Tema sukurta: 2012.10.28 21:29
1 2 Toliau Paskutinis
2012.10.28 21:29 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Aukselis753
Aukselis753
Naujokas
Laba vakara,nusprendžiau sukurt tema apie plaukų šampūnus. Pas mane asmeniškai plauko tipas yra riebus,dažnai reikia galva plaut. Bet dar ne vieno gero šampūno taip ir ne radau,kad sustabditu plaukų riebuma. Išbandžiau labai daug šampūnu ivairiausiu firmu bet taip ir nepaviko sustabdit. Mano plaukai yra iki pečių o galiukai linke garbanotis tai ne koki vaizda sudaro.Turėjau tiesintuva pigu su kurio sudeginau galiukus nusprendžiau isigit brangesni už 230lt nors šitas ne degina.Pastebejau pravedus ranka per plaukus tai iškrenta daug plaukų baisu pasidaro anksčiau taip nebuvo. Patis plaukai sausi,šiurkštus. Tai norėčiau sužinot kokius šampūnus naudojat paukų dregmei? Gal kaip tik geresni šampūnai yra kurie kainuoja vos 6-7lt iš tu rusišku firmu su žolytem visokiom. Iškart ačiu už patarimus:)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.10.28 22:11 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Aifra
Aifra
Pažengęs
Labas,
Mano plaukai taip pat iki pečių, taip pat galai garbanojasi.. Tačiau tiesindama su bet kokio brangumo žnyplėmis vistiek juos degini, tad pirmiausia siūlyčiau šiuo malonumu pasimėgauti tik retkarčiais O jei plaukai riebūs, tai ir plauk plaukus kiek jiems reikia Nors ir kas dieną - tam yra skirti kasdieniniai šampūnai O šiaip.. visokius šampūnus išbandžiau: ir už porą litų, ir už kelias dešimtis litų, rusiškus, lietuviškus, prancūziškus, vaikiškus.. žinok VISI JIE VIENODI
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.10.28 22:19 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


CharakirI
CharakirI
Pažengęs
Plaukų slinkimą puikiai sustabdė ELVITAL juodam buteliuke su rožiniais akcentais iš tikrųjų nė nesitikėjau, bet jau po pirmo plovimo pasijautė, kad taip žiauriai "nebesišeriu".
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.10.28 22:32 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dartoli
Dartoli
Patyręs
Man tai nuo plaukų slinkimo labai padeda dilgėlės, bet dabar nemanau ar jų kur nors rasi..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.10.28 22:54 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mylimukė
mylimukė
Didmeistris
Dartoli rašė:
Man tai nuo plaukų slinkimo labai padeda dilgėlės, bet dabar nemanau ar jų kur nors rasi..


O žinok šiandien radau ;) Klampojom su dukrium po pusnis, o šalia šiluminių trasų kad auga, kad bujoja dilgėlės :D
Na, yra ir šampūnų su dilgėlėm (pvz. Margaritos).
Jei rinktis pigesnius, tai aš labiau pasitikėčiau lietuviškais. Nors šiaip beveik tik juos ir naudoju (Margaritos, Rasa netinka...).
Jei plaunat kasdien, naudokit kasdienį šampūną, ten mažesnė koncentracija tų visų sudedamųjų dalių, taigi mažiau chemijos gaunat, mažiau plaukus sausinat. O drėkinti reikia balzamais, kaukėmis, bet tepti tik ant galiukų, nes šaknys ir taip riebios.
Ir aišku nepamiršti, kad svarbiausia plaukus stiprinti ir gražinti iš vidaus - mityba, vitaminais, poilsiu, galvos masažas ir t.t. Jeigu plaukas krenta, tai niekuo jo nepriklijuosi, bet jeigu šaknys stiprios, tai jis ir neiškris.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.10.29 02:12 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Inžinierius
Inžinierius
Naujokas
Kad jau prakalbot apie plaukus ir jų tipus turiu ir aš klausimą susijusi šia tema. Plaukai auga i viršų, apačią arba garbanojasi, pas mane jie auga į apačią ir dar garbanojasi ar yra šampūnas ar koks stebuklingas tepaliukas, kuris priverstu mano plaukus augti i viršų ? Nes dabar man norint pasistatyt plaukus, reikia išnaudot begalę plaukų želės.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.10.29 08:49 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


KristinaAd
KristinaAd
Moderatorius
Mano galvos oda rieboka, plaukai ploni, dažnai per naktį susiploja ir jau vien todėl tenka plauti galvą.
Rudenį išvis kažkokia nesąmonė su plaukais darėsi, išsausėję buvo ir visiškai nepaklusnūs, nors specialiai buvo pirktas tiek šampūnas, tiek balzamas, bet kiek pastebėjau, tai mano plaukams esmė ne šampūnas, o kaip juos pamaitinu.
Štai šio kosmetinio aliejaus kaukė labai teigiamai veikia mano plauką ir gražu pažiūrėti,kaip jis man blizga:


Tik geriausia, kad per naktį ši kaukė būtų palaikyta, tada labai gerai išsiplauna vienu kartu.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.10.29 12:11 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Aukselis753
Aukselis753
Naujokas
Aš tai sau niekaip tinkamo šampūno nerandu. Arba sukelia elergija arba pleiskanu padaugeja.Maitinu plaukus kaukė su alivogiem. Dar visokių aliejuku bet nieko gero nepastebėjau jau tokie plaukai sausi tai ka žinau. Gal ištikrujų reikia iš vidaus tvarkitis su mityba.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.10.29 13:11 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Mistique
Mistique
Meistras
Reikia isitirti organizma.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.10.29 13:47 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


MiglėMila
MiglėMila
Pažengęs
Pabandyk gerti vitaminus.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.10.29 13:54 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Aukselis753
Aukselis753
Naujokas
Geriu aš tos vitaminus tik išberė no jų. O pvz jei aš dbr ant dietos tai negalių valgyt viska ka noriu ?Tik vaisius daržovės ir košes ane? Nes noriu pabut ant dietos ir pažiurėt dėl veido ir plaukų ar pageretu.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.10.30 11:51 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mylimukė
mylimukė
Didmeistris
Dauguma produktų, kurių atsisakoma laikantis dietos, ir nėra labai naudingi plaukams ar odai.
Veido oda atsinaujina maždaug kas mėnesį, taigi mažiausiai tiek turėsi palaukt.
O plaukas tada, kai ataugs, tai irgi ne mėnesį užtruksi.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.10.30 14:35 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Charibdė
Charibdė
Didmeistris
Maloni rašė:

Mano galvos oda rieboka, plaukai ploni, dažnai per naktį susiploja ir jau vien todėl tenka plauti galvą.

Rudenį išvis kažkokia nesąmonė su plaukais darėsi, išsausėję buvo ir visiškai nepaklusnūs, nors specialiai buvo pirktas tiek šampūnas, tiek balzamas, bet kiek pastebėjau, tai mano plaukams esmė ne šampūnas, o kaip juos pamaitinu.

Štai šio kosmetinio aliejaus kaukė labai teigiamai veikia mano plauką ir gražu pažiūrėti,kaip jis man blizga:





Tik geriausia, kad per naktį ši kaukė būtų palaikyta, tada labai gerai išsiplauna vienu kartu.


Vaje, pas mano lygiai tokie patys plaukai, o kur perki sia kauke?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.10.30 16:11 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Aukselis753
Aukselis753
Naujokas
Ka manot apie alaus mieles ar isvalo oda>?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.10.30 18:05 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mylimukė
mylimukė
Didmeistris
Charibdė rašė:
Vaje, pas mano lygiai tokie patys plaukai, o kur perki sia kauke?


Va:
http://aromata.lt/kosmetika/lt/produktai/monoi-de-tahiti-a-o?monoi-de-tahiti-a-o-gardenija-aromatizuotas-aliejus
Šaimyniškių g. mačiau yra.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.10.30 22:02 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Aukselis753
Aukselis753
Naujokas
Geras jisai?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.02.08 16:01 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Velniška
Velniška
Naujokas
pabandyk si:

http://www.feminabona24.lt/Plaukams/Riebiai-galvos-odai/zoleliu-sampunas-riebiems-plaukams.html
naturali kosmetika, naudojama profesionalu tai nemanau, kad galetu sudirgint
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.02.15 16:50 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


asRenata
asRenata
Naujokas
Kas liečia plaukų priežiūra ir ypač plaukų slinkimą tai galiu rekomenduoti viena puslapį kur rasite tikrai veiksmingų priemonių nuo plaukų slinkimo pagal jūsų plaukų tipą ir pananšiai. Mano vyrui labai pagelbėjo tikiuosi bus naudinga ir jums. ;)
http://www.you3.lt
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.02.22 00:50 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Nadiezda
Nadiezda
Naujokas
labukas;) pas mane labai panasi plauku situacija. turiu plaukus iki peciu ir galai rieciasi bei luzineja. siuo metu vartoju faberlic kosmetikos sampuna ir kondicionieriu bei odos galvos sveitikli ir kauke. plaukai gal kiek ir pagrazejo tokie svelnus pasidare bet slenka kaip ir slinko ir nieko neatrandu kas padetu;(
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.03.01 17:24 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Elina000
Elina000
Naujokas
Pabandykite Estel samounus arba Natura Sebereka. Tikrai turetu padet jums , nes as gan ilgai naudoju sios sampunus , tai viena, tai kita ir tikrai esu labai patenkinta )
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai