Tema sukurta: 2015.04.02 18:49
2011.03.15 15:58 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Enciklopedija
Enciklopedija
Patyręs
Silicea virškinamo trakto gelis 500ml

Originalaus silicea gelio produktai, skirti vartojimui per burna, yra grynai mineraliniai. Juos sudaro grynas silicio rugšties gelis, juose nėra cukraus, laktozes ir glitimo. Pagrindinis ju privalumas yra tai, kad juose nėra jokių priedų, pvz., konservantų, tirštiklių ar valgomosios druskos, kurie visi gali pakenkti jūsų sveikatai. Del to originalaus „Silicea“ gelio produktai ypač gerai toleruojami. Gelyje nėra jokių gyvulinės kilmės medžiagų, todėl jį gali vartoti vegetarai ir veganai.

Originalaus silicea gelio produktai – maisto papildas, kurio paskirtis kompensuoti konkrečios svarbios medžiagos trūkumą ir taip gerinti jūsų sveikatą. Kadangi silicio rugšties, esančios originaliame „Silicea“ gelyje, iš prigimties yra žmogaus organizme, nėra jokių šalutinių poveikių, su salyga, kad laikomasi dozės rekomendacijų ir naudojimo instrukcijų, pateikiamu ant originalaus „Silicea“ gelio produktų pakuotės ir informaciniame lapelyje. Netgi vaikai nuo ketverių metų, nėščios moterys ir krutimi maitinancios mamos gali saugiai vartoti silicio rugšties gelį.

Didžiulė silicio rugštyje esancio silicio svarba žmonių sveikatai buvo pripažinta daug vėliau nei kitų mikroelementų ir mineralinių medžiagų. Nors mokslininkai dar 1848 m. nustatė, kad silicio rugštis yra svarbus augalų ir gyvūnų komponentas, tik beveik po 125 metų profesorei Edith Muriel Carlisle, silicio rugšties tyrimų pradininkei, pavyko irodyti, kad ši medžiaga butina gyvūnams. Vėliau mokslininkai galiausiai atrado, kad šis mikroelementas atlieka daug labai svarbių funkcijų žmogaus organizme.

Kadangi originalaus silicea gelio produktuose, sukurtuose vartojimui per burną, nėra jokių konservantų, atidarius pakuotę, juos reikia laikyti šaldytuve dviejų– aštuonių laipsnių Celsijaus temperatūroje. Būtinai laikykitės ant pakuotės pateiktų laikymo nurodymu. Tokios informacijos paisymas labai svarbus produktų veiksmingumui.

Asmenims, dirbantiems sunkų fizinį ar protinį darbą, sportininkams, nėšciosioms, augantiems vaikams ir chroniškomis ligomis sergantiems žmonėms reikia ypač didelių silicio rugšties kiekių. Silicio rugšties atsargų papildymas labai svarbus ir vyresnio amžiaus žmonėms, nes žmogaus organizmo gebėjimas įsisavinti ir panaudoti silicio rugštį su amžiumi mažėja. Tai viena iš priežasčių, dėl kurios su amžiumi mažėja jungiamojo audinio elastingumas ir lankstumas.

Jauniems žmonems taip pat gali atsirasti silicio rugšties trukumas, tai priklauso nuo mitybos ipročių. Jei jūsų dieta daugiausiai vegetariška, ir valgote daug rupių miltų grudinio maisto, kuriame daug silicio rugšties, jūsų gaunamas silicio rugšties kiekis bus pakankamas. Bet jei labiau mėgstate baltų miltų produktus, mėsa ir gyvulinės kilmės produktus, pvz., surį, yra pavojus, kad gaunate nepakankamą šio mikroelemento kiekį. Kitas aspektas, į kuri reikia atsižvelgti, yra tai, kad mažėjanti mūsų ukių dirvožemio maistingoji vertė mažina silicio rugšties kiekį net ir daugelyje rupių miltų produktų.

Tiesa, grynas silicio rugšties gelis nepriskiriamas prie kulinarijos šedevrų. Bet yra tam tikrų budų, kuriais galima be didelių pastangų pagerinti šio gelio skoni. Pavyzdžiui, galite idėti jo į arbatą, mineralinį vandenį ar vaisių sultis, imaišyti i džiovintų vaisių ir riešutų mišinį pusryciams arba ipilti papildoma silicio rugšties gelio dozę į jogurtą. Gelio taip pat galima imaišyti į jūsų veido krema arba šampuną, taip suteikiant jūsų odai ir plaukams papildomo gyvybingumo šaltinio iš išores.

Daugeliu tyrimu įrodyta, kad silicio rugšties gelis skatina plaukų augimą, stiprina nagus ir padaro odą tvirtesne. Naujausias tyrimas su originaliu silicea geliu buvo atliktas 2006 m. Vokietijos universitetineje ligonineje Hamburg-Eppendorf. Šis tyrimas įtikinamai parodė, kad po vos šešių mėnesių gydymo, plaukai pastorėjo vidutiniškai 13 procentų, jie atrodo sveikiau, labiau blizga, jų galiukai mažiau suskilę. Be to, del padidėjusio silicio rugšties vartojimo plaukai matomai greičiau auga. Hamburge atlikto tyrimo direktoriaus, profesoriaus ir medicinos mokslų daktaro Augustin išvada akivaizdžiai teigiama: „Originalu „Silicea“ gelį galima be jokių apribojimų naudoti veiksmingam plonų plaukų gydymui“.

Trijų–keturių valgomųjų šaukštų avižų ar miežių pakanka patenkinti jūsų kasdieniams silicio rugšties poreikiams – būtent tai dar neseniai rekomenduodavo daugelis mitybos ekspertų Bet šiandien viskas atrodo visaip kitaip: dažnai augalai negauna pakankamai silicio rugšties iš dirvožemio, nes ji išseko arba silicio rugšties koncentracija sumažėjo, pvz., dėl to, kad dirvoje daug kalcio. Tokiame dirvožemyje su maža silicio rugšties koncentracija užaugintuose maisto produktuose bus labai mažai šio svarbaus mikroelemento. Todėl, jei norite buti saugiojoje pusėje ir užtikrinti, kad jūsų organizmas gautų pakankamai silicio rugšties, turite vartoti originalų silicea gelį kelių savaičių laikotarpį kartą ar dukart per metus.

Tipiniai silicio rugšties trūkumo simptomai gali būti: suglebes jungiamasis audinys (celiulitas); silpni raiščiai ir sausgyslės; padažnėje kaulų lūžiai; augimo sutrikimai; blyški, pageltusi ir demėta oda; niežėjimas; ploni ir silpni plaukai suskilusiais galais; plaukų netekimas; skilinėjantys nagai; dantų ir dantenų problemos; padidėjes polinkis infekcijoms; bendras silpnumo pojūtis; dažnas šalčio jautimas. Rūpintis pakankamu silicio rugšties kiekiu ypač turėtų vyresni žmonės, nes jos kiekis audinyje mažėja su amžiumi.

Naturalus grožis nepasiekiamas per vieną naktį. Prireiks mažiausiai keturių savaičių, kol originalus silicea gelis duos pirmų pastebimų rezultatų. Šio vėlavimo priežastis paprasta: pirštų nagai užauga nuo pagrindo iki galiuko maždaug per šešis menesius, odai atsikurti reikia maždaug 28 dienu, o plaukai auga vos daugiau nei viena centimetra per menesi. Todel, jei norite pagerinti savo išvaizda su originaliu „Silicea“ geliu, turite buti kantrus. Siekiant užtikrinti pakankama šio mikroelemento tiekima organizmui, rekomenduojama vieną ar dukart per metus du–tris mėnesius vartoti silicio rūgštį.

Dozavimas, vartojimo būdas ir trukmė Vaikams ir suaugusiems, esant negalavimams, gelio, ištirpinto vandenyje ar arbatoje, gerti po 2 matavimo šaukštus (viename šaukšte yra 15 ml gelio) 3 - 5 kartus per dieną tarp valgių, o esant poreikiui, ir prieš pat miegą. Negalavimams sumažėjus, gydymas gali būti tęsiamas dar kelias dienas geriant 1 matavimo šaukštą (15 ml) 3 kartus per dieną.
Kenčiant nuo smarkių skausmų, aukštos temperatūros ar nepastebėjus sveikatos pagerėjimo po 3 dienų gydymo, būtina pasikonsultuoti su gydytoju. Įsidėmėkite Viduriuojant svarbu skysčių netektį kompensuoti geriant pakankamai skysčių - geriausia vandens. Nedelsiant kompensuoti skysčių netektį ypač svarbu vaikams. Svarbu Prieš vartojimą butelį reikia supurtyti.

ŠALUTINIS POVEIKIS
Šalutinis poveikis nežinomas.

SĄVEIKA
Kitus medikamentus gerkite 2 valandas prieš arba po silicea Virškinimo traktui gelio vartojimo, nes jų poveikis gali pakisti.

KONTRAINDIKACIJOS
Kontraindikacijos nežinomos. Medicinos priemonės laikymas Nurodytam tinkamumo laikui pasibaigus silicea Virškinimo trakto gelio nenaudokite. Negalima laikyti aukštesnėje kaip 25 C temperatūroje, saugoti nuo užšalimo. Laikyti šaldytuve 2 - 8 C temperatūroje, pirmą kartą atidarius negalima vartoti ilgiau kaip 4 savaites. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Farmacinė forma ir turinys Butelyje yra 500 ml geriamojo gelio.

SUDĖTIS
Veiklioji medžiaga:
100 ml gelio yra 100 ml silicio dioksido gelio, kuriame yra 3,5 g silicio dioksido.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2020 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai