Tema sukurta: 2023.08.25 21:03
2023.08.25 21:03 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Sidabrinis
Sidabrinis
Didmeistris
Net foto-rėmelio pavidalu Led kaista (7w maitblokis). Klausimas kur tą papildomą šildytuvą dėti? :}

Netcarshow visokeriopų variacijų pateikta. Bet toks įspūdis, jog geriausia vieta tikrai bardačioko srityje... Šilts oras gi pakyla į viršų, kur kažkiek atšala ir grįžta į pradinę poziciją šilti. :} Cirkuliacija. Viršuje? Vaikams nepatogu. Sėdynėse - žiemą fainiau. Telefonas nevisuomet idealus variantas, verčiau prisitaikymas.

Ak taip, kaip dėl atspindžių? :} Automatinės galinės užuolaidėlės - opcija, paprastos dažnai irgi, nors sumontuoti galima...


Reverse: jeigu išrinkti nereikalingą STB (pvz., veikia tik su kortele), tuomet iš 'usable parts' turėsite 12v maiblokį ir 0,7w aušintuvą (grandyje niekas nekaista, jei be chaltūros), kurį uždėję ant tuščios, skylėtos, kartono pakuotės (nuo arbatos), gausite naujo plastiko kvapelio "repelentą". Tinka ir gamyklinis kartonas, pvz, klaviatūros - neišmeskit. ;}
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2023.09.18 11:39 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


winona
winona
Naujokas
Sidabrinis rašė:

Net foto-rėmelio pavidalu Led kaista (7w maitblokis). Klausimas kur tą papildomą šildytuvą dėti? :}Netcarshow visokeriopų variacijų pateikta. Bet toks įspūdis, jog geriausia vieta tikrai bardačioko srityje... Šilts oras gi pakyla į viršų, kur kažkiek atšala ir grįžta į pradinę poziciją šilti. :} Cirkuliacija. Viršuje? Vaikams nepatogu. Sėdynėse - žiemą fainiau. Telefonas nevisuomet idealus variantas, verčiau prisitaikymas.Ak taip, kaip dėl atspindžių? :} Automatinės galinės užuolaidėlės - opcija, paprastos dažnai irgi, nors sumontuoti galima...

Reverse: jeigu išrinkti nereikalingą STB (pvz., veikia tik su kortele), tuomet iš 'usable parts' turėsite 12v maiblokį ir 0,7w aušintuvą (grandyje niekas nekaista, jei be chaltūros), kurį uždėję ant tuščios, skylėtos, kartono pakuotės (nuo arbatos), gausite naujo plastiko kvapelio "repelentą". Tinka ir gamyklinis kartonas, pvz, klaviatūros - neišmeskit. ;}Dėl vietos montavimui galite apsvarstyti keletą variantų:

1. Viršuje: Montuojant šilumos elementą viršuje, šiluma išliks aukščiau, ir tai gali būti efektyvu sėdynėms ar zonoms, kuriose sėdite ar stovite. Tačiau atkreipkite dėmesį į vaikus ar kitus, kurie gali pasiekti šilumos elementą, ir įsitikinkite, kad jie nesusidurs su per dideliu šilumos šaltiniu.

2. Sėdynėse: Montavimas ant sėdynių gali būti patogus šaltuoju metų laiku, nes šiluma bus arti ir greičiau jausitės šilčiau. Tačiau šis variantas gali būti mažiau patogus, jei turite daug sėdynių, kurių visos reikia šildymo.

3. Automatinės galinės užuolaidėlės: Jei jūsų automobilyje yra galinės užuolaidėlės, galite svarstyti galimybę montuoti šilumos elementą ant jų. Tai gali būti diskretus būdas palaikyti šilumą sėdynėse ar automobilyje.

Dėl atspindžių jūs galite naudoti tam tikrus apsauginius ekranus arba dėti šilumos elementą ten, kur jis nepakels atspindžių.

Atsižvelgiant į jūsų mintis apie gamyklinį kartoną, tai gali būti gera idėja panaudoti kartoninę pakuotę arba kartono dėžutę kaip šilumos sklaidos elementą, kad būtų pasiektas norimas šildymo efektas.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2023 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai