Tema sukurta: 2013.12.01 11:02
2013.12.01 11:02 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


kornisLTU
kornisLTU
Pradedantysis
sveiki,adminai noreciau paklausti gal galite nuimti man bausme ji vyks iki 2014-05-27 man rodos kiek supratau buvau nubaustas uz zaidejo izeidima as atsiprasiau jo beje tai ir klaniskiu kerstas:O gal nujimsit?Lauksiu atsakymo.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.12.02 17:08 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


KristinaAd
KristinaAd
Moderatorius
Jūs neparašėte žaidėjo vardo ir pasaulio, tad nėra aišku, už ką esate nubaustas.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.12.11 13:21 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


kornisLTU
kornisLTU
Pradedantysis
I HATE ADMINS!!!
adminai jus esate ziaurus per jumis mane uzpole nors ir aktyvus buvau visus resurzus praradau .o kiek zaidziau sita geima .Nu zodziu nekenciu riteriu karu ir ju suknistu adminu!As nebeturiu vilties...

bent galejote padaryti ,kad manes neuzpultu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.12.23 19:37 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Veikejas1
Veikejas1
Naujokas
uz izeidima banas ant puses metu. Cia jau gal putinas chalturint pradejo administruodamas rk?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.12.28 07:13 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


kornisLTU
kornisLTU
Pradedantysis
as nesuprantu adminu rasiau izeidziancia zinute ir uz tai buvau nubaustas bet to zmogaus atsiprasiau dar skliaustose parasiau (srr)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.12.28 09:24 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


KristinaAd
KristinaAd
Moderatorius
Veikejas1 rašė:

uz izeidima banas ant puses metu. Cia jau gal putinas chalturint pradejo administruodamas rk?


Bausmių trukmė yra automatinė: Baumės už įžeidimus

Administratorius tik pažymi, kad bausmė turi būti už įžeidimą, o sistema paskaičiuoja kelintą kartą nuo registracijos pradžios žaidėjas baudžiamas už įžeidimą ir paskiria bausmę.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.01.01 10:23 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


kornisLTU
kornisLTU
Pradedantysis
KristinaAd rašė:

Jūs neparašėte žaidėjo vardo ir pasaulio, tad nėra aišku, už ką esate nubaustas.


zaidejo vardas kornelijus-100 pasaulis 6 prasau nujimkit labai krentu reitingose
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.01.02 15:55 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


KristinaAd
KristinaAd
Moderatorius
Jūs buvote nubaustas už tai, kad jungiatės į kito žaidėjo registraciją ir specialiai jai kenkėte, o ne už netinkamą turinį.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.01.05 11:32 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


kornisLTU
kornisLTU
Pradedantysis
KristinaAd rašė:

Jūs buvote nubaustas už tai, kad jungiatės į kito žaidėjo registraciją ir specialiai jai kenkėte, o ne už netinkamą turinį.


Zaidejas yra mano geriausias draugas tuo metu buvom labai susipyke jis man kersijo as jam irgi jis mano kito zaidimo serveri uz kuri sumokejau 60lt pavoge tai kaip nepyksi ant mano kompo jo acc buvo sukurtas tad ir zinojau slaptazodi tai sugalvojau prisijungti kita diena klaniskiam parasiau kad jy pultu mes nedraugavom 1-2 savaites kai mes susidraugavom atejau i riteriu karus ir ziuriu turiu bana tai zodziu tada 5 metai zaisto zaidimo nuejo veltui .AS LABAI GAILIUOSI GAL SUSITARSIM?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.02.25 13:50 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


kornisLTU
kornisLTU
Pradedantysis
kornisLTU rašė:

KristinaAd rašė:



Jūs buvote nubaustas už tai, kad jungiatės į kito žaidėjo registraciją ir specialiai jai kenkėte, o ne už netinkamą turinį.




Zaidejas yra mano geriausias draugas tuo metu buvom labai susipyke jis man kersijo as jam irgi jis mano kito zaidimo serveri uz kuri sumokejau 60lt pavoge tai kaip nepyksi ant mano kompo jo acc buvo sukurtas tad ir zinojau slaptazodi tai sugalvojau prisijungti kita diena klaniskiam parasiau kad jy pultu mes nedraugavom 1-2 savaites kai mes susidraugavom atejau i riteriu karus ir ziuriu turiu bana tai zodziu tada 5 metai zaisto zaidimo nuejo veltui .AS LABAI GAILIUOSI GAL SUSITARSIM?


tai kaip virs puse menesio atsakymo nesulaukiu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.02.25 19:17 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


KristinaAd
KristinaAd
Moderatorius
Bausmė nebus keičiama.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.03.06 16:00 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


kornisLTU
kornisLTU
Pradedantysis
Kodel?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.03.06 16:42 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Samagonas
Samagonas
Meistras
Klausimas.Kodel kai prisijungiau man is naujo reikejo veikeja kurtis nors buvo ten net 126 vietoj jis
Nick augustas_valavicius valdovo vardas Delmenas !!!!!!
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.03.07 07:41 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


KristinaAd
KristinaAd
Moderatorius
Hotcoffe rašė:

Klausimas.Kodel kai prisijungiau man is naujo reikejo veikeja kurtis nors buvo ten net 126 vietoj jis

Nick augustas_valavicius valdovo vardas Delmenas !!!!!!


Kuriame pasaulyje žaidėte? 7 pasaulyje neseniai įvyko restartas ir raundas prasidėjo iš naujo.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.04.14 11:31 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


kornisLTU
kornisLTU
Pradedantysis
KristinaAd rašė:

Bausmė nebus keičiama.

Kodel?Man beja tas draugas man leido jungtis veliau jis pamate ka padariau tai as jam ant kito acc nupirkau vip'a uz tai bet ir taip as nieko jam nepakenkiau nes gmailo kodo nezinojau tad ir buciau pakeites jis butu suzinojes nei tasku negali pardoti nieko atbaninkit prasau nes as nenoriu iki geguzes laukt kol ta supista bana nujimsit
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai