Tema sukurta: 2011.05.22 21:21
1 2 Toliau Paskutinis
2011.05.22 21:21 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


ramaska13
ramaska13
Pradedantysis
Sveiki na eisiu tiesiai sviesiai cia su tais blokavimais ziuriu nebesusigaudote ir baninate visus is eiles , patys taisykles kuriate ir patys jom priestaraujate , kaip suprasti pavaduoji savo registracija , jums ziuriu vejai smegeneles prapute , taigi matomai mes mokame pinigus ir naudojames papildomomis paslaugomis o jus mums uzpakali atsukate , nebus tvarkos kol galu gale nesurasit savo vietos nes mes esame vartotojai arba kitaip zaidejai ir mes cia esame svarbiausi o ne jus kurie gali kiekviena diena keistis , is kuriu yra gaunami pinigai , taigi prasyciau su mumis ir elgtis taip kaip su vartotojais o ne siukslemis........
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.05.22 21:24 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


ramaska13
ramaska13
Pradedantysis
o kalusimas toks ar draudziama pavaduoti zaideja? jei ne tai kodel blokuojate uz pavadavima?jus stabdote musu vystimasi neturedami jokiu pagrystu yrodymu ...beja ka jus norite tuo pasiekti?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.05.22 21:33 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


KristinaAd
KristinaAd
Moderatorius
1) Kitą žaidėją pavaduoti galima. Bet Jūsų atveju kitos registracijos savarankiškai netgi nežaidė. Visi prisijungimai - Jūsų per pavadavimą.
Jeigu sugalvojote, kad čia idealus būdas turėti kelias registracijas - tai suklydote.

2) Jei dar įžeidinėsite administracija, Jūs prarasite teisę rašyti forume, nes neketinu klausytis įžeidinėjimų iš žaidėjo, kuris pažeidinėja taisykles.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.05.22 21:42 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


ramaska13
ramaska13
Pradedantysis
ka jus cia kalbate , taigi mano pavaduojamas zaidejas tedddukas visa pradzia pats zaide , paprase pavaduot tai sutikau , tai sakote kad as meluoju?ir beja pirma issiaiskinkime kas sioje situacijoje teisus ir tada kalbekime apie blokavimus forume , beja zinau tai jog zmogus daznai bega nuo situaciju kurios ne jo nosei todel kalbesi taip kaip sioje situacijoje man atrodo priklausytu kalbeti......patikrinkite pavaduojama zaideja tedddukas ir tada atsakykite ar as zaidziu nuo pradziu su jo registracija"?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.05.22 21:52 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


KristinaAd
KristinaAd
Moderatorius
Nežinau, ar nuo pradžių, bet 3 pastarąsias savaites tik Jūs ir žaidėte su ta registracija.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.05.22 21:52 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


KristinaAd
KristinaAd
Moderatorius
Jeigu ir buvo kitas realus žaidėjas, žaidimą jis jau metė.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.05.23 14:09 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Ozeragis
Ozeragis
Pradedantysis
na nieko, biski tegu pasiparina ta moderatore "Maloni" man atrodo ji prisiblokavo jau, siandien buvau vartotoju teises apsaugoje, isdesciau kas kaip, nukopines nunesiau taisykles (beje taisykles sake is oro rasytos ir neatitinka nustatytu reikalavimu taisyklems), tai pradejo tyrima, per 15 d.d turi atsakyma duoti, dabar fiksuosiu visaus sio zaidimo bugus, ir varysiu iki galo, dejau as ant tu pinigu kurios ismeciau zaizdamas, bet ant tokios moderatores, kuri , ko gero blondine, tikraja ta zodzio prasme (na tegu pamegina uzblokint uz izeidima, cia moderatoriai, pasiskaitinekite kas yra blondine), tai noreciau kad zinotu, kad biski reikia rimtai skaitytis su zaidejais, o ne suda malti kaip ji mala
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.05.23 14:14 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Ozeragis
Ozeragis
Pradedantysis
beja, kur parasyta, prasome punkta nurodyti, kad negalima pavaduoti jei akauto savininkas neprisijungia 3 savaites??? gal zmogus bahamuose ilsisi 3 savaites, o zmogus ji dabar pavaduoja, taigi pakartosiu klausima dar karta, nes jus kazkaip visada issisukinejat, KUR PARASYTA, koks punktas, kad zaidejas negali pavaduoti 3 savaites?????????????????????????????????
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.05.23 14:24 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


KristinaAd
KristinaAd
Moderatorius
Pavaduojamas žaidžiantis žaidėjas. Jeigu žaidėjas negali žaisti, jis ima atostogas.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.05.23 14:34 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Ozeragis
Ozeragis
Pradedantysis
jus neissisukinekite nuo klausimo, KUR PARASYTA???, kur parasyta kad jis privalo imti atostogas?
ka jus cia gryba pjaunate, kas neparasyta tas vadinasi galima, ne? va nesilaikem 1 valandos intervalo ir bana davet, nors visiskai nelogiska valanda laukti, tai va dabar jus man atsakykite, kur PARASYTA???????????
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.05.23 14:41 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


KristinaAd
KristinaAd
Moderatorius
Viskas ir neprivalo būti surašyta, nes visų atvejų ir neįmanoma aprašyti. Žaidėjai nuolat sugalvoja, kaip apeiti taisykles.
Jeigu prie registracijos jungiasi tik pavaduotojas, tai akivaizdu, kad žaidžia tik jis ir tai bandymas žaisti už dvi registracijas, kad žaidime yra draudžiama. Jeigu Jums neužtenka draudimo žaisti vienam žaidėjui su dviem registracijomis, tai yra šis punktas:

3.1.4. Administratorius turi teisę be išankstinio įspėjimo ar iš anksto įspėjant taikyti Žaidėjams sankcijas už šių Taisyklių pažeidimą ar kitokį netinkamą elgesį, galintį sukelti ar sukėlusį neigiamų pasekmių Žaidimo stabilumui ir/ar gerai moralei;
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.05.23 14:43 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


KristinaAd
KristinaAd
Moderatorius
Beje, taisyklės rašytos teisininko ir jeigu dėl taisyklių ką nors, kur nors reikės oficialiai aiškinti, tai darys jis. Aš dėlto problemų neturėsiu. Tad jeigu manote, kad dabar kenkiate man, Jūs klystate
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.05.23 15:23 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Ozeragis
Ozeragis
Pradedantysis
man nesvarbu kas kam kenkia, man reikalinga teisybe, ir dar yra toks vienas bet? jei nera uzdrausta (parasyta) vadinasi leistina ,jus biski su teisininkais pasikalbekite, del bendro isprusimo, o ne kaip balta varna, pezekite nesamones, ir dar pabresiu man jums ar kam kitam kenkti nereikia, as noriu tik logisku moderatores sprendimu, o ne kvailu isikalinejimu, as dar karta tamstai nupasakosiu savo situacija, Jus pameginkite ieiti i mano padeti:
per pirma raunda, is vieno ip buvo sukurti du akauntai, buvo pranesta apie pavadavima, pirmame zaidime zaideme kaip ir antrame ir jokiu sankciju nesulaukeme, jei uzeini pavaduoti tik paziuri ar nepuola, pirmas raundas baigesi, prasidejo antras, musu akauntai persikele cia i antra visata, patys antra karta nesiregistravome, mes kaip ir pirmame, zaideme lygiai taip pat, niekada nera nieko padaryta bendro tarp siu registraciju, kiek laiko jau praejo nuo antro raundo pradzios??? o tik savaitgali anot jusu pastebeta kad prisijungiama is vieno ip, ir jusu paaiskinimas kad uzblokuota kad nesilaikyta valandos rezimo, o atsakymo i klausima ar logiskas yra prisijungimas laukiant valanda, kada po puse valandos kartais laivyno nerandi, negavau?
beja, banas uzdetas tada kai mane puole ir buvo likusios 8 minutes iki musio, tad nespejau patraukti laivu, ir vieno nesuprantu, jei jus jau tokia 'maloni' tai ka negalima duoti perspejimo, jei jau jus taip baninat visus, ir jei zmogus nereguoja tada baninti, juolab pasikartosiu tarp tu registraciju nieko bendro daryta nebuvo, tai ar cia logiska baninti, ir kaip cia kazkas rase, yra tikrai ne 10 registraciju, kur vygdomi neleistini veiksmai, o jie kaip zaidzia taip zaidzia, ar kartais nebus jusu koks giminaitis? tai va tokie reikalai
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.05.23 15:28 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Ozeragis
Ozeragis
Pradedantysis
ir dar kiek jums metu? 10? ka jus cia rasote kad visu taisykliu neimanoma surasyti, nes apeinama?
tai Lietuvos baudziamasis kodeksas kaip surasytas?, jusu manimu kaip ten, jei neparasyta, tai tave vistiek baudzia? ar kaip ten?
Jei ka tam ir yra pastoviai tobulinama, vistoma, atnaujinam, ir yra taip kas nedraudziama, tas leistina
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.05.23 15:40 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


KristinaAd
KristinaAd
Moderatorius
Jeigu Jums netiko taisyklės, turėjote teisę nesiregistruoti.
Jeigu žaidėte taip pat pirmame raunde ir nenubaudžiau, tai nereiškia, kad taip leidžiama, tai tereiškia, kad Jūsų nusižengimo nepastebėjau. Žaidėjų daug.
1 val. skirtumas tam ir daromas, kad būtų apsunkintas sukčiavimą, nes bet kas gali pasakyti, kad turi brolį, sesę ar kitokį giminaitį ir žaidžia dviese iš vieno kompiuterio, nors iš tiesų vienas pats žaidžia su keliomis registracijomis.

Kad reikia pranešti kiekvieno raundo pradžioje apie žaidėjus žaidžiančius iš vieno IP, taisyklėse aiškiai įrašyta:


2.2.6. Žaidėjai, žaidžiantys Žaidimą toje pačioje Žaidimo visatoje ta pačia interneto prieiga, kai sutampa žaidėjų IP adresai, įsipareigoja apie tai pranešti administratoriui adresu nemexia@draugas.lt iš karto po registracijos atlikimo. Laiške, pavadintame "Žaidėjai", turi būti nurodyti iš to paties IP adreso žaidžiančių Žaidėjų vardai, žaidimo pasaulis bei bendras IP adresas. Šią procedūrą būtina atlikti pakartotinai kiekvieną kartą tęsiant žaidimą iš naujo prasidėjusiame pasaulyje.

O įrašinėti, kad negalima pavaduoti savo kitos registracijos, nėra būtinybės, nes ir taip aišku, kad tai nusižengimas. Vienas žaidėjas negali žaisti su dviem registracijomis ir apsimestinis naivumas, kad čia 3 ar daugiau savaičių draugas atostogauja, nepadės.

Aš esu administratorė ir netapatinkite manęs su niku. Aš dirbu savo darbą.

Beje, po kito manęs įžeidinėjimo daugiau forume neberašysite.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.05.23 16:54 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


rimas6310
rimas6310
Pažengęs
Ozeragis rašė:

ir dar kiek jums metu? 10? ka jus cia rasote kad visu taisykliu neimanoma surasyti, nes apeinama?

tai Lietuvos baudziamasis kodeksas kaip surasytas?, jusu manimu kaip ten, jei neparasyta, tai tave vistiek baudzia? ar kaip ten?

Jei ka tam ir yra pastoviai tobulinama, vistoma, atnaujinam, ir yra taip kas nedraudziama, tas leistina


Pasiziuri registracija - 33metai, o elgiesi lyg tau butu 10 metuku. Dar vyresniu broliu pagasdink.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.05.23 20:21 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Holer
Holer
Naujokas
Jeigu kam nors kyla klausimas "Kas iš to, kad žaidžiu su dviem registracijom?", tai pasakysiu, kad 3-ios visatos raundo pradžioje turėjau net keturias registracijas tik tam, kad nemokamai galėčiau naudotis VIP paslaugomis, o juk tiesioginės naudos tarp registracijų ir nematyti. Keturios registracijos - 4 savaitės nemokamo VIP'o, kai tuo tarpu kiti žaidėjai moka pinigus už šią paslaugą. Sąžininga?

P. S. Nepagautas - ne vagis
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.05.25 13:52 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dantė
Dantė
Pažengęs
Ką jau bekalbėt apie pirmą serverį iki restarto.....Ten multi acc ir"pavadavimo" ne pagal taisykles ir ne tik...visko būta.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.05.29 18:42 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


griovikas
griovikas
Pradedantysis
Del klaidos.Bandau niekaip nesusitvarko mano planetose resursu ????????? sutrikusio prisijungimo,priverstiniu atostogu ir po ju atsaukimo,planetose(2 visata-griovikas)nesigamina resursai.Negaliu zaist.Noreciau,kad butu atstatyti prarasti resursai.Tikrai tai man nuostolis ir sustabdytas zaidimas.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.05.29 20:14 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


KristinaAd
KristinaAd
Moderatorius
Jau atsakiau, kad reikės laukti, kol programuotojai sutvarkys ir tai nepriklauso nuo to, kiek kartų man apie tai parašysite.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai