Santrauka: Prašau perskaitykit šia temą.
Tema sukurta: 2015.02.15 13:47
2015.02.15 13:47 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Gabrielius008
Gabrielius008
Naujokas
Sveiki KasmyroMafia. Žinau, kad padariau labai didžiule klaidą, bet kodėl aš ją padariau? Todėl, nes buvo gryžes mano pusbrolis iš norvegijos Markas. Jis irgi žaisdavo mafijos karus, bet jis žaidė ir pas manę. Jis žaidė su kokiom 8 anketom ir apgaudinėjo žaidėjus. Aš to nežinojau, bet kai jis man pasakė, kad gavau ban'a aš ant jo taip spykau, kad iškart bėgau čia y forumą. Labai norėčia, kad atblokuotumete mano mafijos karus. Mano IP:86.38.108.57. Žinau, kad tai buvo labai blogai, bet aš savo pusbroliui viską paaiškinau, mes sakem kartu taisyklės dar kartą ikalsime, nors aš jas jau skaičia. Todėl labai norėčiau, atsiprašyti, kad taip mano pusbrolis pridirbo, ir dabar per jį negaliu žaisti mafijos karų, o šis žaidimas tikrai geras, ir pelningas, ne sakau, kad kažką pardavinėjų. Viską pradėčiau iš naujo, nes mačiau esu gavęs ban mano vartotojo Vardas būtų: Gabrielius008. Tikrai tai niekada nepasikartotų galėtumete mano IP kekvieną dieną sekti.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.02.16 13:16 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


KasmyroMafija
KasmyroMafija
Moderatorius
Ip atblokuotas nebus.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai