Tema sukurta: 2021.02.11 17:39
2021.02.11 17:39 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


XerTaLT
XerTaLT
Naujokas


Kas yra Terra Dominium?

Terra Dominium - tai žaidimas - valstybės simuliatorius ir socialinis tinklas. Čia egzistuoja valstybės, vyriausybės, politika, naudingieji gamtos ištekliai, ekonomika, verslas, tarptautiniai santykiai, karai ir daug kitų realaus pasaulio reiškinių. Kiekviena šalis turi savo organizuotą valdžią su įvairiomis ministerijomis (karo, užsienio reikalų, ekonomikos, vidaus reikalų, naujokų, kultūros ir t.t.), karinius būrius, dėl politinės įtakos konkuruojančias partijas ir t.t. Šių darinių dalimi tiesiog privalai tapti ir tu!

Čia nerasite dirbtinai sukurtų, programos valdomų veikėjų (npc), tad visą žaidimo eigą lemiame vien tik mes, savo šalies piliečiai. Šis žaidimas yra tiems, kurie mėgsta mąstyti, kurti, svajoti, bendrauti, o ne vien šaudyti ekrane lakstančius kitus žaidėjus, zombius ir kitokio plauko monstrus.

Ką čia veikti?

Žaidimas tuo ir įdomus, kad kiekvienas jame pats renkasi kuo būti. Klasikiniai variantai - tai kario, verslininko, žurnalisto arba politiko kelias. Bet viskas toli gražu tuo neapsiriboja. Terradominium erdvėje egzistuoja ir diplomatai, šnipai, vagys, aferistai, troliai, net ir tokie dalykai kaip masonų ložės, pastafarų judėjimas ir pan. Aišku, galima ir nieko neveikti - tik dirbti ir miegoti - tam reikės tik dviejų minučių per dieną! Kaip ten bebūtų, kiekvienas žaidėjas tikslus sau nusistato pats, ir kiekvienam tikslui pasiekti yra savi būdai. Ir čia jums žinoma padės informacija, kurios prirašyta labai daug, ir žaidimo senbūviai, kuriems jūs rūpit tiek pat, kiek stipri Lietuva (o tai reiškia - labai rūpit). Todėl patarimas Nr. 1 neignoruokit informacijos ir pagalbos, kuri yra aplink jus - domėkitės, skaitykit, bendraukit, dalyvaukit.

Žaidimo nuoroda: https://www.terradominium.com


Mano referal linkas, kuris neduoda jokios naudos - https://www.terradominium.com/index?invite=121


?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2021 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai