Santrauka: Patinka?nepatinka?gaminate patys?
Tema sukurta: 2007.12.11 18:27
Pirmas Atgal 1 2
2007.12.14 10:26 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Bfly
Bfly
Meistras
Cia minejo butelio dekoravima, o as vat galeciau pasiulyt i buteli supilt paveiksliuka, t.y. imi visokiu kruopu, kokiu nors blizganciu dalykeliu, kriaukliu, dar ko nors, ka galima supilt i buteli (ne skysto), ir subert visaip buteli pasukant. Idomiai ir graziai atrodo.
Drauges kadais toki koliaza padovanojo: ant fotografijos (20 x 30 cm kazkur) priklijavo savo veidus su piestom iskirptom suknelem, is zurnalu berniuku prikarpe, zodziu, toks klijuota paveiksliukas fainas. Svarbiausia, kad su mintim butu.
O as dar dariau stereo paveiksliuka. Dezej iklijavau ten ivairiu reikalingu figureliu ir gavos
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.12.14 21:47 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


ToOmiDrop
ToOmiDrop
Naujokas
Idiomiu mynciu pasisemiau ish cia.. Pati tj dazniausiai perku,nes nlb ka ir moku pagaminti.. Buvau kazkada padarius fotke su fotoshopu visaip ten,bet nlb patiko tokia dovana. )
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.12.19 15:56 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


titai
titai
Meistras
Dvi dienas dvi naktis siuvau dukterėčiai ilgą tautinį sijoną.. Čia užsakyta dovana.. Pasiuvau..

Kažkada darydavau miniatiūrines sausų gėlių puokšteles (apie 2-3 cm), jomis galima papuošti kokią šakelę (pririšti, priklijuoti) - išeina labai gražus žydintis medis..

Jei moki nerti vašeliu, man labai gražu nerti kalėdiniai papuošimai eglutei (snaigės, varpeliai ir pan.)
Sėkmės ruošiant dovanas
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.12.19 17:06 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mylimukė
mylimukė
Didmeistris
Aš dukriukui mezgu suknytę Kalėdoms, tikiuosi baigsiu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.05.06 21:05 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


gerta
gerta
Naujokas
mamos dienai tinka pyragas visom sventem galima iskepti pyraga ! nuostabi dovana ir skani bandziau ir nustebinau visus nauja dovana recepta atsiusiu jei kam reikia ! rasykite i mano skype kuris yra snaige114 ir atsiusiu !
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.05.07 14:30 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


LittleStar
LittleStar
Pažengęs
Buvo toks laikotarpis, kai tingėdavau dovanas savo rankomis darytis. O dabar retai kada jas perku. Nebent dovanoju gerą knygą, žmogui, kuris mėgsta skaityti. Va pvz mamos dienai mamai kryželiu paveiksliuką išsiuvinėjau. Nemaniau, kad pabaigsiu, bet kelias naktis panaktinėjusi baigiau. Dabar mokinuosiu dideles gulbes daryti. Viena gulbė darosi maždaug iš 250 popieriaus lapų. Labai noriu gražiai jas daryti. Galėsiu ateinančiam tetos gimtadieniui pagaminti.;}
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.10.20 09:01 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


unikalus
unikalus
Pradedantysis
Daug įvairiausių rankų darbo dovanų galima rasti parduotuvėje Mindaugo gatvėje, Vilniuje. Daugiau informacijos galite rasti čia: http://www.unikalusdirbiniai.lt/
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.11.30 16:23 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


valdutisss
valdutisss
Naujokas
Nežinai, ką padovanoti draugui? Siūlau padovanoti naująjį "Neokubą" įsigyti galite adresu www.neocube.lt
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.08.10 13:27 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Mazgė
Mazgė
Naujokas
noreciau skubios pagalbos. rytoj mano vaikinui sueina 20 metu, as mastau ka jam padovanoti savo darbo, laiko mazai, gal turit kokiu patarimu greitai dovanai, neisleidziant pinigu?
dekoju.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2021.10.29 20:43 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


gerdunka222
gerdunka222
Pažengęs
skaitau dabar seną forumą, ech buvo laikai visai kiti, kitos mados, požiūris dabar vyras, nešiojantis apyrankę, ne jokia ne naujiena. man gražiausios čia -https://www.jacobcolinn.com/lt/temos/apyrankes-vyrams
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2021.11.10 13:44 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


winona
winona
Pradedantysis
gerdunka222 rašė:

skaitau dabar seną forumą, ech buvo laikai visai kiti, kitos mados, požiūris dabar vyras, nešiojantis apyrankę, ne jokia ne naujiena. man gražiausios čia -https://www.jacobcolinn.com/lt/temos/apyrankes-vyrams


O tada vyras, nešiojantis apyrankę buvo naujiena :D ? Išvis, jeigu norite dovanoti, bet nežinote ką, tai tiesiog PAKLAUSKITE žmogaus, ko jam reikia. Patys pagalvokite, ką veikiate su dovanomis, kurių jums nereikia? Koks tokio dovanojimo tikslas? Tiesiog bereikalo išmetame pinigus ir patį daiktą.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai