Tema sukurta: 2007.11.25 13:42
1 2 3 4 5 Toliau Paskutinis
2007.11.25 14:14 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mystique
mystique
Meistras
Ne tiek tėvų amžius turi įtakos, kiek kelintas vaikas šeimoje auklėjamas. Nes tėvams įgijus patirties, jaunesnės atžalos savaime muštruojamos subalansuočiau Kampai nebeaštrinami ten, kur to nereikia.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.11.25 14:20 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


podruzke
podruzke
Patyręs
noreciau pastebeti, kad dauguma jaunu tevu dabar nugaras lenkia anglijoje ar airijoje, o savo atzaleles palieka aukleti mociutems ar kokiems pazistamiems, taigi prie auklejimo nelabai prisideda. O is tu, kurie liko... Ne, nepastebejau, kad griezciau. Manau, dabar vaikai naglesni, nes puikiai ismano savo teises, tik pareigu nelabai. o ar ju izuluma teveliai nutaria pazaboti ar i ji zvelgti pro pirstus - kiekvieno asmeninis reikalas.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.11.25 14:23 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Kerol
Kerol
Meistras
Aš taip pat nepasakyčiau,kad jaunesni tėvai vaikus griežčiau aulėja. Kaip tik atvirkščiai. Turiu pavyzdį savo aplinkoj, kai tėvai sūnaus nei bara, nei ką, nes pasak jų "Gaila vaiko".
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.11.25 15:06 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Sheila
Sheila
Didmeistris
maniskiai seniai ribas perzenge. as jiem kaip kokia kambarine. nesupranta, kad man ir asmeninio gyvenimo reiketu ir mokslam daugiau laiko skirt. zodziu, vyresni tevai yra laaabai blogai. jaunesni gal supratingesni vaiku atzvilgiu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.11.25 15:12 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Juju1
Juju1
Pažengęs
Aha,nelabai galeciau sutikt,kad jauni tevai griezciau aukleja vaikus,nes dauguma mano pazistamu aukleja juos pagal knygas,kuriuose parasyta,kad vaiku negalima musti,kad reikia leist vystytis ju asmenybei ir pan. O balansas,tai manau,kai be reikalo vaiko nedresiruoji,jog negalima to ir ano,privalai viena ar kita,bet ir uzsilipt ant galvos neleidi-supazindini su taisyklem ir ziuri,kad laikytusi...Nors gal kaip pati vaiku neturiu dar,tai utopinis toks poziuris....
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.11.25 16:23 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


barmene
barmene
Meistras
Originally posted by: Sidabrinis79

Ar sutinkate, kad jauni tėvai griežčiau auklėja savo atžalas negu tie tėvai, kuriems jau virš 40 (nors čia nėra joks rodiklis, tik skaičius)?


Tikrai nemanau, kad griežtumas auklėjime priklauso nuo tėvų amžiaus. Priklauso nuo to, kaip patys tėvai vaikystėje buvo auklėjami. Plius kiek dabartinėje šeimoje yra vaikų ir pan.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.11.25 16:23 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Juju1
Juju1
Pažengęs
Taip,sidabrini,tokie pat zmones,bet turintys atitinkama,dazniausiai psichologijos mokslu,issilavinima.Juk atliekami kazkokie tyrimai ir pan,is lempos niekas nieko neraso,o protingi(arba bent jau manantys tokie esa)zmones neperka kokios Onutes is Pabrades(atsiprasau,jei ka izeidziau)knygu. Ir svarbiausia visame auklejimo ,man atrodo,yra meile-jei vaikas jos nejaucia,tai ir prasideda issidirbinejimas....(nekalbu apie lindima i vaiko subinike,nes kas per daug,tas irgi nesveika)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.11.25 16:46 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


barmene
barmene
Meistras
Sidabrini, pažįstu ne vieną jauną šeimą su vaikučiais. Be to, vieną labai artimai. Jie savo sūnelį pasigimdė, kai mamai tebuvo 17, o tėčiui 19 metų. Nuo tada jie gyveno savarankiškai, be jokių močiučių ar dar kieno pagalbos. Dabar vaikučiui jau 6 metukai. Labiau išauklėto vaiko tokiame amžiuje nesu mačiusi... Taip kad drįsčiau teigti, jog patirtis čia niekuo dėta. Manau, kad visas tas auklėjimo procesas vyksta instinktyviai.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.11.25 17:09 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


barmene
barmene
Meistras
Aš norėjau pabrėžti, jog tėvai jauni. Be to, teko tokių šešiamečių vaikėzų prisižiūrėti, kad jau tokiame amžiuje juos galima būtų nuo visuomenės atsikriti, tikrai nepakenktų...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.11.25 17:38 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Juju1
Juju1
Pažengęs
Kiek man zinoma(mokykloj as dirbau),tai tu,kurie per mazai rupinasi. Velgi pasikartosiu,jei rupinamasi per daug,kai vaika jau vemt vercia nuo to rupescio,tai tada irgi nuklyst gali,bet labiau del maistavimo,kaip sakoma"padarysiu bet ka,kad tik atvirksciai butu"
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.11.25 18:58 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dalianna
Dalianna
Meistras
Originally posted by: Sidabrinis79

O kaip isivaizduojate "balansa tarp mustravimo ir ziurejimo pro pirstus" - t.y. koks jis turi buti? Kur ribos?


nei mustras nei ziurejimas pro pirstus neduos geru rezultatu.Mustras padarys vaikus neurotikais,o ziurejimas pro pirstus-su laiku tevus pavers neurotikais. o kad jauni tevai grieztesni, nei 40-ciai, gal ir yra tiesos, bet manau, kad itakos turi paciu tevu atsinestas seimos modelis-jei jo tevai auklejo grieztai, tai ir pastarieji neziures pro pirstus i savo atzalu auklejima.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.11.25 20:44 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


ciulyte
ciulyte
Pažengęs
Originally posted by: Sidabrinis79

Ar sutinkate, kad jauni tėvai griežčiau auklėja savo atžalas negu tie tėvai, kuriems jau virš 40 (nors čia nėra joks rodiklis, tik skaičius)?


Nesutinku. Manau, kad tevu grieztumas priklauso nuo to, kaip juos auklejo ju tevai.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.11.25 21:31 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Clonc
Clonc
Patyręs
Na man dar nera 40-ies,bet pagranduka aukleju kitaip nei kitus,daugiau kantrybes,bendravimo...O vyras aukleja grieztai.Gal tik su metais i viska ziuri atlaidziau,esi kantresnis.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.11.26 09:39 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dalianna
Dalianna
Meistras
ko gero tai tiesa,kad su amziumi tampi kantresnis, pakantesnis ir atlaidesnis smulkmenoms
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.11.27 05:24 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Anika
Anika
Pradedantysis
na kadangi savu vaukuciu neturiu ir kolkas nesiruosiu tureti ,tai sh daugiau galiu pakalbet is vaiku puses.. kai labai mustruoja tevai nieko gero nesigauna ,ne viena drauge turejau su saiubingim motinom ir kas is to gavosi, buvo neurotikes slepdavo pazymius, klsatodavo pazymejimus, meluodavo, irbt to 70 % yra arba jau nescios arba su vakuciais.. mano tevai buvo vidutiniski, mano mamyte visada stengdavosi su manim pasiklabet paklaust kas yra negerai, apkabint, priglaut, paguost, dar ir dbar jinai mane daznai apkabina va cia yra bendravimas ir auklejimas, ash niekada negaleciau padaryti kazko bloga ar nemalonaus, jei zinociau kad mama tai skaudintu, jei kazkur iseidavau ir zinodavau ,kad veluosiu visada parasydavau ar paskambindvau, kad bereikalo neisjaudintu ,vienas kito supratimas ir meile bei savo pareigu zinojimas niekada nepadaro bedos. Tik va ko paie teva tai negaleciau pasakyt, zmogus turi beda, nesivaldo su alkoholiu, manes praktskai neuaklejo, jo auklejimai "prasidedavo" puse3 nakties kai is kur nors parsivilkdavo girtas ir visus sokdindavo,tai stengdavosi savo tiesas irodyti ir man iteigti ,kad man tik "dulkitis" terupi .. cia jis taip klabedavo kai mano buvo 14-16 metu ir tokiu minciu nei nebuvo .... pamenu gerai mokiausi, visada laiku namuos budavau negalejau suprasti ko jis ant manes pyksta.. dabar supratau ,kad cia yra liga ir nieko nepadarysi, mama pas mane brangus zmogus ir aukletoja ir gyvenimo mokytoja, yrapareiga gerbti tevus ir ju nuomone tikslaii nepamenu kaip jinai skamba, bet manau mano atveju zmoes suprastu kodel tevo atveju sios fabulos nesilaikau, kaip ten sako tevas yra ne tas kuris pagamina ir kazkiek paaugina, o tas kuris aukleja bendrauja ir uzsitarnauja garbe vaiko akimis ziurint.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.11.27 12:16 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


sigrituke
sigrituke
Naujokas
as taip manau,kad kiek tevams bebutu metu,ir kokie vaikai bebutu,juos visda reikia laikyti ant siokio tokio pavadelio,nes paslysti vaikams labai paprasta,tevai to kartais net nepastebi nes gal but per daug pasitiki ir idelizuoja savo vaikus
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.11.27 22:24 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


sermuksne
sermuksne
Meistras
Originally posted by: podruzke

noreciau pastebeti, kad dauguma jaunu tevu dabar nugaras lenkia anglijoje ar airijoje, o savo atzaleles palieka aukleti mociutems ar kokiems pazistamiems, taigi prie auklejimo nelabai prisideda. O is tu, kurie liko... Ne, nepastebejau, kad griezciau. Manau, dabar vaikai naglesni, nes puikiai ismano savo teises, tik pareigu nelabai. o ar ju izuluma teveliai nutaria pazaboti ar i ji zvelgti pro pirstus - kiekvieno asmeninis reikalas.






Čia tai pritariu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.11.27 22:27 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


sermuksne
sermuksne
Meistras
Originally posted by: barmene

Aš norėjau pabrėžti, jog tėvai jauni. Be to, teko tokių šešiamečių vaikėzų prisižiūrėti, kad jau tokiame amžiuje juos galima būtų nuo visuomenės atsikriti, tikrai nepakenktų...





oi dar kokių yra......... ir ne tik šešiamečių.............. jau trimečiai kai kurie tokie vaikučiai, kad ir ausis reiktų užsilankstyti suaugusiam
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.11.28 01:00 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Anika
Anika
Pradedantysis
<<<<<< oi dar kokių yra......... ir ne tik šešiamečių.............. jau trimečiai kai kurie tokie vaikučiai, kad ir ausis reiktų užsilankstyti suaugusiam




visiskai pritariu, augantys kalejimu kamsciai, kurie skriaus musu vaikus , mus pacius, o mes dar mokesim uz ju islaikyma.. naikint kol neuzaugo arba auklet,, kitu prosvasciu nematau ..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.11.28 01:04 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Anika
Anika
Pradedantysis
o beje savom akim kaune, kol stovejau masinu kamstyje maciau, kaip burys 8-12 metu vaiku su pagalaiis isniro is niekur pripuole prie zmogaus ir sumuse pasismagindami, ir lyg niekur nieko nubego. sedejau masinoj be amo. Nezinau nei koks ten rajonasbuno. nei kokia gatve, bet fakats tame ,kad tave siandeina gali uzmust pasismagindamas 8-meciu burys, ir net nebus baudziami..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 3 4 5 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai