Santrauka: Ką daryti, jeigu nusipirkai vogtą daiktą?
Tema sukurta: 2021.12.25 10:30
2021.12.25 10:30 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


vvilkas
vvilkas
Naujokas
Ką daryti, jeigu nusipirkai vogtą daiktą?

Aišku, pranešti policijai. Bet, palaukit, panašu, kad tapsi skundiku?
Žinau atvejį, kai vaikinas iš aklos merginos išplėšė rankinuką ir pabėgo. Kaip galima skriausti žmogų, kuris nuo pat gimimo aplink save mato tik juodumą? Štai ir draugiškai išsiaiškinom - kas yra vagis.
Ar gali vagis, apvaginėdamas tavo butą, prie tam tikrų aplinkybių bei gelbėdamas savo kailį, tave nužudyti? Taip, gali. Vadinasi peršasi vienintelė logiška išvada, - tapti skundiku yra privaloma.
Na, o ką gi daryti, jeigu policija nereaguoja?
Vienintelė logiška išvada - tapti skundiku.
Jau dešimt metų, kaip man neteisėtai uždrausta naudotis savo asmenine nuosavybe - kooperatiniu butu, esančiu Vilniuje. Įtariamas vagis Edvardas Zaluba iš Vilniaus 1 apylinkės teismo civ. Byloje Nr. 2-4954-501-2009 padarė 8 aiškias teisės normos taikymo "klaidas". Mano manymu, vagių gaujos nariai Jūratė Trinkūnienė iš Vilniaus m. 1 apylinkės teismo, Dainius Rinkevičius, Andžej Maciejevski, Virginija Volskienė ir Tatjana Žukauskienė iš Vilniaus apygardos teismo, Janina Januškienė, Česlovas Jokūbauskas ir Janina Stripeikienė iš Lietuvos aukščiausiojo teismo šių "klaidų" "nepastebėjo". Kodėl mano paminėti įtariamieji vis dar yra laisvėje?

Draugiškai Jonas Čepurna
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2022 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai