Tema sukurta: 2015.04.02 18:49
2011.03.15 15:58 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Enciklopedija
Enciklopedija
Patyręs
PROfertil kapsulės N60

PROfertil

Vitaminų kompleksas vyrų vaisingumui gerinti
Specialios medicininės paskirties maisto produktas
Tik mitybos reguliavimui esant sumažėjusiam vaisingumui vyrams, kurie nori susilaukti vaiko

Pastaraisiais metais praktinėje medicinoje porų, trokštančių susilaukti vaikų, sumažėjusio vaisingumo gydymas tampa vis svarbesnis. Priežastys, trukdančios apvaisinimui, gali būti sumažėjęs ir moterų, ir vyrų vaisingumas. Priešingai nei moterys, kurios gali rinktis įvairią terapiją, vyrų galimybės pagerinti vienintelį pagrindinį veiksnį - spermos kokybę - yra labai ribotos. Vyrų spermos kokybę ir kiekybę įtakoja daug veiksnių. Aplinkos užterštumas (toksinės atliekos, sunkieji metalai, teršalai, kenksmingos medžiagos ir kt., taip pat tokie aplinkos veiksniai kaip intensyvus ir nuolatinis buvimas saulėje), įvairūs gyvenimo būdo veiksniai (pvz., piktnaudžiavimas nikotinu bei alkoholiu ir kt.) ir gyvenimo būdo įpročių pokyčiai (didelis stresas) šiais laikais kenkia ne tik visam spermatogenezės procesui, bet ir individualių spermatozoidų judrumui, išvaizdai bei skaičiui. Sėklos gamybos procesas yra labai sudėtinga biologinė procedūra, kuri vyksta 72 dienas, ir kuriai labai lengva pakenkti. Spermatogenezės metu žmogaus kūnui reikia tam tikrų agentų (medžiagų), būtinų įvairiems vystymosi etapams - amino rūgščių, mikroelementų, vitaminų ir įvairių kitų medžiagų. Tik šios specifinės maistingos medžiagos sudaro būtinas išankstines sąlygas normaliai ir sveikai spermatogenezei.

Dėl įvairių gyvenimo būdo įpročių ir negatyvių gyvenimo stiliaus veiksnių labai greitai gali atsirasti šių medžiagų trūkumas, tačiau dažnai tie, kuriems taip nutinka, to nepastebi. Todėl būtina reguliariai gauti pakankamus šių maistingų medžiagų kiekius. Žinomi mokslininkai jau individualiai ištyrė ir apibūdino daugelį medžiagų, kurios yra gyvybiškai svarbios optimaliai spermatogenezei. Visų ištirtų maistingų medžiagų veiksmingumas visuotinai pripažintas, kadangi jų teigiamas poveikis spermatogenezei buvo įrodytas daugelyje klinikinių tyrimų bei bandymų.

Unikali PROfertil formulė su į jos sudėtį įeinančiomis individualiomis medžiagomis sukurta pagal tokius mokslinių tyrimų ir bandymų rezultatus, ir pati ypatinga PROfertil® sudėtis taip pat jau buvo įrodyta klinikinių tyrimų metu. PROfertil® - tai produktas, specialiai išvystytas spermos kokybei ir, tokiu būdu, vyrų vaisingumui gerinti.

PROfertil sudėtis
Veikliosios medžiagos
Per dieną (2 kapsulėse) 100 g L-karnitinas 440 mg 25,8 g L-argininas 250 mg 14,6 g Kofermentas Q10 15 mg 0,9 g Vitaminas E 120 mg 7,0 g Cinkas 40 mg 2,3 g Folio rūgštis 800 mcg 46,9 mg Glutationas 80 mg 4,7 g Selenas 60 mcg 3,5 mg

Informacija apie sudėtines dalis
Tyrimų rezultatai parodė, kad veikliųjų medžiagų, įeinančių į PROfertil sudėtį, vartojimo poveikis pasireiškė nuo žymaus spermos kokybės pagerėjimo iki pilnai normalių spermatogramų.
L-karnitinas natūraliai gaminamas organizme ir tarnauja spermatozoidų ląstelėms kaip energijos pagrindas. L-karnitinas gali pagerinti spermos judrumą ir kiekybę. L-argininas yra amino rūgštis, reikalinga žmogaus organizmui dideliais kiekiais, ir tyrimais įrodyta, kad ji pagerina spermatozoidų kiekybę bei judrumą.

Cinkas. Neskaitant antioksidantinių savybių ir indėlio į daugelį biocheminių procesų žmogaus organizme, mikroelementas cinkas gerina spermatozoidų ląstelių tankį, padidina greitai judančių spermatozoidų ląstelių kiekį ir padidina testosterono lygį, būtiną spermatogenezei.

Vitaminas E pagerina spermatozoidų judrumą ir padidina spermatozoidų ląstelių gebėjimą susijungti su kiaušinėliu.
Glutationas ir selenas labai efektyviai naikina laisvuosius radikalus. Įvairiais tyrimais įrodyta, kad abi šios maistingos medžiagos žymiai pagerina spermatozoidų judrumą.

Kofermentas Q10 padidina apvaisinimo koeficientą bei spermatozoidų kiekį ir padidina spermatozoidų judrumą.
Folio rūgštis yra gyvybiškai svarbi ląstelių vystymuisi bei dalijimuisi (kraujo gamybai), o taip pat ir nervų metabolizmui. Ji dalyvauja širdies kraujagyslių sistemos apsaugoje. Šio vitamino teigiamas poveikis žinomas jau daugelį metų. Atlikta daug išsamių tyrimų ir rekomenduojama šiuo vitaminu papildyti mitybą.

Vartojimo būdas:
Vartoti dvi kapsules per dieną valgio metu, užgeriant skysčiu. Kapsules reikia vartoti bent tris mėnesius, norint pagerinti kiekvieną individualią spermatogenezės fazę. Tačiau PROfertil galima vartoti, ir jis turėtų būti vartojamas, iki nėštumo.

Iškilus papildomiems klausimams, prašome pasikonsultuoti su gydytoju arba vaistininku.

Šalutinis poveikis:
Klinikiniuose tyrimuose, atliktuose su PROfertil, jokių šalutinio poveikio atvejų nepastebėta.

Svarbi pastaba: Vegi-Caps: kapsulės apvalkalas, sudarytas iš augalinės kilmės celiuliozės.
Produktas turi būti vartojamas prižiūrint sveikatos priežiūros specialistams.
Prieš pradedant vartoti šį produktą ar keičiant rekomenduojamą vartojimo būdą, prašome pasitarti su gydytoju.
Produktas negali būti vienintelis mitybos šaltinis.

Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje.
Laikyti vėsioje ir sausoje vietoje.

Pakuotės dydžiai:
PROfertil pakuojamas po 60 kapsulių (pakuotė, kurios užtenka vienam mėnesiui) ir po 180 kapsulių (pakuotė, kurios užtenka trims mėnesiams).

Platintojas Baltijos šalyse (Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje) UAB Valentis Pharma Molėtų pl. 11 LT-08409 Vilnius, Lietuva Tel.: +370-37-452758 Faksas: +370-37-760815 El. pašto adresas: pharma@valentis.lt www.valentis.lt
Gamintojas Lenus Pharma Ges.m.b.H. Viena, Austrija

Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2020 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai