Tema sukurta: 2015.04.02 18:49
2011.03.15 15:57 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Enciklopedija
Enciklopedija
Patyręs
Tears Again liposominis purškalas akims 10ml

Vartojimo instrukcija
Tears Again® liposominis purškalas su vitaminais A ir E

Sausų akių gydymui, raminimui ir pusiausvyros atstatymui

Sudėtis
1ml yra 10 mg sojų lecitino, 8 mg natrio chlorido, 8 mg etanolio, 5 mg fenoksietanolio, 0,25 mg vitamino A ir 0,02 mg vitamino E, išgryninto vandens.

Vartojimas
Tears Again® stabilizuoja lipidinį ašarų plėvelės sluoksnį, reguliuoja akies paviršiaus ir vokų drėkinimą. Priemonę reikia naudoti išsausėjus akims, kai vokai įsitempę, juntamas svetimkūnis akyje ar deginimas, perštėjimas.

Kontraindikacijos
Nežinomos

Sąveika su kitais medikamentais
Nežinoma

Vartojimo nurodymai
Purkškite Tears Again® 1-2 kartus ant užmerktų akių. Nepurkškite į atmerktas akis ir nelieskite akių paviršiaus purškiklio galvute. Laikykite maždaug 10 cm atstumu. Kai priemonė patenka į akis, gali šiek tiek deginti. Tačiau šis pojūtis greitai praeina ir nekenkia.
Kai naudojate akių kosmetiką, Tears Again® reikia purkšti prieš makiažą ir jį nuvalius. Tačiau Tears Again® galima naudoti ant anksčiau padaryto makiažo. Šiuo atveju reikia purkšti tik vieną kartą ir didesniu atstumu (apie 20 cm).
Tears Again® labai tinka, kai nešiojami kontaktiniai lęšiai.
Bendrosios rekomendacijos: vartokite Tears Again® 3-4 kartus per dieną. Sunkesniais atvejais galima vartoti dažniau. Tears Again® galima vartoti neribotą laiką.

Laikymas
Laikykite vėsioje ir sausoje vietoje. Laikykite vaikams nepasiekiamoje vietoje. Atidarytą pakuotę galima vartoti tol, kol joje yra purškalo.
Atidarytiems buteliukams nėra laiko vartojimo apribojimų. Nevartokite, jei pasibaigė tinkamumo laikas.

Pastabos
Buteliuką gali vartoti keli asmenys, nes jis neužteršiamas. Tears Again® negalima vartoti kartu su vaistais akims. Jei gydytojas paskiria vartoti kitus akių vaistus, turi praeiti dešimt minučių iki Tears Again® vartojimo. Tears Again® vartoti negalima, esant jautrumui kuriai nors preparato sudėtinei medžiagai. Būtina įsitikinti, ar purškiklio purkštukas tinkamai uždėtas ir nepažeistas. Buteliukas yra sklidinas skysčio, nes dėl techninių priežasčių jo visiškai ištuštinti neįmanoma. Užtikriname, kad išnaudosite 10 ml.

Savybės
Tears Again® liposomos veikia efektyviai. Vienoje dozėje yra milijardai mažų dalelyčių, kurios patenka ant voko. Jos drėkina odą, minkština ir švelnina ją, mažina voko temperatūrą ir ramina sudirgusias akis, kai jos pavargsta nuo ilgo darbo kompiuteriu, oro kondicionierių, vaistų, sauso oro ir ilgos kelionės.
Liposomos greitai įsiskverbia į odą, aprūpina drėgme, fosfolipidais su bazinėmis riebiosiomis rūgštimis, linoleine ir linolenine rūgštimi, riebiosiomis rūgštimis ir vitaminu E. Šios medžiagos mažina perštėjimą, šalina skausmą, pasižymi priešuždegiminėmis savybėmis, todėl greitai pašalinami uždegimo simptomai. Priemonė intensyviai saugo akių vokus ir aplinkinę zoną, šalina membranos sutrikimus, palaiko sveiką odos funkcionalumą.
Vartojant pirmą kartą, 3-4 kartus paspauskite purkštuką, kad jis prisipildytų skysčio.

Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2020 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai