Tema sukurta: 2022.06.15 18:37
2022.06.15 18:37 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Fxx8
Fxx8
Didmeistris
na, čia papasakosiu ir jumis tikriausiai papasakosit apie kitus zodiako ženklus, nes perskaičiau ir supratau kad netinka niekas, čiut ne imsiu nesvarbu ar tai vyrai, moterys, draugai ir bla bla bla, kaip ta svedu mergiote sako bet pagrinde moteris. jumis irgi rašykite, kol prieisim bendro konsensuso taigi patirtys :

1. Avinas. sudėtingas bendravimas, sunku suprast kame problemos, pyksta ant visu, nesvarbu ar tu draugas ar ne, moterims atrodo kad kalti visi aplinkui, nors pirma karta matai. lieki nesupratęs, kas kame ir kur na žodžiu sunkus gyvenimas su tokiom geriau vengti iškart.

2. Jautis. labai paprastos (įprastos), biški nuobodžios. bet rašo gerai santuokai.

3. Dvyniai - santuokai manau tikrai ne, na bet tik jeigu nori turėti meilužę gal ir neblogai neblogos, bet nieko rimto. koketuoja.

4. Vėžys - nepastebėsi kaip apsivesi. jų gyvenimo tikslas - ištekėti. o dar geriau - ištekėti gerai

5. Liūtės - dalis taip sakyčiau su charizma, bet man netinkamos visiškai, čia tik tiems kam tinka būti "po padu'. kaip tu nori nebus nieko (logiška), taip kaip turėtų būti irgi nebus (irgi logiška pagal jas), gali viskas būti tik pagal jas (logiškiausia).

6. Mergelė - nu čia tai geriausias (juokingiausias) variantas iš visų. man asmeniškai šis charakterio tipas labai patinka, tiek kad netinkamos santuokai, rašo. friendzone turėti gerai, jeigu aišku išeina

7. Svarstyklės. seksualios, patrauklios.

8. Skorpionas. tiems kas nori nenuobodaus gyvenimo ir daug daug dramu seksualios.

9. Šaulys. nepatinka man asmeniškai, friendzone gal ir gerai, bet kitas mentalitetas, visai. perdaug nerimta santuokai. man atrodo visiems šauliams vieniems žyymiai geriau.

10. Ožiaragis - čia man viskas asocijuojasi su karjera, jie tam gime turbut. čia tiems kas nori grynai tokios oficialios šeimos, sakyčiau.

11. Vandenis - kaip čia išvertus "nu dzin", čia išvis kaip tolimas tolimas laivas jūroje, tas pats kas dvi atskiros galaktikos.

12. Žuvys. vienu žodžiu - jautrios. gyvena geresniame pasaulyje nei jis yra iš tikrųjų. mėgsta tokias laidas kaip TV Pagalba. pasikrauna iš to energijos.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2022.07.15 13:22 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


winona
winona
Pradedantysis
Fxx8 rašė:

na, čia papasakosiu ir jumis tikriausiai papasakosit apie kitus zodiako ženklus, nes perskaičiau ir supratau kad netinka niekas, čiut ne imsiu nesvarbu ar tai vyrai, moterys, draugai ir bla bla bla, kaip ta svedu mergiote sako bet pagrinde moteris. jumis irgi rašykite, kol prieisim bendro konsensuso taigi patirtys :



1. Avinas. sudėtingas bendravimas, sunku suprast kame problemos, pyksta ant visu, nesvarbu ar tu draugas ar ne, moterims atrodo kad kalti visi aplinkui, nors pirma karta matai. lieki nesupratęs, kas kame ir kur na žodžiu sunkus gyvenimas su tokiom geriau vengti iškart.



2. Jautis. labai paprastos (įprastos), biški nuobodžios. bet rašo gerai santuokai.



3. Dvyniai - santuokai manau tikrai ne, na bet tik jeigu nori turėti meilužę gal ir neblogai neblogos, bet nieko rimto. koketuoja.



4. Vėžys - nepastebėsi kaip apsivesi. jų gyvenimo tikslas - ištekėti. o dar geriau - ištekėti gerai



5. Liūtės - dalis taip sakyčiau su charizma, bet man netinkamos visiškai, čia tik tiems kam tinka būti "po padu'. kaip tu nori nebus nieko (logiška), taip kaip turėtų būti irgi nebus (irgi logiška pagal jas), gali viskas būti tik pagal jas (logiškiausia).



6. Mergelė - nu čia tai geriausias (juokingiausias) variantas iš visų. man asmeniškai šis charakterio tipas labai patinka, tiek kad netinkamos santuokai, rašo. friendzone turėti gerai, jeigu aišku išeina



7. Svarstyklės. seksualios, patrauklios.



8. Skorpionas. tiems kas nori nenuobodaus gyvenimo ir daug daug dramu seksualios.



9. Šaulys. nepatinka man asmeniškai, friendzone gal ir gerai, bet kitas mentalitetas, visai. perdaug nerimta santuokai. man atrodo visiems šauliams vieniems žyymiai geriau.



10. Ožiaragis - čia man viskas asocijuojasi su karjera, jie tam gime turbut. čia tiems kas nori grynai tokios oficialios šeimos, sakyčiau.



11. Vandenis - kaip čia išvertus "nu dzin", čia išvis kaip tolimas tolimas laivas jūroje, tas pats kas dvi atskiros galaktikos.



12. Žuvys. vienu žodžiu - jautrios. gyvena geresniame pasaulyje nei jis yra iš tikrųjų. mėgsta tokias laidas kaip TV Pagalba. pasikrauna iš to energijos.


Zodiako ženklai - totalūs blėnys. Absoliučiai bet kokia informacija apie bet ką, neatitinkanti jokios tikrovės. Jūs patys pagalvokit logiškai - kaip galima 7 milijardus žmonių sudėlioti į 12 kategorijų ir dar parašyti kokią nors nesąmonę kaip "svasrstyklės: seksualios patrauklios". Ta prasme jūs suvokiat, kokia tai yra šiza? Negi jūs manote, kad visi žmonės, gimę spalio mėnesį yra patrauklūs? Arba kad visi tie, kurie gimė gruodį - siekia karjeros? Ir apskritai, ar bent suvokiate, kad tie "metų laikai", "mėnesiai" ir apskritai visas laikas, toks, kokį suvokiame mes, žmonės, išvis visatos terminais kalbant - neegzistuoja. Kalendorius buvo sugalvotas tik tam, kad būtų patogiau sekti laiką. Tai, kad žmogus gimė prieš 600 metų gruodžio mėnesį, neturi nieko bendro su visais kitais kada nors žmonijos istorijoje buvusiais "gruodžiais". Nes laikas - realiatyvi sąvoka. Laiko nėra. Praėjusio laiko jau nebėra, būsimo laiko dar nėra, o esamą laiką reikėtų dalinti iki begalinių dalių, nes jis taip pat neegzistuoja.

Bet aišku, jeigu gyvenime nėra ką veikti ir nėra noro domėtis niekuo prasmingu, tuomet galima ir apie zodiako ženklus skaityti.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2022.07.15 19:27 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Fxx8
Fxx8
Didmeistris
nezinau kaip jumis winona, bet man asmeniskai viskas sutampa. ir zodz rinktis isvis geriausia tik pagal zodiako zenkla, dar geriau nemaciom juokai aisku cia, isvaizda taip pat visiems labai svarbi. na taip, buna neatitikimu, bet mazdaug tik 20 proc. , net ir numerologija is principo ir ta veikia, nesuprantu kaip ir kokiu budu, bet ji taip pat veikia bet tik dar maziau, koki 70 proc. siaip tai as dar tikiu burimu pagal fizionomija, man atrodo kad ten indusas koks sedi uz ekrano ir buria ir buria tikrai gerai
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2022.07.15 19:55 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Fxx8
Fxx8
Didmeistris
winona rašė:

Bet aišku, jeigu gyvenime nėra ką veikti ir nėra noro domėtis niekuo prasmingu, tuomet galima ir apie zodiako ženklus skaityti.


o ka siulot ?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2022.07.19 11:20 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


winona
winona
Pradedantysis
Fxx8 rašė:

winona rašė:



Bet aišku, jeigu gyvenime nėra ką veikti ir nėra noro domėtis niekuo prasmingu, tuomet galima ir apie zodiako ženklus skaityti.




o ka siulot ?


Teisingai sakai - tavo pasirinkimas. Kuo nori, tuo ir tiki :)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2022.07.19 18:55 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Fxx8
Fxx8
Didmeistris
siaip tai as tikiu tuo ka raso, o ne kuo noriu. raso kad man labiausiai tinka lamborghinis (ir atspek tu man ) ir modernus ( ir aptspek tu man ) namas Majamyje (ir atspek tu man ), tai db laukiu rankas sudejes kol issipildys na cia pagal fizionomija baisu ir i gatve iseit jei viskas taip matosi.
nu dar tikiu kad kazkur sedi princese ir manes laukia o gal jau ir sulauke daug pas mane visokiu sizofreniniu fantaziju, visai nieko pries kad dalis ju realizuotusi
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2022.07.19 19:09 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Fxx8
Fxx8
Didmeistris
dat papasakokit kas tas gyvenime prasmingo, nes taip ir neisgirdau atsakymo.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai