Santrauka: Kaip visa tai vyksta?
Tema sukurta: 2007.01.22 13:52
2007.01.22 13:52 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


pfffffff
pfffffff
Pradedantysis
Kaip visa tai vyksta?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.01.22 22:56 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


kk
kk
Meistras
zinau kad draugas lanke .. tai turi mokymus praeiti .. trunka apie 3-4 menesius, su praktika.. kanuoja apie 700 Lt, vyksta ten irgi kazkaip ne visus metus. Ir po to dar egzamenas vyksta kuri turi islaikyti kazkaip taip
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.01.23 09:29 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


pfffffff
pfffffff
Pradedantysis
Originally posted by: kk

zinau kad draugas lanke .. tai turi mokymus praeiti .. trunka apie 3-4 menesius, su praktika.. kanuoja apie 700 Lt, vyksta ten irgi kazkaip ne visus metus. Ir po to dar egzamenas vyksta kuri turi islaikyti kazkaip taip


Šitą aš žinau ir viską jau praėjęs, ir bilietą turiu medžiotojo.
Mane domina kaip įsitrinti į kokį būrelį arčiau Vilniaus...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.02.09 19:17 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


PGT
PGT
Naujokas
Daryk kaip aš dariau. Nuvažiavau į Vilniaus Medžiotojų Draugiją , paprašiau pas sekretorę Vilniaus rajono žemėlapį - ten nupaišiti visų burelių rybos ir pavadinimai . Ten gerai parodyta kur daugiau miškų,o kur jų mažoka. Paskui gali paprašyti pas sekretorę telefonus burelių vadovų - kuriu norėtum medžioti ir pirmyn. O toliau viskas priklauso nuo tavo sugebėjimų ir komunikabilumo .
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.02.13 13:18 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


pfffffff
pfffffff
Pradedantysis
Originally posted by: PGT

Daryk kaip aš dariau. Nuvažiavau į Vilniaus Medžiotojų Draugiją , paprašiau pas sekretorę Vilniaus rajono žemėlapį - ten nupaišiti visų burelių rybos ir pavadinimai . Ten gerai parodyta kur daugiau miškų,o kur jų mažoka. Paskui gali paprašyti pas sekretorę telefonus burelių vadovų - kuriu norėtum medžioti ir pirmyn. O toliau viskas priklauso nuo tavo sugebėjimų ir komunikabilumo .


Na ir kaip tamstai baigėsi?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.02.16 01:12 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Laisvunas
Laisvunas
Meistras
Jeigu jau bilieta turi ,tai ir bureli rasi.Nors drisciau abejoti del bilieto.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.03.06 18:44 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


pfffffff
pfffffff
Pradedantysis
Originally posted by: Laisvunas

Jeigu jau bilieta turi ,tai ir bureli rasi.Nors drisciau abejoti del bilieto.


Čia jau tavo reikalas, jei nori tai ir abejok...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.03.12 15:35 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


vila
vila
Naujokas
Originally posted by: brakonieriuz

Kaip visa tai vyksta?


Aplankyk forumus www.medziokle.net arba www.medziotojas.com ten vyrai duos atsakymus į visus tau kylančius klausimus, o be to ten ir beskaitinėdamas rasi, manau, daug jau gatavų atsakymų
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.09.09 18:07 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Smarthouse
Smarthouse
Meistras
Ar brangiai kainuoja tas "malonumas"?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.07.21 18:51 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


turka
turka
Naujokas
susirandi bureli atbuni 2 metus uz ciuciuka(varovu)issilaikai egzus nusiperki karamultuka(sautuva)ir pirmyn nebent pinigine stora ir didele tada viskas sutrumpeja ir suparasteja
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.07.21 19:13 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Titanasxx
Titanasxx
Didmeistris
turka rašė:

susirandi bureli atbuni 2 metus uz ciuciuka(varovu)issilaikai egzus nusiperki karamultuka(sautuva)ir pirmyn nebent pinigine stora ir didele tada viskas sutrumpeja ir suparasteja


sutrumpet gali, supaprastet - niekaip. pirmas sautuvas - duda :D
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.07.21 19:17 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


turka
turka
Naujokas
bet duda vistiek yuri du galus
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.07.21 20:44 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Titanasxx
Titanasxx
Didmeistris
turka rašė:

bet duda vistiek yuri du galus


kol negausi selekcininko pazymejimo - saudysi tik sernus ir smulkme.
o su selekcininku ir leidimas graiztvai.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.08.17 01:55 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Biomedic
Biomedic
Naujokas
Geras klausimas - "įsipaišyti" į būrelį yra sunkiausia dalis, o juolab dar kokį Vilniaus medžiotojų būrelį. Negali tiesiog nueiti pas būrelio vadovą ir paprašyti, kad tave priimtų. Joks būrelio vadovas nenori rizikuoti ir priimti naujų narių, ypač, kai apie juos nieko nežino. Kuo nenori rizikuoti? Būrelio ramybe, santykių darna tarp būrelio narių. Juk į būrelius žmonės susirenka ne tik tam, kad galėtų pašaudyti. Visa esmė yra bendravime. Žmonės atvyksta pasiilsėti po ilgos savaitės į draugišką ir gerai pažįstamą kompaniją. Kad tokia kompanija būtų ir išliktų, reikalinga palaikyti atitinkamą kolektyvą - draugiškų, linksmų, patikimų žmonių kolektyvą. Todėl į būrelį išties pavojinga priiminėti naujokus, nes apie naujoką tu beveik nieko nežinai. Nežinai, ar jis nėra konfliktiškas, ar nemėgins įvedinėti savo tvarkos būrelyje, ar jis yra linksmas ir patikimas, besilaikantis medžioklės taisyklių. Jeigu jie tavim pasitiki ir svarbiausia, tave mėgsta, tuomet priims. Kaip įrodyti, kad tavim galima pasitikėti? Tai jau tavo išmonės reikalas.
Paprastai į būrelį galima atvykti svečio sąlygomis, tačiau vėlgi, kažkas iš būrelio turėtų tave "pakviesti" pamedžioti(pasitarti su būrelio vadovu, ar galėtų jo geras draugas pamedžioti). Būdamas svečiu už vieną medžioklę su būreliu turėtum susimokėti apie 100LT. Tačiau tai tau galimybė įrodyti, kad esi linksmas, draugiškas, mokantis gerti, besilaikantis taisyklių. Pastoviai besilankydamas būrelyje susipažintum su to būrelio kolektyvu, o jeigu dar esi draugiškas ir linksmas, kolektyvas tave pamėgtų, o tuomet tau tereiktų pasikalbėti su būrelio vadovu dėl priėmimo sąlygų, paprastai tereikia susimokėti tūkstančio ar daugiau litų nario mokestį(priklauso nuo būrelio). Ir išvis, viskas labai priklauso nuo būrelio kolektyvo. Mano būrelyje viskas vyksta būtent taip, kaip aš papasakojau. Nors mane priemė todėl, nes buvau būrelio medžiotojo sūnus, nors vėlgi, nuo pirmos klasės tam būrelyje leidau laiką, buvau varovu, susidraugavau su kolektyvu. Kitur - galbūt kitaip, galbūt rengiamos atrankos ir pan.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai