Tema sukurta: 2015.04.02 18:49
2011.03.15 15:58 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Enciklopedija
Enciklopedija
Patyręs
Super Cal500 Mag250 Zinc25 tabletės N30

INFORMACINIS LAPELIS

Super CAL500 MAG250 ZINC25

Maisto papildas

Kalcis, magnis ir cinkas su vitaminu D3

Produkto kiekis pakuotėje: 30, 70, arba 100 tablečių

Vienoje tabletėje yra: RPN%*
kalcio (kalcio karbonatas ir organinių rūgščių kompleksai)1 500 mg
50 magnio (magnio oksidas ir organinių rūgščių kompleksai) 1 250 mg 83
cinko (cinko citratas ir organinių rūgščių kompleksai) 1 25 mg 208
vitamino D3 (cholekalciferolis) 100 TV 50

* - vidutinė suaugusiesiems rekomenduojama paros norma (RPN), nustatyta LR SAM.

Pagalbinės medžiagos: sorbitolis, kroskarmeliozės natrio druska, magnio stearatas, stearino rūgštis, hipromeliozė, titano dioksidas. 1 - kalcio, magnio ir cinko askorbatai, kalcio, magnio ir cinko aspartatai, kalcio, magnio ir cinko bei aminorūgščių chelatai, kalcio, magnio ir cinko citratai, kalcio, magnio ir cinko fumaratai, kalcio, magnio ir cinko gliukonatai, kalcio, magnio ir cinko ketogliutaratai, kalcio ir magnio malatai, kalcio, magnio ir cinko sukcinatai, cinko pikolinatas.

Paskirtis: produktas skirtas kaulams stiprinti.

Poveikis: subalansuotas mineralų kompleksas "super CAL500 MAG250 ZINC25" aprūpins Jūsų organizmą reikalingomis mineralinėmis medžiagomis, išsaugodamas natūralią jų pusiausvyrą organizme. Šie mineralai padeda formuotis kauliniam audiniui ir jį stiprina, padeda išvengti osteoporozės, stabilizuoja širdies veiklą, stimuliuoja imuninę sistemą.

Produkte esančių mineralų kiekiai yra fiziologiškai subalansuoti, todėl, jį vartojant, organizme išlaikomas būtinas šių medžiagų balansas, užtikrinamas maksimalus jų pasisavinimas bei sustiprėja teigiamas poveikis. Kalcis yra pagrindinis kasdien žmogui reikalingas mineralas. Jo yra piene ir pieno produktuose, tačiau su maistu gaunamo kiekio organizmui dažnai nepakanka, todėl būtina jo vartoti papildomai.

Kalcis stiprina kaulinį audinį ir nervų sistemą, gerina medžiagų apykaitą, mažina alergiją, slopina uždegiminius procesus, stiprina kraujagyslių sieneles. Kalcio poreikis padidėja paaugliams, nėščiosioms ir žindyvėms, vyresniems nei 60 metų vyrams ir moterims, t. y., kai dėl fiziologinių pokyčių kinta kaulų struktūra.

Magnis yra fiziologinis kalcio antagonistas. Todėl labai svarbu palaikyti reikiamą šių mineralų balansą 2:1. Magnis turi teigiamą poveikį nervų bei širdies ir kraujagyslių sistemoms, raumenų veiklai. Trūkstant magnio, sumažėja apetitas, padidėja nervų ir raumenų sistemos jautrumas, atsiranda mieguistumas, raumenų virpėjimas, mėšlungis. Magnio daugiau reikia augimo, nėštumo bei žindymo periodu, intensyviai dirbant ar sportuojant, išgyvenant ilgalaikį stresą.

Cinkas - svarbus mineralas, randamas kiekvienoje organizmo ląstelėje. Jis stimuliuoja imuninę sistemą, padeda išgydyti odos ligas ir žaizdas, skatina normalų vystymąsi. Jo trūkstant, dažniau susergama virusinėmis infekcinėmis ligomis. Cinkas su baltymais sudaro metalų fermentus, dalyvaujančius perduodant genetinę informaciją. Cinkas gali palengvinti reumatoidinio artrito simptomus (skausmą, karščiavimą, tinimą) bei pagerina spermos kokybę.

Vitaminas D3 pagerina kalcio pasisavinimą. Jo ypač reikia tamsiais rudens ir žiemos mėnesisis kai trūksta saulės šviesos.

Produktas ypač rekomenduojamas žmonėms, kuriems dėl įvairių priežasčių padidėja mineralų poreikis: intensyvus augimas paauglystėje, vyresnio amžiaus žmonėms, nėštumo ar žindymo metu, sunkiai fiziškai dirbantiems ar sportuojantiems, neracionali mityba.

Vartojimas: gerti po 1 tabletę per dieną po valgio, geriausia antroje dienos pusėje. 2 arba daugiau tablečių galima vartoti tik gydytojui paskyrus.

Tinka vartoti nuo 12 metų.

Laikymas: laikyti kambario temperatūroje (16-25 C), vaikams nepasiekiamoje ir nepastebimoje vietoje.
Tinkamumo laikas nurodytas ant pakuotės.
Tinkamumo laikui pasibaigus produkto vartoti negalima.
Gamintojas ir registravimo liudijimo turėtojas:
UAB BIOSOLA, Molėtų g. 16A, Didžioji Riešė, Vilniaus r., tel. (8-5) 246 96 51.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2020 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai