Santrauka: kainos
Tema sukurta: 2006.09.24 00:05
Pirmas Atgal 8 9 10 11
2011.03.05 20:26 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Caroline
Caroline
Naujokas
gal kas zinot kiek kainuotu "kapotas" toks kad lempas papiktintu pvz calibrai?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.03.10 21:15 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


peliausdraugas
peliausdraugas
Pradedantysis
Ramis rašė:

Mirtingasis rašė:



siaip plotis turi itakos padangos auksciui, bet kai as renkuosi padanga ziuriu koks man reikalingas plotis, o paskiau susirandu ta skaiciu kuris tiksliai apibudina pacios padangos auksti, www.belaidis.net/auto/padanga.jpg , cia paaiskinimas kur rasti ta skaiciu, jei nori kad tavo padanga kuria nori pirkti butu tokio pacio aukscio kaip ir sita kur klausei, susirask ta skaiciu ant savo R15 padangu ir nuejes ziureti kitu padangu pasiziurek i ta skaiciu, jei tas skaicius lygiai toks pats (pas tave turetu buti mazdaug 86-90) reiskia kad ta padanga yra lygiai tokio pacio auksio kaip ir tavoji, ir tai visai nesvarbu ar padanga yra R13, ar R14, ar R19, tas skaicius su tuo nesusijes, nekreipk demesio jei kas nors nores irodyti kad as neteisus, as zinau kad as 100% teisus nes tai jau patikrinta daugeli kartu, jei kazkas netikes pastatyk visiskai skirtingo diametro ratlankiams skirtas padangas, tik ziurek kad butu toks pats tas skaicius, ir abejones issisklaidys ne tik tau bet ir pardavejui jei jis ne visiskas debilas. Ant padangu nerasomas apkrovos indeksas kaip kad daugelis mano, tam yra ant kiekvienos padangos isspaustas tikslus uzrasas isreikstas kilogramais, kuris informuoja kokiu maksimaliu svoriu galima apkrauti padanga kad su ja butu saugu vazineti. JEI KAS NORS MANO KAD AS NETEISUS IR IRODYS TAI, PRIZADU DEZE ALAUS. Is pradziu isitikinkite pries irodinedami to ko is tiesu nezinote, lietuviu kalboje pasitaiko "verteju" kurie isvercia is kitos kalbos taip kaip sugeba, taip klaidinami zmones kurie apie tai supranta tik pagal tai ka perskaito.




Sveiki. Suprantu kad "biski" pavelaves tuo klausimu,bet tik dabar teperskaiciau ir negalejau neparasyti.

Mirtingasis, prizadejai deze alaus jei kas yrodys kad tu neteisus, Tai stai tau yrodymai: http://www.enkei.com/Wh.Definitions.html idemiai pasiskaityk.

Tie skaiciai ne jokie ne auksciai o apkrovos indeksas ir jokie kilogramai ant padangu nesiraso, o tavo veliau pateiktu padangu ismatavimai tokie:

185/60 R14 = 578 mm

175/70 R13 = 576 mm

195/50 R15 = 577 mm

panasus bet ne vienodi, o tas 82 gali buti ir ant labai skirtingo dydzio padangu.

Vinius, labai gera skaiciuokle: http://www.rims-n-tires.com/rt_specs.jsp

cia gali pasiziureti del ratlankiu plociu: http://www.auto-legion.ru/

nes ratlankiai net budami to paties diametro buna skirtingu plociu

bet pradzioj butinai pasiskaityk cia : http://www.autos.lt/index.php?subj=showchp&id=7

tikrai neapsiskaiciuosi

net nesigilinu i jusu gica bet tas 82 yra svorio indeksas kuris nusako maksimalia padangos apkrova kilogramais ir toki indeksa gali arst tik ant 13-14 siauresniu padangu. parodyk didesnio dydzio padanga su tokiu svorio indeksu? tos tavo isvardintos skaiciuokles yra tinkamos locham gaudyt ir irodyt kad tau tinka belekas
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.03.10 21:29 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


peliausdraugas
peliausdraugas
Pradedantysis
tik parases isigilinau iki galo i gica. mirtingasis tikrai prakiso deze alaus nes nusirase i
pievas. jei nezinai tai pagooglink surasi ka reiskia tau nesuprantami uzrasai. kad ir cia
http://www.padangos-internetu.lt/padangu-zymejimas-markiravimas/
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.03.10 21:39 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


AustinPowers
AustinPowers
Meistras
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.03.10 22:14 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


StreetRacer
StreetRacer
Didmeistris
peliausdraugas rašė:

net nesigilinu i jusu gica bet tas 82 yra svorio indeksas kuris nusako maksimalia padangos apkrova kilogramais ir toki indeksa gali arst tik ant 13-14 siauresniu padangu. parodyk didesnio dydzio padanga su tokiu svorio indeksu? tos tavo isvardintos skaiciuokles yra tinkamos locham gaudyt ir irodyt kad tau tinka belekas


Apie svorius ir visas kitas nesąmones nežinau, na, bet nesakyk, pvz., šita http://www.rimsntires.com/specs.jsp skaičiuoklė ratų dydžius skaičiuoja tikrai teisingai :)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.03.16 23:00 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


peliausdraugas
peliausdraugas
Pradedantysis
StreetRacer rašė:

peliausdraugas rašė:



net nesigilinu i jusu gica bet tas 82 yra svorio indeksas kuris nusako maksimalia padangos apkrova kilogramais ir toki indeksa gali arst tik ant 13-14 siauresniu padangu. parodyk didesnio dydzio padanga su tokiu svorio indeksu? tos tavo isvardintos skaiciuokles yra tinkamos locham gaudyt ir irodyt kad tau tinka belekas




Apie svorius ir visas kitas nesąmones nežinau, na, bet nesakyk, pvz., šita http://www.rimsntires.com/specs.jsp skaičiuoklė ratų dydžius skaičiuoja tikrai teisingai :)


ta skaiciuokle yra plotnas gaidys. nereikia jokiu skaiciuokliu kad suzinot kaip gali keist padangas jei yra truputelis smegenu. zinoma keiciant ratus is 14 i 18 gali reiket kazkokiu lenteliu bet tikrai ne tokiu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.03.16 23:13 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


StreetRacer
StreetRacer
Didmeistris
peliausdraugas rašė:

ta skaiciuokle yra plotnas gaidys. nereikia jokiu skaiciuokliu kad suzinot kaip gali keist padangas jei yra truputelis smegenu. zinoma keiciant ratus is 14 i 18 gali reiket kazkokiu lenteliu bet tikrai ne tokiu


Bent jau argumentuotum, kuo jinai gaidiška... :) O šiaip kiekvieno pasirinkimo reikalas, pagal ką pirkt atitinkamo dydžio padangas.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.08.30 00:26 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


JJ
JJ
Didmeistris
Tai gi jis ekspertas, gali is akies pasakyti koks plotis, aukstis ir dar protektoriaus gyli pamatuotu.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.10.16 19:40 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


peliausdraugas
peliausdraugas
Pradedantysis
JJ rašė:

Tai gi jis ekspertas, gali is akies pasakyti koks plotis, aukstis ir dar protektoriaus gyli pamatuotu.


tu teslagalvi nesek pasaku. paziurek visas savo lenteles 235/45/17 ir 255/40/17 padangos yra nesuderinamos. o man tokias rekomenduoja deti gamintojas. susikisk i subine tokias lenteles gaideli.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.10.16 20:31 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


StreetRacer
StreetRacer
Didmeistris
Tai kad ten nerašo ar suderinamos, ar ne! Nesuprantu, iš kur čia traukei... Ir arkliui aišku, kad smegenim reikia naudotis žiūrint į tą skaičiuoklę, o ne aklai pasitikėt, tai nesuprantu, ką tu čia nori pasakyt, kuo ta skaičiuoklė bloga. Jinai viską teisingai skaičiuoji.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.10.17 18:10 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


peliausdraugas
peliausdraugas
Pradedantysis
StreetRacer rašė:

Tai kad ten nerašo ar suderinamos, ar ne! Nesuprantu, iš kur čia traukei... Ir arkliui aišku, kad smegenim reikia naudotis žiūrint į tą skaičiuoklę, o ne aklai pasitikėt, tai nesuprantu, ką tu čia nori pasakyt, kuo ta skaičiuoklė bloga. Jinai viską teisingai skaičiuoji.


paprasciausia. as ivedziau i ta skaiciuokle savo priekiniu ir galiniu padangu matmenis. man parode kad skirtumas yra +1.6% pagal gamyklos reikalavimus skirtumas max gali buti +1% arba -3% kitaip abs prades grybaut. pagal tai mano padangos yra nesuderinamos. bet taip isejo is gamyklos. as norejau pasakyt kad yra paprastesnes skaiciavimo lenteles kur pagal masinos modeli gali pasirinkt pvz 15" visus galimus variantus 16" galimus variantus ir tt. paprastam pirkejui tai daug patogiau. as kazkada uzsiemiau padangu prekyba ir buvau michelin group kursuose kur buvo bandoma paaiskinti apie padangu netaisyklinga parinkima ir visas pasekmes. aisku ten buvo labai daug pagrazinimu bet ikale i galva apie visus tiuningus ir kaip atpazinti padanga sugadinta ar sprogusia del gamintojo kaltes ar del blogo eksplotavimo.butent su tavim nenoriu gincytis. aisku nera galimybes patikrint bet po siai dienai galiu pasakyt daugelio masinu ratlankiu tarpus tarp centru, vidine skyle ir gamyklos rekomenduojamas padangas.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.10.17 18:42 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


StreetRacer
StreetRacer
Didmeistris
Tai aš tau nieko nesakau dėl padangų tinkamumo, suderinamumo, dėl tų % skirtumo, aš sakau, kad padangos aukštį skaičiuoklė matematiškai teisingai skaičiuoja

Paėmiau ir paskaičiavau: pas mane padangos 195/50 R15, tai 195*50%*2+15*2,54*10=576 mm. Skaičiuoklė, įvedus 195/50 R15, rodo 577 mm. Rato aukčio paklaida tarp mano ir tos skaičiuoklės skaičiavimų viso 0,02 %.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.10.17 19:15 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


peliausdraugas
peliausdraugas
Pradedantysis
StreetRacer rašė:

Tai aš tau nieko nesakau dėl padangų tinkamumo, suderinamumo, dėl tų % skirtumo, aš sakau, kad padangos aukštį skaičiuoklė matematiškai teisingai skaičiuoja



Paėmiau ir paskaičiavau: pas mane padangos 195/50 R15, tai 195*50%*2+15*2,54*10=576 mm. Skaičiuoklė, įvedus 195/50 R15, rodo 577 mm. Rato aukčio paklaida tarp mano ir tos skaičiuoklės skaičiavimų viso 0,02 %.


as norejau pasakyt kad vartotojui yr giliai nusispjaut ant tu mm. daug kas noretu matyt pvz 175.70r13- 165.80r13-185.55r13-185.60-r14-195.50r15-205.40r16 ir tt. kam tu mm ten realiai yra kai kuriu nesutapimu. paprasta net debica spausdina knygutes kur susirades masinos modeli gali rast visus imanomus variantus kuriuos imanoma uzmaut ant tavo auto
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.10.17 19:23 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


StreetRacer
StreetRacer
Didmeistris
Nesusišnekėjom tuomet
Iš esmės taip - eiliniam vartotojui nerūpi, jie nuvažiuoja į parduotuvę, paklausia ir nusiperka, ką jiems siūlo. Tuo tarpu, kai domiesi tais dalykais, tai ir skaičiuoji, kas ten gaunasi Bent jau aš vienąkart kai nusvilau (nusipirkau per aukštas padangas) nepasiskaičiavęs, tai nuo to karto visad skaičiuodavau.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.10.17 19:55 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


peliausdraugas
peliausdraugas
Pradedantysis
StreetRacer rašė:

Nesusišnekėjom tuomet

Iš esmės taip - eiliniam vartotojui nerūpi, jie nuvažiuoja į parduotuvę, paklausia ir nusiperka, ką jiems siūlo. Tuo tarpu, kai domiesi tais dalykais, tai ir skaičiuoji, kas ten gaunasi Bent jau aš vienąkart kai nusvilau (nusipirkau per aukštas padangas) nepasiskaičiavęs, tai nuo to karto visad skaičiuodavau.


o man buvo toks variantas. atvaziavus pirkt padangu man pasiule kitas ismieras. as iskarto pasakiau kad perdideles o jie man rode visokias lenteles ir aiskino kad tai analogas. isvaziudamas is garzo nuplesiau ir rervaziavau savo nuosava posparni. nuo tada niekuom netikiu. man tinka 355.20/20 ir priekis285.30/20 aisku yra siauresniu analogu bet nebesileidziu i kalbas
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
Pirmas Atgal 8 9 10 11
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai