Tema sukurta: 2022.06.15 18:37
2022.06.15 18:37 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Fxx8
Fxx8
Didmeistris
na, čia papasakosiu ir jumis tikriausiai papasakosit apie kitus zodiako ženklus, nes perskaičiau ir supratau kad netinka niekas, čiut ne imsiu nesvarbu ar tai vyrai, moterys, draugai ir bla bla bla, kaip ta svedu mergiote sako bet pagrinde moteris. jumis irgi rašykite, kol prieisim bendro konsensuso taigi patirtys :

1. Avinas. sudėtingas bendravimas, sunku suprast kame problemos, pyksta ant visu, nesvarbu ar tu draugas ar ne, moterims atrodo kad kalti visi aplinkui, nors pirma karta matai. lieki nesupratęs, kas kame ir kur na žodžiu sunkus gyvenimas su tokiom geriau vengti iškart.

2. Jautis. labai paprastos (įprastos), biški nuobodžios. bet rašo gerai santuokai.

3. Dvyniai - santuokai manau tikrai ne, na bet tik jeigu nori turėti meilužę gal ir neblogai neblogos, bet nieko rimto. koketuoja.

4. Vėžys - nepastebėsi kaip apsivesi. jų gyvenimo tikslas - ištekėti. o dar geriau - ištekėti gerai

5. Liūtės - dalis taip sakyčiau su charizma, bet man netinkamos visiškai, čia tik tiems kam tinka būti "po padu'. kaip tu nori nebus nieko (logiška), taip kaip turėtų būti irgi nebus (irgi logiška pagal jas), gali viskas būti tik pagal jas (logiškiausia).

6. Mergelė - nu čia tai geriausias (juokingiausias) variantas iš visų. man asmeniškai šis charakterio tipas labai patinka, tiek kad netinkamos santuokai, rašo. friendzone turėti gerai, jeigu aišku išeina

7. Svarstyklės. seksualios, patrauklios.

8. Skorpionas. tiems kas nori nenuobodaus gyvenimo ir daug daug dramu seksualios.

9. Šaulys. nepatinka man asmeniškai, friendzone gal ir gerai, bet kitas mentalitetas, visai. perdaug nerimta santuokai. man atrodo visiems šauliams vieniems žyymiai geriau.

10. Ožiaragis - čia man viskas asocijuojasi su karjera, jie tam gime turbut. čia tiems kas nori grynai tokios oficialios šeimos, sakyčiau.

11. Vandenis - kaip čia išvertus "nu dzin", čia išvis kaip tolimas tolimas laivas jūroje, tas pats kas dvi atskiros galaktikos.

12. Žuvys. vienu žodžiu - jautrios. gyvena geresniame pasaulyje nei jis yra iš tikrųjų. mėgsta tokias laidas kaip TV Pagalba. pasikrauna iš to energijos.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2022 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai