Tema sukurta: 2008.02.03 10:24
Pirmas Atgal 1 2 3 4 Toliau Paskutinis
2009.08.12 10:48 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Vetra33
Vetra33
Meistras
Teatras tai super, negaleciau atsisakyti sio malonumo. Jau greit ruduo, o su juo prasides ir naujas sezonas.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.08.12 11:37 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Liepsnelė
Liepsnelė
Pradedantysis
KaMor rašė:

Ar megstate lankytis teatre? Koks spektaklis labiausiai patiko? Koks paskutinis matytas?


Einu daug ir dažnai, nes turiu pažįstamų ten Labiausiai patiko Stepančikovo dvaras ir Meistras Solnesas ;D
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.08.12 11:57 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


OK
OK
Pažengęs
Vetra33 rašė:

Teatras tai super, negaleciau atsisakyti sio malonumo. Jau greit ruduo, o su juo prasides ir naujas sezonas.


as irgi del to laukiu rudens labai gaila, kad vasara nevyksta spektakliai.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.08.12 12:10 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Vetra33
Vetra33
Meistras
OK rašė:





as irgi del to laukiu rudens labai gaila, kad vasara nevyksta spektakliai.


Vasara tik Domino teatre.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.01.25 23:33 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


atrebor
atrebor
Naujokas
Teatra tai toks dalykas, turintis didelio zavesio, kuris neblesta jau tukstancius metu. Sedint salej, atrodo, suvoki, kas stebi tik vaidyba, taciau aktoriai sugeba taip meistriskai isiskverbti i giliausias sielos kertelias, nes nejuciomis pradedi verkti ar juoktis (atitinkamai, koks spektaklio zanras). Dievinu teatra. Bent karta i menesi visada nueinu i spektakli, nors, tiesa, ne per seniausiai pradejau ten lankytis, taciau sustoti jau nebegaliu, o ir svarbiausia, kad nenoriu. Nes isejusi is puikaus spektaklio jauciu kaip mano siela dziaugiasi.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.01.31 22:12 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


alient
alient
Naujokas
Virsutine irankiu linuote - nereikalinga(turiu omeny "zinutes nuotaika") ... Tam kas nori vemti, pasiulyciau pasitreniruoti su pirstu ( padeda). Kadangi pats esmi aktorius, turiu paprasta patarima: jei netirite negalavimo susijusio su virskinimu ir nepatinka teatras - neikite. Jei megstate teatra - eikite i visus spektaklius, i kuriuos tik galite pakliuti. Nera prasto teatro - yra prasti rezisieriai... arba aktoriai.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.01.31 23:07 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


fraiser
fraiser
Meistras
Paskutiniai matyti, ir, turbut, vieni geriausiu, kurieuos maciau - tai dramos teatro Meistras Solnesas ir gal mazojo teatro Zuvedra. Ypac pastarasis, svajojau apie si Cechovo spektakli 2 metus ir naujasis pastatymas mane tiesiog pribloske.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.04.19 17:00 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Bafyte
Bafyte
Naujokas
labai patinka nueiti man i Kauno muzikini teatra, labai patinka operetes,. Gan neblogas spektaklis Zorba labai idomus
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.10.13 20:52 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


LittleStar
LittleStar
Pažengęs
Retai, bet lankausi. Nežinau kodėl bet taip jau būna, kad spektakliai mane užkrauna gera nuojauta ir suteikia daug teigiamų emocijų. Negali nesižavėti žmonių talentu vaidinti ir puikiai, raiškiai kalbėti.:} Visgi ne kiekvienas galėtumėm būti geru aktoriu.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.10.18 02:49 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


renūūū
renūūū
Didmeistris
Cha, šeštadienio vakare buvau "Urviniam žmoguj". Nu bet tai kaaaaai
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.10.24 19:44 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


teddybear
teddybear
Meistras
as nebuves, bet vis planuoju susirast kazka ydomaus ir nueit paspoksot, siaip reikes uzsirasyt keleta jusu pasiulytu pavadinimu, labai pravers tokiam pat zaliam kaip man
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.10.24 20:05 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


GaudeamusIgitur
GaudeamusIgitur
Patyręs
Penktadieni buvau spektaklyje Equus , patarčiau nueiti asmeniškai man labai patiko.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.10.31 12:57 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Sintetinkis
Sintetinkis
Pradedantysis
Į mėnesį bent kartą reikėtų apsilankyti.


Belaukiant Godo -- neįvardijama.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.10.31 13:19 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Digitus
Digitus
Moderatorius
Labai geras spektaklis "Bučiuoju, Oskaras" kiek girdėjau atsiliepimų, visiem patiko, man kol kas geriausias iš matytų.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.11.07 15:42 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


InMemoriam
InMemoriam
Patyręs
Paskutinį kartą teatre buvau spalio pradžioj, kai teko suvaidint paskutinį savo spektaklį.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.11.09 14:58 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


renūūū
renūūū
Didmeistris
Digitus rašė:

Labai geras spektaklis "Bučiuoju, Oskaras" kiek girdėjau atsiliepimų, visiem patiko, man kol kas geriausias iš matytų.


Neseniai perskaičiau knygą (ką ten knygą, knygutę ), pagal kurią buvo pastatytas šis spektaklis. Tai jau tikrai turėjo būt geras
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.02.01 23:43 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


LiliMarlen
LiliMarlen
Naujokas
Labai patinka. Na teatras yra, ne tik mano hobis, o kaip ir tiesioginis gyvenimas, taigi kitaip neįmanoma. Tačiau paskutiniu metu praktiškai nėra ką žiūrėti, labai jau daug komercijos. Reikia gana stipriai atsirinkti, ką žiūrėti. Paskutinį kartą spektaklyje buvau aną savaitę. Kaune, tokiame spektaklyje, kuris vadinosi "Gelbėkime meilę" Kas buvo visiška tragedija, sakyčiau laidotuvės teatrui, baisi vaidyba, jokios technikos, jokio jausmo, vien surakinti kaklai ir šauksmas. Taip pat čia neseniai, vėl gi Kaune, žiūrėjau spektaklį "Akmenų pelenai" na pradžia man priminė "išgelbėkime meilę", jau ruošiausi išeiti, kuomet jis mane labai sudomino. Iš tiesų neblogas spektaklis. Aišku eilinį kartą nuvylė viena aktorė,kuri kiekviename spektaklyje vis tokia pati. Šiaip aš tiesiog be proto myliu teatrą..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2020.05.08 14:38 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Lapute17
Lapute17
Naujokas
Teatrą labai mėgstu. Koršunovas geriausias, net nediskutuoju. Paskutinis matytas ir buvo pagal MOljero Tartiufą. Pradioje galvojau, kadMoljeras gal grabevartosi, bet paskui supratau, kadviskas taip ir turėjo būti . Man koRŠUNOVAS -TEATRO GENIJUS IR dIEVAS. Adaugiau Lietuvoje nelabai turiu su kuo lyginti. Na, a. a. Nekrošius irgi buvo nepakartojamas.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2020.05.08 14:40 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Lapute17
Lapute17
Naujokas
Aš pažiūrėjaUrvinįžmogų ir pagalvojau, kad gal aš visai nemoteris, tpdėl į Urvinę net nėjau.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2020.05.08 14:41 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Lapute17
Lapute17
Naujokas
O man atrodo, kadKoršunovasi viską daro taip , kaip reikia. Be reikalo nėra pas jį nieko.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
Pirmas Atgal 1 2 3 4 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai