Santrauka: Kam dedame savo nuotraukas, darytas prieš 10 ir daugiau metų?
Tema sukurta: 2017.10.06 18:07
2017.10.06 18:07 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Barzdotas
Barzdotas
Naujokas
Peržiūriu kartais narių nuotraukas. Atkreipiau dėmesį, kad kartais tų nuotraukų "amžius" visai neatitinka realybės.
Įdomu, koks tikslas dėti savo daug savo jaunesnio amžiaus nuotraukas? Žinoma, atmeskime tuos, kurie nori, kaip narcizai, gauti pagyrų. Kalbėkime apie tuos, kurie kažko ieško. Pirmas įspūdis pasimatyme labai svarbus, tad į jį atėjus ir pamačius nenugalimojo laiko padarinius, gali ištikti šokas.. Ar mintis tokia, kad gal jei atėjo tai ir nepabėgs? Bet pradėti pažintį nuo melo?? Tikslas pateisina priemones? Ką galvoja tie, kurie tai daro?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.10.06 21:11 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


fxx3
fxx3
Didmeistris
koks skirtumas tie metai ?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.10.07 17:15 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Red
Red
Moderatorius
Barzdotas rašė:
Peržiūriu kartais narių nuotraukas. Atkreipiau dėmesį, kad kartais tų nuotraukų "amžius" visai neatitinka realybės.
Įdomu, koks tikslas dėti savo daug savo jaunesnio amžiaus nuotraukas? Žinoma, atmeskime tuos, kurie nori, kaip narcizai, gauti pagyrų. Kalbėkime apie tuos, kurie kažko ieško. Pirmas įspūdis pasimatyme labai svarbus, tad į jį atėjus ir pamačius nenugalimojo laiko padarinius, gali ištikti šokas.. Ar mintis tokia, kad gal jei atėjo tai ir nepabėgs? Bet pradėti pažintį nuo melo?? Tikslas pateisina priemones? Ką galvoja tie, kurie tai daro?

Hm, na gal logika ta pati, kai vedęs be foto anketoje ieško meilužės. Apgavystė yra apgavystė, ar apgauna savo žmoną, ar kažką apgauna siunčiant realybės neatitinkančias nuotraukas
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.10.09 23:37 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Barzdotas
Barzdotas
Naujokas
Jei taip apibendrinsime, tai daeisim apie politikų pažadus ir melą, darbdavių vergvaldystę, mažas algas ir t.t. Grįžkim prie foto. Čia gi pirmas įspūdis.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.10.09 23:42 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


GnI
GnI
Patyręs
Barzdotas rašė:

Jei taip apibendrinsime, tai daeisim apie politikų pažadus ir melą, darbdavių vergvaldystę, mažas algas ir t.t. Grįžkim prie foto. Čia gi pirmas įspūdis.


O kas gi verčia dirbti pas vergvaldžius darbdavius mokančius mažai? Kas draudžia keisti darbovietę, jei esate nepatenkitas dabartinėm sąlygom?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.10.10 06:37 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


fxx3
fxx3
Didmeistris
mano problema kad as pergreit isimyliu ir jau daug metu nematau iseites is susidariusios situacijos. gal cia kokia sizofrenija man, net neisivaizduoju. dabar gyvenime teturiu tik viena tiksla - palaidot artimuosius. ant to laikosi mano pasaulis. beabejo informacija turetu but tiksli, bet kam reikia to tikslumo, tai tik paranku telefoniniams sukciams. as asmeniskai niekada neziurejau i metus, man 10 metu ar i viena ar i kita puse niekada nebuvo skirtumo, 20 metu - dar pagalvociau jei buciau koki 16 ar vest 25 man yra perdaug.
o siaip idomu gal yra koks nelaimingu isimylejeliu klubas, kur visi su savo tragedijom, kaip kad buna alkoholiku kai tu zinai kad yra ir daugiau panasiai kencianciu, tai vis kazkaip lengviau. zinau kad kitame gyvenime viskas turetu susitvarkyti, bet vien vilties nepakanka. atrodo lyg ir radau kazkokia mergina kazkokia daktare grazaus vidaus, kuri numalsintu mano skausma, tokia stebuklinga piliule kad galeciau uzsimirsti, bet tai vel, kadangi ji pastoviai vaiksto su pirstinem, tai nepastebejau kad turi zieda. tai tie metai tai isvis juokingai atrodo, palyginus.
kaip ten viena prostitute (labai gera mergina siaip) sako, man 28 metai, ahm sakau, susiradau jos foto cia pazintyse, ivedu i programa, 35 duoda minimum.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.10.10 08:54 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Red
Red
Moderatorius
Barzdotas rašė:
Jei taip apibendrinsime, tai daeisim apie politikų pažadus ir melą, darbdavių vergvaldystę, mažas algas ir t.t. Grįžkim prie foto. Čia gi pirmas įspūdis.

Kokie dar apibendrinimai, viskas labai konkretu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.10.10 08:56 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Red
Red
Moderatorius
fxx3 rašė:
mano problema kad as pergreit isimyliu ir jau daug metu nematau iseites is susidariusios situacijos. gal cia kokia sizofrenija man, net neisivaizduoju. dabar gyvenime teturiu tik viena tiksla - palaidot artimuosius. ant to laikosi mano pasaulis. beabejo informacija turetu but tiksli, bet kam reikia to tikslumo, tai tik paranku telefoniniams sukciams. as asmeniskai niekada neziurejau i metus, man 10 metu ar i viena ar i kita puse niekada nebuvo skirtumo, 20 metu - dar pagalvociau jei buciau koki 16 ar vest 25 man yra perdaug.
o siaip idomu gal yra koks nelaimingu isimylejeliu klubas, kur visi su savo tragedijom, kaip kad buna alkoholiku kai tu zinai kad yra ir daugiau panasiai kencianciu, tai vis kazkaip lengviau. zinau kad kitame gyvenime viskas turetu susitvarkyti, bet vien vilties nepakanka. atrodo lyg ir radau kazkokia mergina kazkokia daktare grazaus vidaus, kuri numalsintu mano skausma, tokia stebuklinga piliule kad galeciau uzsimirsti, bet tai vel, kadangi ji pastoviai vaiksto su pirstinem, tai nepastebejau kad turi zieda. tai tie metai tai isvis juokingai atrodo, palyginus.
kaip ten viena prostitute (labai gera mergina siaip) sako, man 28 metai, ahm sakau, susiradau jos foto cia pazintyse, ivedu i programa, 35 duoda minimum.

Problema kreiptis į psichiatrą? Jei bijai moterų gydytojų, kreipkis į vyrą.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.10.16 12:10 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Sidabrinis
Sidabrinis
Didmeistris
Apie ką šneka: profilį ar apskritai albumą (-us)? Jei antrasis, tuomet koks skirtumas kas ten įdėta: archyvas, kačiukai, šuniukai, etc...

Profiliui tinka paso skenuota nuotrauka (kaip tik tokias sėkmingai rodydavo, įskaitant tas, kurios buvo siunčiamos ir popieriniais laiškais - pritartų tie, kas bandė, jei tik būtų nors kiek suinteresuoti lankytis pažinčių portale, tiksliau forume).

Amžius? Na stovi bakalaurinio amžiaus ar šiaip netipiško aukščio patsankės viešoje vietoje, maivosi - negi reikėtų prašyt paso, kad būtų aišku kokia tai auditorija... Pasakyk kokia tavo chebra, kaip sako liaudies išmintis,... Čia tam atvejui, jeigu iš "bazinių" nuotraukų, anketos, bendravimo sudėtinga daryti preliminarių išvadų.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.10.21 14:23 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Barzdotas
Barzdotas
Naujokas
Akivaizdu, kad problema nesuprantama, kai į aptarimą prisijungia skirtingo amžiaus zmones ?. Taip, kai nuotraukas deda jauni žmonės, tai viena, bet kai tai daro "senjorai", tai visai kitaip atrodo.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.10.25 18:22 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Sidabrinis
Sidabrinis
Didmeistris
Čia net ne skirstymas pagal amžių, verčiau - pagal internetinio laisvalaikio tikslą.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.10.25 21:57 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Alvydas93
Alvydas93
Patyręs
Barzdotas rašė:

Akivaizdu, kad problema nesuprantama, kai į aptarimą prisijungia skirtingo amžiaus zmones ?. Taip, kai nuotraukas deda jauni žmonės, tai viena, bet kai tai daro "senjorai", tai visai kitaip atrodo.
Jei nuogi tai taip jaunesni grazesni jei idomias tai amzius nelabai svarbus kad tik idomios butu .
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai