Tema sukurta: 2015.04.02 18:49
2011.03.15 15:58 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Enciklopedija
Enciklopedija
Patyręs
Psoriaten tepalas 50g

Homeopatinis preparatas
Psoriaten®
Kokybinė ir kiekybinė sudėtis:1 g tepalo yra veikliosios medžiagos: 0,1 g Mahonia aąuifolium urtinktūros;pagalbinių medžiagų: vilnų riebalų, vilnų riebalų alkoholių tepalo (į jį įeina vilnų riebalų alkoholiai, baltasis vazelinas, cetilstearilo alkoholis), skysto parafino, išgryninto vandens.
Vartojimo paskirtis:Psoriazė ir kitoks sausas odos bėrimas.
Kontraindikacijos:Vaisto vartoti nerekomenduojama, jeigu yra padidėjęs organizmo jautrumas bent vienai sudedamajai vaisto medžiagai, pvz., vilnų riebalų alkoholiui.
Ypatingieji perspėjimai:Vartojant homeopatinį vaistą iš pradžių būklė gali laikinai pablogėti. Tokiu atveju preparato vartojimą reikia nutraukti ir kreiptis į gydytoją.
Dozavimas, vartojimo būdas:Suaugusiems ir vaikams nuo 1 metų tepalas 3 kartus per dieną plonu sluoksneliu užtepamas ant pažeistų odos vietų ir lengvai įtrinamas. Kadangi PSORIATEN gerai toleruojamas, jį galima vartoti ilgai. Ligai užsitęsus ar atsiradus naujų neaiškių simptomų būtina kreiptis į gydytoją, kuris paskirs gydymą.
Nėštumas ir laktacija:Kaip ir visi vaistai, nėštumo ir laktacijos periodu preparatas vartojamas tik pasikonsultavus su gydytoju.
Šalutinis poveikis:Kartais galima alerginė odos reakcija į bet kurią iš sudedamųjų vaisto dalių.
Gamintojas/ Prekybos leidimo savininkasDEUTSCHE HOMOOPATHIE- UNIONĮgaliotoji atstovė Baltijos šalyse:UAB MITELAwww.mitela.lt
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2020 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai