Tema sukurta: 2009.10.03 12:32
1 2 3 Toliau Paskutinis
2009.10.03 12:32 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


aurytee
aurytee
Naujokas
Sveiki! Kadangi man labai, kaip turbūt daugeliui mergaičių/merginų/moterų , patinka tokie filmai, norėčiau užduoti klausimą : Koks buvo geriausias kada nors matytas šio žanro filmas ? Man tikrai įdomu
(Asmeniškai man tai THE NOTEBOOK-kažkoks nenuspėjamas, bet labai labai realios situacijos filmas. Nerodantis per daug gražių dalykų, o vis dėlto kaip yra iš tikrųjų.)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.10.03 12:37 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


vaidilute77
vaidilute77
Didmeistris
"Žinutė butelyje"
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.10.03 12:45 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Utopija
Utopija
Naujokas
O man "Žinutė butelyje" nepaliko tokio įspūdžio kokio tikėjausi,nes buvau skaičiusi knygą ("Laiškai iš jūros") . Filmo pabaiga pakeista ..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.10.03 12:54 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


realybe
realybe
Naujokas
Iš tos pačios serijos filmas "P.S. I love You"
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.10.03 12:55 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


tiesioggg
tiesioggg
Pradedantysis
man "kur nunesa sapnai" - labai grazus ir siltas filmas apie meile, kuri gali viska.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.10.03 13:02 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


knopky
knopky
Pradedantysis
'Jei tik'
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.10.03 13:07 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


KawaiiNeko
KawaiiNeko
Pradedantysis
Gal "The lake house". Nors man nera ne vienas romantinis filmas palikes tokio didelio ispudzio, kad galeciau ji laikyt megstamiausiu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.10.03 13:51 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


G04Tereza
G04Tereza
Patyręs
"Laumžirgis" su fantastika biškis toks, bet šiaip verkiau žiūrėdama. Šis kaip "Žinutė butelyje" su K.Kostneriu. Vienas labai patiko su J.Roberts, tik pavadinimo neprisimenu. Ten mergina slaugė vėžiu sergantį vaikiną ir.... Žodžiu pražiūrėjau, akių neatitraukdama. Dar su J.Roberts ir S.Sarandon patiko, pavadinimas gal "Pamotė", kur I-oji žmona suserga vėžiu ir su II-aja žmona iš pradžių pykosi, o paskui ruošė ją savo vaikų priežiūrai.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.10.03 17:55 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Gyvatee
Gyvatee
Pradedantysis
Esu perskaiciusi labai daug knygu ir maciusi daug filmu. Labiausiai patike filmai butu: "Pocelui babocki". "My iz buduscego". "Where the heart is".
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.10.03 18:03 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


ashachera
ashachera
Meistras
Žiūrėdama "A walk to remember" visada ašarą išspaudžiu, labai gražus filmas. Dar labai patiko "If only".
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.10.03 18:41 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Jllll
Jllll
Meistras
retai ziuriu romantinius, dazniau tiesiog dramas, kurios retai saldzios. bet patikes romantinis- "po toskanos saule", "pasivaiksciojimas debesyse", jau minetas "kur nunesa sapnai". is dramu 1a mintis buvo- "nuostabus protas".. labai patiko neseniai matytas "old boy", "paslaptingas zodziu gyvenimas", visi be isimties kim ki-duk filmai man tobuli tam zanre.. neminesiu, bet daug istoriniu ("skrajojanciu durklu namai"), o jei dar pgl realius ivykius.. "katyne" pvz.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.10.03 23:19 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


aurytee
aurytee
Naujokas
Nuostabus protas - is tikruju nuostabus filmas.Paliko dideli ispudi man.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.10.04 14:30 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mylimukė
mylimukė
Didmeistris
Iš jau paminėtų labai patiko "Laumžirgis" (berods 2 dalys yra?), "Kur nuneša sapnai"- fantastinių nors ir nemėgstu, bet šis toks... labai keistą jausmą sukeliantis. "nuostabus protas" irgi patiko. Dar paminėčiau "Rudens legendos", "Telma ir Luiza", "7 metai Tibete".
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.10.04 14:31 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mylimukė
mylimukė
Didmeistris
JuodaRyski rašė:
retai ziuriu romantinius, dazniau tiesiog dramas, kurios retai saldzios. bet patikes romantinis- "po toskanos saule", "pasivaiksciojimas debesyse", jau minetas "kur nunesa sapnai". is dramu 1a mintis buvo- "nuostabus protas".. labai patiko neseniai matytas "old boy", "paslaptingas zodziu gyvenimas", visi be isimties kim ki-duk filmai man tobuli tam zanre.. neminesiu, bet daug istoriniu ("skrajojanciu durklu namai"), o jei dar pgl realius ivykius.. "katyne" pvz.


O "Sovietų pasaką" matei?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.10.05 18:28 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Jllll
Jllll
Meistras
labai geras perziurejus rekomendavau kitiems, paskui istryniau nzn kodel, dbr galvoju, reix parsisiusti vel ir isirasyti. cia tokia net pavadinciau vaizdine enciklopedija, vertingas filmas. paziurekit kas nematet!
kaip pacia mylimukei sitas filmas ??
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.10.05 18:29 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


ashachera
ashachera
Meistras
Žiūrėjom per istorijos pamoka, blm kraupus truputi
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.10.05 18:53 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


renūūū
renūūū
Didmeistris
Čia kažkas minėjo "Kur nuneša sapnai". Dėl šito tai pritariu tai geras filmas Laumžirgis irgi kai pirmąkart žiūrėjau, tai kiek netikėta buvo kas dar? Šiaip man patinka tokios, kaip čia pavadinus, sukrečiančios dramos, su visokiom kitokių žanrų priemaišom. Pvz., "Dead Man Walking".
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.10.05 22:44 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mylimukė
mylimukė
Didmeistris
JuodaRyški rašė:
kaip pacia mylimukei sitas filmas ??


Pačiai mylimukei irgi patiko Reiks Katynę pažiūrėt. O kokių dar filmų panašios tematikos žinot?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.10.05 22:46 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


kablelis
kablelis
Meistras
Nedaug esu maciusi. Tik viena is tu kur rodydavo per LTV sekmadieniais 9 val vakare. Nebeatsimenu is kieno kolekcijos
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.10.06 01:32 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Jllll
Jllll
Meistras
mylimukė rašė:

JuodaRyški rašė:

kaip pacia mylimukei sitas filmas ??




Pačiai mylimukei irgi patiko Reiks Katynę pažiūrėt. O kokių dar filmų panašios tematikos žinot?


labai pavykes "katyne", negaliu jo pamirsti. ir labai gaila, kad nemaciau ne 1o is tos temos prilygusio lietuviu filmo, nors stengiuos visus is eiles lietuviu ziureti..
"vejas banguojantis miezius"- apie airiu nepriklausomybes atsikovojima is britu, man jis asocijavosi su musiskiais partizanais, patiko realistiskas, labai naturalus, be nereikalingo heroizmo, be holivudo zodziu.
verta paziureti "valkirija"- apie buvusi pasikesinima i hitleri, tik gaila, kad ten tomas kruzas vaidino. man jis ten kazkaip "ne i tema", nelipo prie visko su savo akinamais holivudo dantimis.. bet uzskaitau pati filma.
dar vieno neitiketino, pansaus i "sovietu pasaka" pavadinimo negaliu atsiminti, kankinuosi jau gal 3 savaites .. gal zinot kas nors kaip vadinasi- dokumentinis is 3 daliu. 1a apie katalikybe, 2a dalis apie jav 9.11 data, 3ia- apie paciu stambiausu finansiniu reikalu uzkulisius..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 3 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai