Tema sukurta: 2021.02.24 06:10
2021.02.24 06:10 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Sidabrinis
Sidabrinis
Didmeistris
Be jos - nesiūloma, P.O.S.T. praeinamas greitai, ir klausiama įkrovos sektorių.

PS/2 mausas su klava veikia - dabar va rašau, bet jau knarkt norisi... Tik paklausiu ar kas tokį čiūdą matė? Jeigu taip, kuomet kaip sprendė. :}

Kalba ne apie UEFI. Parsisiuntimas organizuotas, bet atnaujinimai nebevystomi. Anksčiau, dėl viso ko, perrašiau BIOS (tą pačią versiją). Dar sykelį, spėju, neverta? Tąsyk anomalijų nepastebėta - viskam naudojau USB. Siūlytumėt ir toliau naudot kitus negu PS/2 prievadus? Vis produktyviau negu "išmanumas", kuris po penkerių metų jau failo parsiųst negali, tuo tarpu m-reklamos reikalai išlieka aukšto lygio.


- - - - - kirpti čia - - - - -

Galite paskaityt (š.a. be klaustukų) ir apie minorines keistenybes...

Viršuje, po PSU vienas smd rezistorius atrodo įtartinai, nors gal čia ir mano įtarimas, kadangi spėjau tą sritį netyčia paliesti maitblokio korpusu, pastarieji, nepaisant standartų ir gabaritų, tokie individualūs būna. Ne tik internete mačiau, kad panašūs veiksmai nekenkia, o ir nepasitaikydavo, kad koks varžtelis ką nors offline užtrumpintų. Didesnė apkrova, ta jau taip. Gal ankstesnių laikų reliktas - spiritu valyti nesiruošiu. Na, jeigu prie jodinėto žirgo kabinėtis, tuomet gali paaiškėti, jog abiejų dantys panašūs.

Baterija po metų prastovos keista į naują, nuotekio nėra: matuojant ištrauktą batarkę, rodomi 3,3V. Kai kompe, pagal vaizdo įrašų metodiką (pliusas prie batarkės, minusas prie keiso), pwr pilnai on 0,94V, pilnai off 0,01V. Pilnai suprast - ir maitblokio, ir keiso mygtukai paspausti. Čia esant dviems PS/2 devaisams, be jų - atskiro matavimo neatlikau, kadangi viskas tvarkoje. Multi I/O Realtek, berods.

Keiso pwr mygtuko paspaudimas perkrauna kompą (bandžiau kitą - tas pats). Tuo tarpu sisteminėje plokštėje esantys atskiri "pwr" ir "rst" mygtukai veikia nepriekaištingai.

raktažodžiai: #technologijos , #blyn , #ai...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2021 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai