Tema sukurta: 2006.09.20 23:27
Pirmas Atgal 1 2 3 4
2009.08.09 17:49 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


ilgiausias
ilgiausias
Didmeistris
To TigriukstiS
Pažiūrėjus į tavo avatarą, greičiausiai pagalvotum kad tu vyrus pietums ėdi, o ne myli
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.09.28 22:03 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Gnd
Gnd
Naujokas
Sveiki, labai svajoju rasti patyrusį, kadangi pati jau esu šokusi, rimtą pramoginių šokių partnerį, ūgis nuo 180. Geriausia AŽ: http://gnd.draugas.lt/
Lauksiu..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.07.31 17:00 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Coconut
Coconut
Pažengęs
Aš šoku Jauniai I C klasėj, jau šoku 7 metelius Labai patinka, šiaip tokie šokiai reikalauja labai daug pinigų, sveikatos, energijos ir laiko bet asmeniškai tai man patinka. Kai atšoki Jaunučius, tai nuo Jaunių prasideda ilgos suknės, blizgučiai
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.07.31 17:03 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Coconut
Coconut
Pažengęs
Pasisiauses rašė:

o tiesa kad sokejos partneris per varzybas dazytis turi???


Kodėl turi? Nebūtina :) Na, gali įdegio suteikiančiu tepalu arba pudra teptis, kad gražiau, be to, dažytis galima tik, man atrodo, nuo 13 metų (t.y. nuo Jaunių II amžiaus klasės)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.07.31 17:05 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Coconut
Coconut
Pažengęs
Liole rašė:

Originally posted by: aistutea02



Nu jo nitro nemeluok. Mes tikrai netrukdom. Bet rimtai kas trukdo wel pradet. Nu man seip tai irgi grazu labai. bet laikui begant karts nuo karto atsibosta o ypac kai kasnors neiseina ir nepasiseka. ~




kai kasnors eiseina yra stimulas stenktis tol kol pavyks... jei viskas ideliai sekasi neidomu...



Tikrai nepritariu :) Kai viskas sekasi, ir stengiesi, kaip tik labai džiaugiesi ir įdomu šokti
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.07.31 17:06 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Coconut
Coconut
Pažengęs
Liole rašė:

maniskis irgi bet gerasny susiradau o dazytis per varzybas reik...



Neprivaloma, ir be to, dažytis galima tik nuo Jaunių II amžiaus klasės (t.y. 13 metų)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.07.31 17:10 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Coconut
Coconut
Pažengęs
monciuka rašė:

nerealej noriu sokti pramoginius sokius... gal kas patartu kur galima sokti klaipedoje pramoginius sokius ????



Ojj klaipėdoj pilna :D Vienas iš populiariausių, ir gerai išmokančių šokti yra sportinių šokių klubas "Žuvėdra" :)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.07.31 17:11 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Coconut
Coconut
Pažengęs
Kalla rašė:

man jokie sokiai nepatinka. pramoginiai geriausia turbut, bet vistiek nepatinka


nu tai kam čia td rašyt?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.07.31 17:12 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Coconut
Coconut
Pažengęs
delfas2 rašė:

o is kur butu galima parsisust lotynu amerikos, pramoginiu, sportiniu skokiu gabalu...?


Ieškok internete.. ne taip ir lengva :) Bet šiaip vadovai tai iš interneto perka CD muzikos diskus, bet ten senesnės muzikos. Geriausia pačiam iš populiarų dainų ieškotis muzikus. Na, sunkiau susirasti tango, vienos valso ar pasadoblio muzikų :D
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.07.31 17:14 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Coconut
Coconut
Pažengęs
banzajus rašė:

sklando gandai,kad pramoginiu sokiu sokejei vyrai dauguma pedarastai,is salies ziurint tai gal ir panasu


Nu ir nusišnekėjo.. kaip tik, tie kurie šoka šiuos šokius, nė vieno nepažįstu, kuris būtų kažkoks mušeika, arba pnš. :) visi gražūs, ir kultūringi
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.08.01 19:38 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


gigo2
gigo2
Pažengęs
banzajus rašė:

sklando gandai,kad pramoginiu sokiu sokejei vyrai dauguma pedarastai,is salies ziurint tai gal ir panasu


anu pakelk muiliuką pupuli :)
o jei rimtai , tai ten gėjų tiek pat , kaip ir kitur , tik gal jie ten labiau matomi , tai taip atrodo ... o šiaip iš kokiu 40-50 buvusių kolektyvo kolegų šokėjų , nei vieno nepažįstu žydro ...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
Pirmas Atgal 1 2 3 4
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai