Santrauka: ar juos kada sapnawote? patiko?
Tema sukurta: 2007.07.05 13:05
Pirmas Atgal 8 9 10 11
2013.03.29 19:46 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Snapas
Snapas
Pažengęs
Skirmish rašė:

as kazkada sapnawau toki idomus jausmas sapnuoji ir galwoji ka daryti sapnawau siaubeka ir pagalwojau atsimerk ir wiskas pasibaigs ir atsimerkiau... ir kam atsimerkiau nzn.. galejau dar pasapnuot... galima sakyt tampi sawo sapno waldowu kai jis yra samoningas


Laiku atsimerkei....
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.09.18 12:34 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Martnoksas
Martnoksas
Meistras
taip esu, patys geriausi sapnai, tik labai reti
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.09.22 01:33 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


MidNight
MidNight
Pradedantysis
Teko kelis kartus suprasti kad sapnuoju tai buvo nuostabu Įdomiausia kad sapnai buvo tokie tikroviški kad visa savo kūna jaučiau lygiai taipat kaip ir dabar rašydamas komentara kas iš aplinkos tai nuo tikrovės skiriasi kad nėra triukšminio fono taprasme pašaliniu garsu kurie nesusije su sapne vykstančiais dalykais .. Tai kai supratau kad sapnuoju iškart puoliau bandyti pakilti skristi tačiau man tai pavyko neišpirmo karto kelis kartus kaip tikrovėje pašokau ir nukritau smagiai taip beskraidant sapnas išplaukė ir pabudau ..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.09.22 01:36 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


MidNight
MidNight
Pradedantysis
martnoksas rašė:

taip esu, patys geriausi sapnai, tik labai reti


Šeip yra gerai žadintuva užsistatyti kokiai 5 ryto jai į darba nereikia kai pabundi tada prisimeni viską ką sapnavai :)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.09.22 01:48 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Epitaph
Epitaph
Pradedantysis
MidNight rašė:

Teko kelis kartus suprasti kad sapnuoju tai buvo nuostabu Įdomiausia kad sapnai buvo tokie tikroviški kad visa savo kūna jaučiau lygiai taipat kaip ir dabar rašydamas komentara kas iš aplinkos tai nuo tikrovės skiriasi kad nėra triukšminio fono taprasme pašaliniu garsu kurie nesusije su sapne vykstančiais dalykais .. Tai kai supratau kad sapnuoju iškart puoliau bandyti pakilti skristi tačiau man tai pavyko neišpirmo karto kelis kartus kaip tikrovėje pašokau ir nukritau smagiai taip beskraidant sapnas išplaukė ir pabudau ..


Oh. My. God!!!!
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.09.22 15:53 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


melancholikas
melancholikas
Pradedantysis
joa buvo. sapnavau kad esu mokykloje, rasiau kazkoki egza, buvau visai nepasiruoses ir tada sapne pagalvojau kad negali buti kad as mokykloj, sitoj sumautoj skylej. tada pagalvojau kad tai sapnas ir atsimerkiau. atsibudes apsidziaugiau kad sestadienis. ;D
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.10.05 09:11 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


wolfas
wolfas
Pažengęs
man retai buna kad galiu va;dyti sapna
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.01.05 21:44 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Raganikė
Raganikė
Naujokas
Man buvo tai tik vieną vienintelį kartą taip zombių užpuolimas.Ir mąstyt normaliai galėjau, ir kung fu mokėjau
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.01.06 01:49 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Blussa
Blussa
Didmeistris
Ką reiškia "sąmoningi sapnai"? Kokie būna "nesąmoningi"?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.01.06 03:22 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Žydėjimas
Žydėjimas
Pradedantysis
Blussa rašė:

Ką reiškia "sąmoningi sapnai"? Kokie būna "nesąmoningi"?


Paprasčiausiai aiškinant, tai sapnas, kurio metu suvoki, jog sapnuoji, ir gali pakreipti sapno įvykių eigą.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.01.06 08:33 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Blussa
Blussa
Didmeistris
Aišku. Yra ne kartą pasitaikę. Įdomu, ką tuo metu veikia smegenys, kai pasireiškia tie "sąmoningi" ar "nesąmoningi" sapnai?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.01.08 17:39 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Rūth
Rūth
Naujokas
Kiek skaičiau tai yra tokie sapnai kai pats gali juos valdyti tik pasekmės nėra tokios geros Ta prasme sapnuoji ,kad esi kokioje kavinėje ir jeigu pasižiūri į savo rankas(plaštakus) tai jūs iškart pabusit ir būsit suparalyžiuoti (negalėsit pajudėt) ir tai tikrai nėra malonus jausmas .Draugė patyrus sakė siaubingas dalykas
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.01.09 00:17 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Blussa
Blussa
Didmeistris
Nesąmonė. Tai ką, pabundi, reikia į WC, o pajudėti neina . WTF, po savimi daryti ?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.09.15 15:54 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Tomas15
Tomas15
Naujokas
I heard that people use http://clashofclanshelper.com/ and its great! You receive your Clash of Clans gems instantly!!! BETTER GAME GUARANTEED! (4lic2yoCr1)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
Pirmas Atgal 8 9 10 11
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai