Tema sukurta: 2018.08.19 07:35
2018.08.19 07:35 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


feo
feo
Naujokas
Intro.

Labas vakaras , labas rytas arba laba diena tiksliai nežinau kada skaitysite šią temą, mano pagrindinis tikslas yra - pristatyti jums šitą puikų serverį ir padėti jums atrasti tai jo senai ieškojote , noriu pranešti jums apie seniai jau įsikūrusi serverį - SA-MP.lt , kaip jau supratote veiksmas vyksta San Fierro mieste , pagrindinis tikslas - kad kiekvienas žmogus turėtų veiklos serveryje , kad nebūtų nuobodus , liūdnas važinėjimas su mašina ir žaidimas , kad kiekvienas galėtų atrasti tai ko tikėjosi ir susirastu sau veiklos , užsiėmimų. Kiekvienas darbas/užsiėmimas turi tam tikrą paskirtį medikai - gydo žmones nuo ligų , gaujos - kariauja dėl sandėlių , bazių , teritorijų , sukelia baimę mieste , furistai - vežioja krovinius , ginklų centras - aprūpina serverį ginklais , o teisėsauga kariauja su serverio nusikaltėliais , jeigu sudominau prašau skaityti toliau...

Darbų sistema.

Projekte yra be galo didelis darbų pasirinkimas , darbo rinka ir alga priklauso nuo Jūsų pačių. Darbas skiriasi nuo kitų projektų savo darbais , dauguma yra nauji SA-MP rinkoje ir tikrai nematyti. Taip pat , SA-MP.lt projekte yra "SKILL" sistema - tai reiškia , kad jeigu Jūs pavyzdžiui atvežate vieną krovinį ir gaunate "SKILL" didėja Jūsų alga. Alga didėja 0.1€ už 1 "SKILL" , maksimalus "SKILL" lygis yra - 999 , tai reiškia , kad savo algą galite pakelti ~100€. "SKILL" sistema randama šiuose darbuose:

Teisėsaugos srityse. (SWAT ir Policija)
Furistuose.
Ginklų centre.
Taksi.
Gaisrininkuose.
Pilotuose.
Darbai:

Policijos departamentas - tai vieną iš teisėsaugos sričių ir galiu teigti , kad tai vienas iš sunkiausių darbų serveryje , policija turi kovoti prieš gaujas , o kaip žinote mūsų projekte "dominuoja" būtent gaujos. Šiame darbe reikia taktiškumo ir aišku komandinio darbo , policija turi geriausia įrangą ir transportą mieste. Jei esi tas kuris visą savo SA-MP „karjera" esa teisėsaugoje , turi šaudymo įgūdžius ir logiškai bei greitai mąsto - šis darbas bus tau tikras išbandymas! Policijos darbo komandos:

33f38c40dacdfafcb2da65e46aadf17a545.png

SWAT - tai vienas iš mažiausių darbų serveryje , SWAT turi tik 8 vietas , tai reiškia , kad tikrai ne kiekvienas gali ten pakliūti , SWAT turi gaudyti nusikaltėlius (nuo 18 nusikaltimo lygio) , išminuoti sprogmenys , atginti vagystės kurios vyksta San Fierro mieste. SWAT ir Policijos darbas taip pat turi bendrą raciją (/tr) , todėl jie gali lengvai susikalbėti tarpusavyje ir gali puikiai atlikti komandinį darbą.

Advokatai - tai geriausi gaujos narių draugai ir vienas iš pelningiausių serverio darbų. Jie išteisina žaidėjus iš kalėjimo , nutraukia žaidėjų darbų kontraktus , advokatai turi nemažai reikalų su teisėsauga ir pagrindiniai šio darbo darbuotojai yra aišku gaujos nariai.

Mechanikai - žmonės nuo kurių serveryje priklauso mūsų transporto likimas , mechanikai gražina automobilius juos tiuninguodami , padaro transportui garantiją , kad jis išliktu kuo ilgiau stabilios padėties , padeda direktoriams su techninėmis apžiūromis ir taip pat tvarko mašinų gėdimus.

Žurnalistai - tai be galo kūrybingas ir įkvepiantis darbas. Šis darbas pagrinde priklauso nuo direktoriaus fantazijos - darbe galima parašyti be galo daug skelbimų ar laikraščių. Taip pat , žurnalistų darbas - valdo serverio skelbimus ir serverio radiją (/fm) , kiekvienas žurnalistas gali transliuoti muziką kurią nori.

Ginklų centras - serverio širdis , be šio darbo nebūtų ginklų , o be ginklų nebūtų veiksmo. Ginklų centras - turi aprūpinti serverio žaidėjus ( ypač teisėsauga ir gaujas ) ginklais. Veždami krovinius į tam tikras vietas jie pildo resursus , taip pat ginklų darbas parduoda ginklų licencijas ir suteikia žaidėjams leidimus šaudyti.

Medikai - jie gydo žaidėjus nuo ligų kurios pasitaiko gana dažnai nuo narkotikų per dozavimo ar maisto pervalgymo , jie taip pat gali Jūs išrašyti iš ligoninės ankščiau laiko ir taip pat pagydyti Jūsų imunitetą ir gyvybės , medikai yra pagrindinis naujokų darbas.

Furistai - tai pagrindiniai verslininkų resursų tiekėjai , jie veža resursus į verslų pasikrovimo vietą ir suteikia verslininkams resursus. Jie taip pat vyksta į tolimuosius reisus ir veža nelegalias arba legalias prekės , priklauso nuo serverio.

Taksi - jų tikslas skubiai reaguoti į iškvietimus , nuvežti keleivius nuo taško A į tašką B , taksistai turi "SKILL" sistema , bet ji skaičiuojama kilometrais , už kiekvieną kilometrą prisideda kažkiek atlygio prie jų algos , tai yra vienas iš pagrindinių naujokų darbų.

Renginių sistema.

Serveryje egzistuoja event'ų sistema , vieną iš geriausių ir labiausia išsivysčiusi renginių sistema lietuvoje. Mūsų serveryje galima pamatyti daug renginių , jų tipai yra:

Zombių event. - administratoriui sugetinant visus į renginį (su komanda /event) , pora žaidėjų būna išrenkami zombiais ir jiems yra duodamos katanos , o kitų tikslas yra - išgyventi.
Išlikimas. - žaidėjai stovi ant platformos , kurį kas kiek laiko po truputi nyksta , paskutinis išbuvęs ant platformos laimi.
Drift. - manau nereikia aiškinti kitiems , šitame renginyje patikrinami jūsų DRIFT įgūdžiai.
Drag. - dvi mašinos lenktyniauja tarpusavy kas greičiau atvyks iki tam tikro
Lenktynes. - serveryje egzistuoja nemažai lenktynių renginių ir jie yra visą laiką atnaujinami , serveryje yra labai daug skirtingų lenktynių nuo dviračių iki džipų.
Buliai. - šiame renginyje žaidėjai gauna mašinas ir yra ant platformos kurioje reikia daužytis su mašinomis , paskutinę išlikusį mašina laimi.
1x1 ir kiti šaudymo komandiniai renginiai - šiame renginyje tikrinamas jūsų šaudymas ir komandinis darbas , kas nušauną savo priešininką tai tas ir laimi.
Plaukimas. - šiame renginyje žaidėjai lenktyniaus tarpusavyje su kitais vandenyje.
Parkour. - šiame renginyje reikia praeiti tam tikrą trasą sukurta administratoriaus , nenaudojant mašinų ar kitų transportų priemonių.
TDM. (Team Death Match) - šitame renginyje žaidėjai išrenkami atsitiktiniuose komandose ir kovoja tarpusavyje.
DM. (Death Match) - kas kiek laiko serveryje vyksta /dm renginys , /dm renginyje svarbiausias tikslas surinkti daugiausiai nužudymų. /DM MVP (tas kuris surenka daugiausiai nužudymų) gauna papildomą prizą.
Rusiška rulete. - kiekvienam žaidėjui duodamas vienas šūvis , jis gali į pasirinktą žaidėja šauti vieną kulką , du išgyvenę žaidėjai būna pagydomi ir eina 1x1 atvirą kovą.
KOTH. ( King Of The Hill) - renginys vyksta ant San Fierro kalno , pastatomas narvas ir dvi durys narvo viduje , kiekvienas priešininkas slepiasi už durų ir šaudosi naudodamas priedangą , kas nušauna priešą tas ir laimi.Gaujų sistema.

Mūsų serveryje egzistuoja unikali gaujų sistema, kuri perkelia susišaudymus iš gatvių į užmiestį, tokiu būdu naujokai, bei neagresyviai nusiteikę žaidėjai gali saugiau jaustis gatvėse. Kiekvieną vakarą, tam tikru laiku (tvarkaraštis pateiktas apačioje) gaujos gali mėginti užgrobti tam pritaikytus objektus, esančius užmiestyje.

Apie patį grobimą: atvykusi į sandėlį (grobiamą objektą) gauja, arba vienas jos narys privalo užlipti ant ikonos, ant kurios yra parašytas objekto pavadinimas, bei kam šiuo metu jis priklauso. Tai padarius, reikia neleisti kitoms gaujoms užlipti ant ikonos, nes tokiu atveju priešininkų gauja perims sandėlio kontrolę. Siekiant priešininkams apsunkinti ikonos pasiekimą, daugelis gaujų ją užstato savo transportu, tokiu būdu priešininkai susiduria su papildoma kliūtimi, o gauja, kuriai priklauso sandėlys, turi šiek tiek daugiau laiko nukenksminti užpuolikus. Karai vyksta lygiai vieną valandą (pvz.: nuo 19:00 iki 20:00). Laimi ta gauja, kuri ilgiausiai iš visų sugeba kontroliuoti objektą, arba kitaip tariant, surenka daugiausiai taškų. Taip pat išlieka galimybė laimėti sandėlį jį be perstojo išlaikius 10 minučių. Norint gauti 1 tašką, sandėlį išlaikyti reikia 30 sekundžių. Grobimo rezultatus tiesiogiai galite stebėti pačiame serveryje parašius komandą /grez. Vykstant karams, serveryje būna įjungtas fair play rėžimas, kuris yra skirtas tam, kad vip žaidėjai, moderatoriai ar administratoriai neturėtų pranašumo prieš paprastus žaidėjus (t.y. negalėtų naudoti teleportų, pasigydyti ir pnš). Laimėjus sandėlį gauja jį kontroliuoja lygiai vieną savaitę, tada tenka dėl jo kovoti iš naujo.
P.S. Užlipus ant ikonos, ant jos pasilikti stovėti yra nebūtina.

Bazės: Vieną kartą per savaitę gaujos gali kariauti dėl kiekvienos bazės. Šeštadieniais kovojama dėl 1, 2 ir 3 bazės, o sekmadienį dėl 4, 5 ir 6 bazės. Visos bazės, kurios priklauso tam tikrai gaujai (yra nupirktos) gali būtį užgrobiamos panašiu principu, kaip ir sandėliai. Bazės neturinčios gaujos savininkės būti užgrobtos negali. Tiesa, užgrobti bazę yra gerokai sudėtingiau, mat ją perimti galima tik tuo atveju, jei ji yra išlaikoma 10 minučių. Jeigu nespėjote užlipti ant ikonos iki :51 grobimo minutės, viltis perimti bazę teks atidėti iki kito grobimo. Jei serveryje yra 2 gaujos, turinčios bazes, jos gali rinktis, ginti savo, ar pulti priešininko bazę. Mėginant perimti bazę, užlipus ant ikonos jums teks suvesti 10 skaitmenų kodą, todėl įsitikinkite, ar niekas nesislepia jums už nugaros.
P.S. gauja, ginanti savo bazę negali jos išlaikyti 10 minučių ir taip sustabdyti grobimą, jiems tenka bazę ginti visą valandą, nebent kita gauja ją sugeba tiek laiko išlaikyti.
P.S.S. Šiuo metu serveryje yra 6 pilnai funkcionuojančios bazės.


Kokia nauda iš laimėto sandėlio ar bazės? Yra 2 sandėlių tipai: teikiantys tiesioginę naudą gaujai (ginklai, nemokamas kuras, narkotikai, sprogmenys) bei tie, kurie tiesiog pildo gaujos fondą. Bazėje yra įdiegti vartai, kuriuos atidaryti gali tik gaujos nariai.

Kam naudojamas gaujos fondas? Tarkime, jog jūsų gauja laimėjo kelis grobimus. Už sukauptus pinigus gaujos lyderis gaujai gali nupirkti bazę. Tiesa, jų kainos svyruoja nuo 1.8 iki 2.4 milijonų eurų, todėl norint nusipirkti savo būstinę, teks laimėti tikrai ne vieną grobimą. Nusipirkus bazę, gaujos įkūrėjas už fondo pinigus gali tobulinti ginkluotę, kurią užlipę ant ikonos gali pasiimti gaujos nariai, taip pat pirkti transportą. Turint vieną bazę maksimalus transporto skaičius yra 4, turint 2 bazes - 8 ir t.t. Pirkti gaujos transportą, neturint bazės yra neįmanoma. Praradus bazę, laimėjusioji gauja gauna absoliučiai viską, įskaitant ir transportą, kurį jūs pirkote. Išimti ar įdėti pinigų į gaujos fondą gali gaujos vadas, bei pavaduotojas, tačiau išimant iš gaujos fondo pinigus, jūs gausite į rankas tik pusę sumos tiek, kiek nuimate. Informaciją apie visas gaujas galite pamatyti mūsų tinklalapyje www.sa-mp.lt užvedę pelytę ant skilties 'Serveris' bei pasirinkę 'Gaujos'.

Gaujos sukūrimas ir administravimas. Labai neseniai gaujų administravimas mūsų serveryje stipriai pasikeitė. Jis pasidarė suprantamesnis, paprastesnis, bei sklandesnis. Tiesa, šiek tiek brangesnis. Taigi, jei jūs nutarėte sukurti savo nusikalstamą grupuotę, galite tai padaryti panaudoję komandą /gauja. Iššokusiame lange reikės įrašyti naujos gaujos pavadinimą. Sukūrus savo grupuotę, norėdami ją administruoti, naudokite tą pačią komandą /gauja. Na o jei vadovavimas gaujai ne jums, galite prisijungti prie jau egzistuojančių gaujų.. Na o jei gaujoje išbuvote pakankamai ilgą laiką, gaujos lyderis jus gali paskirti savo pavaduotoju, o tada, parašę komandą /gauja, prieš akis išvysite lentelę. Po atnaujinimo gaujos administravimas/tvarkymas yra šiek tiek apmokestintas, todėl tam, kad jus geriau paruoštumėme žaidimui serveryje, pateiksime visas kainas, su kuriomis gali susidurti gaujos lyderis, o tuo pačiu ir visa gauja.

Gaujos įkūrimas - 40 kreditų.
Gaujos pavadinimo keitimas - 50 kreditų.
Gaujos aprangos keitimas - 20 kreditų. (Šiuo metu yra 12 skirtingų aprangos komplektų. Juos sudaro 2 skirtingi skinai: lyderio, bei likusios gaujos.
Pavaduotojo paskyrimas/pakeitimas - 20 kreditų.
Pakviesti/pašalinti žaidėją iš gaujos - žaidėjo priėmimas kainuoja 10 000 € iš gaujos fondo. Išmetimas yra nemokamas.
Apsivilkti gaujos aprangą - nemokama. (Tačiau tam reikia, kad lyderis gaujai būtų nupirkęs aprangos komplektą)
Uždaryti gaują - nemokama.
Visų grobimų tvarkaraštis:

Pirmadienis. Oro uostas 19:00 val.
Antradienis. Narkotikų kartėlis 19:00 val.
Trečiadienis. Sprogmenų gamykla "Boom" 19:00 val.
Ketvirtadienis. Degalinė "EMSI" 19:00 val.
Penktadienis. Pinigų saugykla 19:00 val.
Šeštadienis. 1,2 ir 3 gaujų bazės 17:00 val. Ginklų sandėlis 19:00 val.
Sekmadienis. 4,5 ir 6 gaujų bazės 17:00 val. Šarvų gamykla 19:00 val.


Namų sistema.

Kaip ir realiame gyvenime, taip ir serveryje retai neapseiname be savo privačių namų. Mūsų serveryje namai turi didelė naudą: juose galite kaupti ginklus, maisto atsargas, narkotines medžiagas ir taip pat naudotis papildomomis namo funkcijomis.

Kaip nusipirkti namą? Tapti namo savininku nėra sunku. Visu pirma, Jūs turite susirasti labiausiai sau patinkantį ir prieinamą būstą. Jeigu namą yra galimybę nusipirkti, šalia namo durų matysite žalią pickup, o šalia kainos bus parašyta 'Namo numeris'. Įsiminę namo numerį, turėsite nuvykti pas Namų agentus, kurios galite rasti naudodamiesi /gps (30 numeris). Nuvykę ten, matysite du pickup, tad norint įsigyti namą turėsite užeiti ant kairiau esančio "i" ženklelio . Užėję ant jo, Jums turėtų išmesti lentelę, kurioje Jūs turėtumėte įrašyti namo id. Savo atveju rašyčiau skaičių 69. Na, o ant galėsite pasikeisti namo interjerą. Namų interjerų id galite sužinoti

Apie namo funkcijas ir kainą. Nepriklausomai nuo namo dydžio visi namai turi vienodas funkcijas. Dažniausiai naudojamas dalykas name, tai neabejotinai ginklų ir narkotikų seifai. Kad ir koks būtų namo dydis, tiek narkotikams, tiek ginklams name yra neribotai vietos. Tai reiškia, kad savo privačiame name galėsite pasidėti tiek ginklų ir narkotikų kiek tik panorėsite. Taipogi rečiau naudojamas dalykas, bet ne ką mažiau naudingas: maisto atsargos. Maisto atsargos veikia panašiu principu: jų taip pat galėsite prisikaupti kiek tik norėsite ir bet kada norimą kiekį iš pasiimti. Neabejotinai ne ką reikšmingesnis dalykas yra namo kaina. Daugelis iš mūsų mėgsta taupyti, o namo kainos - ne mažos. Namo kaina priklauso nuo keleto dalykų. Visu pirma tai namo vietovė. Jeigu pažvelgtume į namo kainą kuris tarkime randasi prie ligoninės, o po to pažiūrėtume į namo kainą kuris randasi miesto pakraštyje tai matytumėme nemažą skirtumą. Faktas, kad prie miesto centro gyventi patogiau, nes tuomet turėsite didesnį susisiekimą su pačiu centru, priešingai negu gyvenant name kuris randasi miesto pakraštyje. Antras dalykas - namo privalumai. Daugelis brangesnių namų turi papildomus privalumus. Iš dalies tuos namus galime vadinti ir vilomis. Visi brangesni namai, kurių kaina siekia virš milijono randasi Vinewood rajone. Daugelis namų ten labai skiriasi nuo kitų: jie turi didelius kiemus, garažus, vartus, o kai kurie ir helipad'us (vieta, nusileisti sraigtasparniui). Todėl ten, daugelio namų savininkai yra serverio milijonieriai.

Namai naujokams. Jau pakankamai seniai serverio naujokams egzistuoja galimybė įsigyti pigesnius namus, sukurtus specialiai jiems. Naujokų namų kaina yra šiek tiek mažesnė, nei namų, kurie skirti jau serverio senbuviams. Naujokų namų kaina siekia iki 300,000€, kas yra palyginus su kitais namais yra pigu. Be abejo, tie namai praktiškai neturi privalumų: ten nebus garažų, didelių kiemų. Dažniausiai šalia tų namų rasite tik vietą pasistatyti automobiliui. Tačiau kaip ir minėjau ankščiau, namo funkcijos nesiskirs nuo visų kitų.

Verslu sistema.

· Vienas lengviausių, bei mažiausiai pastangų reikalaujančių būdų pasipelnyti šiame serveryje yra verslai. Kad nekiltų nesusipratimų, stengsiuosi kuo aiškiau paaiškinti viską apie verslus mūsų serveryje.

Kaip tapti verslininku? Norint sėkmingai pradėti verslininko gyvenimą, visų pirma reikia išsirinkti norimą verslą. Sąrašą su visais serverio verslais galite rasti mūsų svetainėje www.sa-mp.lt. Renkantis verslą svarbiausia yra atkreipti dėmesį į 3 svarbiausius verslo komponentus: kainą, resursų talpą, uždarbio dydį per valandą (pelną). Tam, kad sėkmingai dirbtų, jūsų verslui per valandą reikės 2 resursų. Visi verslai yra skirtingi, todėl teks pasitelkti savo verslininko gabumus ir išsirinkti patį pelningiausią arba jau į turimą verslą investuoti kreditus ir pasitobulinti. Už 100 kreditų jūs galite pasitobulinti +5 resursų talpą, o pelno našumą - +80 eur/h. Daugiausiai galite pasitobulinti, kad jums į valandą neštų 1100 eurų pelną, na, o resursų talpą maksimaliai galite pasitobulinti 70. Nusipirkus verslą, negalėsite pradėti biznio, jei neturite tam skirto transporto. Tai didelės, sunkios mašinos, kuriomis turėsite gabenti resursus į savo įmonę. Šio transporto kainos svyruoja nuo 40 iki 220 tūkstančių, o talpinamas resursų kiekis nuo 42 iki 54, atitinkamai nuo kainos. Verslo transportą galite nusipirkti verslo mašinų turguje. Paskutinis žingsnis, norint pradėti bendrovės veiklą, yra transporto registravimas. Pirmiausia savo verslo automobilį turėsite priregistruoti kaip paprastą transporto priemonę, o po to reikės ją registruoti verslui. Kad tai padarytumėte, reiks įrašyti savo verslo ID, kurį galite sužinoti įėję į savo bendrovės pastato vidų ir panaudoję komandą /versloid.

Verslai naujokams. Žaidėjai, kurie neturi daug patirties taškų, bei pinigų, taip pat gali pradėti savo verslą. Naujokų verslai nuo paprastų skiriasi tuo, kad jie yra gerokai pigesni, neša šiek tiek mažiau pelno, bei talpina mažiau resursų. Tačiau koks gali būti geresnis būdas naujokui praturtėti, bei pilnavertiškai įsisukti į serverio gyvenimą, nei atidaryti savo verslą?

Bendrovė atidaryta. Kas toliau? Tam, kad jūsų verslas pradėtų jums nešti pelną, visų pirmiausia reikia į jį prikrauti resursų su komanda /krauti, stovint prie savo transporto šono. Resursų bazė stovi netoli vakarų ligoninės, kurią galite surasti panaudoję /gps sistemą. Vienu mostu į transportą galite įdėti 2 resursus, kurių kaina nuo 20€ priklausomai nuo jūsų verslo, bei patirties taškų. Prikrovus pilną priekabą resursų, traukite link savo verslo ir juos ten iškraukite su komanda /iskrauti. Visą tai atlikę, nepamirškite savo verslo transporto gražiai priparkuoti tam skirtoje vietoje, kad jo nenutemptų mechanikai.

Papildoma informacija.

Nusipirkti verslą galite užlipę ant norimos bendrovės ikonos, bei parašius /pirktiversla.
Verslas jums neš pelną net tuo atveju, jei nesate prisijungęs serveryje.
Resursų kiekiui pasiekus 0, biznis sustos ir nebeteiks jums pelno.
Atsiimti pelną galite įmonės pastato viduje, panaudoję komandą /buzdarbis. Jums bus pateikta išsami įmonės veiklos ataskaita.
Parduoti savo verslą galite užlipę ant jo ikonos bei parašę /parduotiversla. Atgausite 75 procentus pradinės kainos.
Per vieną valandą verslas išnaudoja 2 resursus.
Verslo transporto resursų talpa:

Transportas, talpinantis 10 resursų (pagrinde pritaikytas naujokams):

Pony
Rumpo
Transportas, talpinantis 36 resursus:

Topfun Van (Barkley's RC)
Burrito
Transportas, talpinantis 42 resursus:

Yankee
Mule
Boxville
Benson
Transportas, talpinantis 54 resursus:

Flatbed
Barracks

Turto pravalymai.

Serveris tam tikru metu anuliuoja Jūsų aktyvumą:

Kiekvieną mėnesį:

11 ir 25 dieną: vyksta gaujų pravalymai.
15 dieną: Nuimamamas vienas įspėjimas ( jeigu tokių turite ).
10 ir 28 dieną: Namų ir verslų pravalymas.
5, 15 ir 25 dieną: Atleidimai iš darbo, direktoriaus posto bei garažų pravalymas.
7,15,22 ir 28 dieną: Transporto pravalymai.
Kaip matote labai dažnai vyksta transporto pravalymai, todėl būdami neaktyvus ne tokį ir ilgą laiką galite prarasti savo transportą.

Kaip pavyzdį paimkime transportą:

Jūs įsigyjate transportą šio mėnesio 3 dieną, jis iškarto pažymimas kaip aktyvus transportas, tada atėjus artimiausiam pravalymui, t.y šio mėnesio 8 dieną (žiūrėti lentelę aukščiau) Jūsų transportas bus pažymėtas kaip neaktyvus. Ir dabar visiškai paprastai jeigu neprisijungsite nei karto iki sekančio pravalymo kuris vyks šio mėnesio 15 dieną tai reiškia, kad Jūsų transportas bus ištrintas.

Kitaip tariant turite prisijungti bent kartą po pravalymo.

Visų šių paminėtų dalykų aktyvumas yra pakeičiamas į aktyvų kai žaidėjas prisijungia.

Serverio informacija:

Serverio svetainė: http://www.sa-mp.lt/
Serverio TeamSpeak: ts.sa-mp.lt
Serverio IP: sa-mp.lt:7777
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2019 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai