Tema sukurta: 2018.03.22 09:23
1 2 3 4 5 Toliau Paskutinis
2018.03.22 09:23 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Sandra37
Sandra37
Naujokas
Esmė tokia. Užimti žmonės kurie ieško bendravimo su aplinkui esančiais žmonėmis esą iškart nulinčiuojami. Jog tas bendravimas tik užglaistymas gražiau to ko išties ieškai. Ištekėjusios moteris ar turinčios antras puses ir esančios tokiose portaluose minimos kaip norinčios meilužio, gavusios mažai sekso, išdavinėtojos, paleistuvės ir panašiai. Bet panagrinėkime ar santuoka tai kalėjimas? Ar žmogus nebegali su niekuo komunikuoti raštu apart savo antrosios pusės, jo giminaičių, bičiulių? O jei jis yra vienas kaip pirštas atėjęs į gyvenimą tai bendravimas turi vykti visada tik su juo? Dažniausiai dauguma bendravimo samprata suvokia skirtingai, mąsto jog bendravimas neapseina vien virtualybe ir vien tik raštu. Jis rutuliojasi. O jeigu ieškai tik pašnekovo, kuris turi įgimta kalbos dovana, kuriam bendrauti taip pat yra pomėgis ir jis geroms temoms negailėtų laiko pamiklinti pirštus atsakant pranešimu asmeniui? Ne ne, niekas nesirutulioja, gali pats turėti antra puse, būti su nuotrauka ar be jos. Juk pažinčių nukreiptu vien į asmenį neieškoma. Aš asmeniškai nesijaučiu jog santuoka tai kalėjimas kuris tave riboja. Kaip sakoma tokie linkę į išdavystę, bet tai mitas. Jei žmogus linkęs išduoti jo nesustabdis net ir santuoka, jei žmogus turi galva vietoje, jis tikriausiai puikiai suvokia ir savo veiksmus. Tai vat. Ar atsiras pašnekovų kurie neturi gal draugų, draugių ir tiesiog nori kartais su kuo nors tiesiog pasirašinėti aktualiomis temomis, nelendant į asmeniškumus ir apsiribojant tik virtualia erdve? Manau esu puiki, protinga pašnekovė. Nieko intymaus nesiūlau.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.03.22 11:53 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Vėjuota1
Vėjuota1
Meistras
Sandra37 rašė:

Esmė tokia. Užimti žmonės kurie ieško bendravimo su aplinkui esančiais žmonėmis esą iškart nulinčiuojami. Jog tas bendravimas tik užglaistymas gražiau to ko išties ieškai. Ištekėjusios moteris ar turinčios antras puses ir esančios tokiose portaluose minimos kaip norinčios meilužio, gavusios mažai sekso, išdavinėtojos, paleistuvės ir panašiai. Bet panagrinėkime ar santuoka tai kalėjimas? Ar žmogus nebegali su niekuo komunikuoti raštu apart savo antrosios pusės, jo giminaičių, bičiulių? O jei jis yra vienas kaip pirštas atėjęs į gyvenimą tai bendravimas turi vykti visada tik su juo? Dažniausiai dauguma bendravimo samprata suvokia skirtingai, mąsto jog bendravimas neapseina vien virtualybe ir vien tik raštu. Jis rutuliojasi. O jeigu ieškai tik pašnekovo, kuris turi įgimta kalbos dovana, kuriam bendrauti taip pat yra pomėgis ir jis geroms temoms negailėtų laiko pamiklinti pirštus atsakant pranešimu asmeniui? Ne ne, niekas nesirutulioja, gali pats turėti antra puse, būti su nuotrauka ar be jos. Juk pažinčių nukreiptu vien į asmenį neieškoma. Aš asmeniškai nesijaučiu jog santuoka tai kalėjimas kuris tave riboja. Kaip sakoma tokie linkę į išdavystę, bet tai mitas. Jei žmogus linkęs išduoti jo nesustabdis net ir santuoka, jei žmogus turi galva vietoje, jis tikriausiai puikiai suvokia ir savo veiksmus. Tai vat. Ar atsiras pašnekovų kurie neturi gal draugų, draugių ir tiesiog nori kartais su kuo nors tiesiog pasirašinėti aktualiomis temomis, nelendant į asmeniškumus ir apsiribojant tik virtualia erdve? Manau esu puiki, protinga pašnekovė. Nieko intymaus nesiūlau.

Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.03.22 12:41 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Vėjuota1
Vėjuota1
Meistras
Geriau diskutuok su savo nuosavu vyru!
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.03.22 19:34 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Sandra37
Sandra37
Naujokas
Dink tik šudų nekomentavus, jei nieko gudresnio neišmąstai.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.03.22 21:00 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Vėjuota1
Vėjuota1
Meistras
Dabar suprantu, kodėl vyras neįdomus
Tobula draugė! T o b u l a!
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.03.22 22:25 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Mokslynykas
Mokslynykas
Meistras
Ko jus pykstat? Nelendant i asmeniskumus galima diskutuot ir viesai. Asmeniskai zmones diskutuoja, kas gal ne baisi paslaptis bet viesai nesinori irgi.
Vejuota logiskai pasiule padiskutuot su vyru, bet nezinau, apie ka galima su vyrais diskutuot? Jie buna ir protingi, bet jiems rupi labai siauras ratas dalyku: Koks nors hobis, pinigai, darbas, mergos na dar buna kur rupi kur gauti isgerti.

Tai tikrai nuosirdziai manau, kad rasti vyra drauga pokalbiams yra labai sunkus variantas.

Vyrai apsimeta draugiskais, kad kazka gauti, tikiuosi nereikia aiskinti ka. Sunys draugiski, jei jus turit kepta desrele ir tikiuosi jums aisko ko jie nori draugauti. Tai labai paprasta. Mano brangioji jau labai draugiska, bet vyraii skyresi tik sugebejimu apsimesti. Vienas apsimetinejo net 5 metus, kol truko kantrybe ir pradejo spausti prie reikalo.
Moterys... Na jos ne tokios tiesmukiskos, bet galu gale joms reikia kazko daugiau, pradeda su laiku veikti kazkoks mechanizmas (na kaip as cia nesuviliosiu) ir draugyste baigiasi...

Sako vyrai pasyvus gejai gali buti geri moteru draugai... bet tokiu nepazistu realiame gyvenime tai nezinau. Va tokia tema...

Suprantu ideja, apie zmoniu zmoniska bendravima ir tikrai bendrauti puiku, bet realiai to nesigauna. ZMones per daug skirtingi, gyvenimo budai skirtingi, vietoves, prioritetai...

Mano patirtis tokia, kad mano antra puse yra mano geriausia drauge. Tai joks ne kalejimas, toks gyvenimas. Namai irgi ne kalejimas, bet kazkaip dabar eiti tamsu salta miska nera jokio noro. jau geriau namuose...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.03.23 11:39 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


smalsiux
smalsiux
Naujokas
Reikia atskirti du dalykus .Komunikaciją ir flirtą . Flirtas yra tada, kai siekiama suvilioti .Komunikacija yra tada ,kai siekiama bendrauti . Tačiau kai ištekėjusios merginos ,ar vedę vaikinai lankosi svetainėse skirtose flirtui, tai tik laiko klausimas, kada susivilios, ar bus suviliotos Jeigu merginai yra toks poreikis flirtuoti su kitais vadinasi gal be reikalo ištekėjo Norint susirasti draugų ar bendraminčių tikriausiai reiktų lankytis ne tokio pobūdžio svetainėse . Na bet tai tik mano nuomonė tokia
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.03.23 21:26 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Mokslynykas
Mokslynykas
Meistras
smalsiux rašė:

Reikia atskirti du dalykus .Komunikaciją ir flirtą . Flirtas yra tada, kai siekiama suvilioti .Komunikacija yra tada ,kai siekiama bendrauti .>


Galima atskirti bendravima ir valgyma. Bet sunkiai su suniu pabendrausit, jei laikysit rankoje kepta desrele. Nes suns smegenyse suksis tik viena mintis, kaip greiciau ta desrele suesti.
Ar tai labai sudetinga situacija suvokti?

Daugeliui zmoniu bendravimas tai priemone kazka gauti. Jei mergina nepatraukli, tai kaip suniui zmogus be desreles. Vyrui nera intereso.

Siaip visi zmones turi interesa. Moterys irgi turi, ir retai jis seksualines krypties. Bet interesas yra, tik giliau pasleptas.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.03.24 18:37 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Vėjuota1
Vėjuota1
Meistras
smalsiux rašė:

Jeigu merginai yra toks poreikis flirtuoti su kitais vadinasi gal be reikalo ištekėjo Norint susirasti draugų ar bendraminčių tikriausiai reiktų lankytis ne tokio pobūdžio svetainėse . Na bet tai tik mano nuomonė tokia


Be reikalo ištekėjo? Reiškia ateina laikas įsimylėti savo vyrą dar kartą
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.03.24 18:48 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Vėjuota1
Vėjuota1
Meistras
Mokslynykas rašė:
Jei mergina nepatraukli, tai kaip suniui zmogus be desreles. Vyrui nera intereso.

Jiems baisios gražuolės "paeina": kuo baisesnė, tuo gražesnė!
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.03.24 21:01 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Vėjuota1
Vėjuota1
Meistras
Matyt, atsitiko pavasaris, kad neįdomus vyras pasidarė!
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.03.25 09:38 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Sandra37
Sandra37
Naujokas
Vėjuota, matyt be gyvenimo esi, jei nežinodama situacijos jos aplinkybes pieši.
Aš neieškau vien vyriškos pusės, man aktualios ir moterys kurios turi ką pasakyti, bet neturi kam. Visi tie geručiai kurie sako jog čia ne vieta ieškoti panašaus tipo žmonių, jus man kada vat duokite pavyzdukų kur apsiribojant virtualia aplinka man ieškoti? Reikia tik realių pavyzdžių. Kas išeina iš interneto man netinka. Gi nerasi puslapio, grupės kuri nebūtų apseita be pažinčių skilties, tik tos pažintys nukreiptos skirtingai. Vieni ieško intymios paskirties, kiti kažką į ateitį vedančios, o aš va ieškau bendraminčių, draugų\ių, nes nei mano nei vyro gyvenime jų nerasta, susitikom du vienišiai ir suėjon bendron kruvon, bet kad ir linkusi daugiau žaist tikrai nesiskundžiu vyro prastumu ir neieškau pakaitos ar pisiaus, įsidėmėti reiktu jums tai. Turiu manau galva ant pečių ir nebeesu naivi mergele tikinti kiekvieno paistalais, gyvenimo atkandus todėl ir sakau jog charakteris ne saldainis. Bet ne ne, vyro nepaliksiu, todėl nustok rankas trint vejuota,nes kaip buvai viena taip ir liksi
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.03.25 10:13 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Vėjuota1
Vėjuota1
Meistras
Mažiau pergyvenk dėl tos Vėjuotos. Užsiimk tuo, kas pačios nosei. Geriau užsiimk vaisingesne veikla. Eik nuosavam vyrui virti pusryčių -pietų, nes, kai vyras alkanas, po to tokios žinutės pradeda eiti.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.03.25 14:37 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Fxx8
Fxx8
Didmeistris
gerai cia kazkas rase, susitiko du vienisiai ir gavosi - vienisiai kvadratu nors kadangi kiekvienas siame gyvenime turi antra puse (buvo darytas tyrimas ir jis ta tik patvirtino), tai galbut cia viskas is principo ir normalu.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.03.25 15:34 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Sandra37
Sandra37
Naujokas
Mano vyras kai reikia yra apšokinėtas, o taip ir pats viską moka. Santykiuose vyrauja lygybė. Nepergyvenk
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.03.25 15:37 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Sandra37
Sandra37
Naujokas
Pamenu kai dar savo vyro nebuvau sutikusi užsiemiau paieškom tobulo savo akims vyro, nieko neradau, nusivyliau, spjoviau į visą tai ir su laiku pasimaišė priešingybė. Taip, kad gyvenimas nesiunčia tai ko nori, bet tik tai ko reikia.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.03.25 16:52 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Vėjuota1
Vėjuota1
Meistras
fxx8 rašė:

gerai cia kazkas rase, susitiko du vienisiai ir gavosi - vienisiai kvadratu nors kadangi kiekvienas siame gyvenime turi antra puse (buvo darytas tyrimas ir jis ta tik patvirtino), tai galbut cia viskas is principo ir normalu.

Čiatoks variantas: vyras ir žmona bei žmonos draugas= 3 kubu!
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.03.25 16:58 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Sandra37
Sandra37
Naujokas
Aš nesuprantu ko tu prisipisai prie manęs. Priskretus kaip dėmė prie rūbo. Sunku išimt
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.03.25 17:12 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Mokslynykas
Mokslynykas
Meistras
Sandra, Vejuota tiesiog pasako nuomone. Ji tikrai nera blogas zmogus. Na jei ta nuomone neaktuali - galima ignoruot. Juk buna, kad eini gatve, tai suo suloja, tai varna nusikranksi, juk neini visu vaikyti...

Mas su zmona taip pat praktiskai neturim draugu. Bandem kazka susirasti, be vyramsis zmonos reikejo konkreciu dalyku, o moterys buvo vienisos ir joms is manes reikejo, kad ispresciau ta problema. Taigi nieko nesigavo... Kadangi nebuvo planus, kazkam spresti kazkokias ju asmenines problemas.

Dar - gyvenimai labai skiriasi zmoniu ir interesai. Sakysim cia yra tema ir mes jau bendraujame.
Ar nebendraujame?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.03.25 17:35 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Vėjuota1
Vėjuota1
Meistras
Realybėj draugai randami.

Mokslynyke, nereikia taip pripiešti, kad vyras ir moteris negali būti geri draugai, bet tai geba tik asmenybės, nuoširdžiai gerbiančios viens kitą. Asmenybių - mažai!
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 3 4 5 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai