtis arba ne toks jau retas pažinčių portalas su mariomis nuotraukų. O vasarą, skirtingai nuo pavasario, kažkaip nepastebėjau, kad prie ežerų būtų vėsiau. T.y. išlipi ir iškart jauti, kad visai į kita aplinka... Ir Wi-Fi prie scenos nebuvo, nors žymima, kad toksai figūruoja. Kitokių pastabų dėl Trakų neturiu. Nelepinsiu Guglą dėmesiu, klausk private, jei reikia papildomo respondentiško balso.

P.S. ar ta mokslo "mono arba stereo" kada nors sureglamentuos nuorodų naudojimą rašto darbuose? Apklausa - tai vietiniame serveryje (skaidru, atsakinga, vietinių kompiuterastų darbo palaikymas, o ne užsienio, et cetera).
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2020 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai