Tema sukurta: 2020.12.22 14:41
2020.12.22 14:41 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą

seselis13
seselis13
Pradedantysis
Sveikos čia užklydusios moterys (vyrai, jūs irgi galit pasilikti ir išreikšti savo fantazijas ). Ne per seniausiai pradėjau domėtis BDSM ir mane labiausiai patraukė dominavimo dalis. Šiaip nesu linkusi dominuoti, tad ši sritis man gan nauja ? Rėkt, keikt ir žemint žmogų man irgi kažkaip... Nepriimtina. Tad aptikau tokį dalyką internete kaip soft dominance (švelnus dominavimas). Gal kuri esate bandžiusi, skaičiusi kokių taktikų? Lauksiu jūsų patarimų??
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2021.01.04 11:41 Nauja žinutė

LaisvasPilietis
LaisvasPilietis
Meistras
Psichiniame lygmenyje tai bando daryti dauguma moterų.

Kiek teko sužinoti, tų moterų nedomina seksas, žeminimo žaidimų metu jos masturbuojasi. Taigi, vergą irgi neturėtų dominti seksas, nes... jo vis tiek nebus.
Cituoti
Atsakyti
2021.01.24 23:46 Nauja žinutė

seselis13
seselis13
Pradedantysis
@LaisvasPilietis Nelabai suprantu koks tai būtų dominavimas jei viso proceso metu moteris masturbuotųsi. Tokiu atveju partneris nereikalingas. Na nebent yra tos vadinamos Dominatrix, kurios išvis žiauriai nepagarbiai elgiasi, vos ne tik loja įsakymus ir tiek. Gal apie jas jūs kalbate? Na man tai tokie žaidimai jokio smagumo nekelia.

Bet yra švelnus dominavimas, kur alia kaip ir vis viena prašai partnerio kažką padaryti, bet taip tarsi... mmm... jam pačiam iš to naudos yra. Tarsi yra tas vedantysis, kuris kaip ir viską aiškina, bet ir kartu apdovanoja partnerį už gerą elgesį. Nežinau kažkaip keistai skamba kai parašau ir perskaitau. Bet pagrinde taip. Nėra ten jokio įžeidinėjimų ar keiksmų
Cituoti
Atsakyti
© 2006 – 2022 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai