Santrauka: kaip plėstumėte mano vietoje?
Tema sukurta: 2014.02.22 16:18
2014.02.22 16:18 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą

mariukasd
mariukasd
Naujokas
Sveiki,

verčiuosi krovinių pervežimu, taip pat perkraustymo paslaugas teikiu Vilniuje, dirbu "ant savęs" ir būtu įdomu sužinoti kokią perspektyvą matote, kur jūs ieškotumėte tokių paslaugų? Klausiu, nes matau mažėjančią užsakymų tendenciją, internetinis puslapis jau pasenęs - http://kraustome.lt/ ir jis, bent jau mano akimis, atgrasus.
Kol kas sąlygos nelabai leidžia reklamuotis visur, nes sunku rasti pačią tikslingiausią užsakovų auditoriją. Taigi, kaip elgtumėtes mano vietoje, kokią reklamą rinktumėtės jei teiktumėte: krovinių pervežimas Vilniuje, perkraustymo paslaugos Vilniuje. ?

Įdomi kiekviena nuomonė :)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.02.22 23:45 Nauja žinutė

kibiras
kibiras
Meistras
Net nežinau ką ir pasakyti. Perkraustymas kažkaip įdomiau skamba. Tokių paslaugų nžinau kur ieškočiau, negalvojau apie tai. Bet mane atgrąsytų kaina, jei kaina didelė, tada gal kur ir kitur. Bet šeip vieni žonės kraustėsi, tai jie viską savo mašinom lengvom pervežė. Galima ir neturėt daug daiktų. Tavo vietoje aš kainą numažinčiau, jei dar galima mažint ir uždirbti arba ieškočiau kito darbo.
Cituoti
Atsakyti
2014.02.23 00:51 Nauja žinutė

Pončikas
Pončikas
Didmeistris
geriausia reklama - ranka rašyti skelbimukai daugiabučių laiptinėse..visi mato,visi ima, ir principe visi naudojasi. svarbu pigu
Cituoti
Atsakyti
2014.02.23 01:35 Nauja žinutė

Blussa
Blussa
Didmeistris
Jo, gerai spurga sako, būtent reikia kartas nuo karto prikabinėti tvarkingų skelbimukų laiptinėse. Tokių su atplėšiamais telefono numeriukais. Dar galima pasidaryti bent A4 lapo dydžio ir pakabinti juos prie bebaigiamų statyti kotedžiukų ar daugiabučių ant ten esančių skydų kartu su kitais skelbimais skaidriose įmautėse taip, kad žmonės galėtų nusiplėšti uodegytę su tel. numeriu.
Cituoti
Atsakyti
2015.01.21 10:25 Nauja žinutė

KarolisMak
KarolisMak
Naujokas
Sveikas, matau senas post'as, bet gal pamatysi. Šitame straipsnyje aprašomos - . Na tiksliau yra pasiūlymų kaip saugiai gabenti turtą žmonių. Ten siūlo naudoti gofrokartono dėžes ir burbulinę plėvelę, galvpoju dabar kai reikėjo į bendrabutį kraustytis iš kito miesto tai dzin, bet kai reiktų jau su daugiau daiktų. Tos plėvelės ir dėžės apsauginės - geras dalykas tik dažnai žmonės tingi ieškoti, gal galėtum pagalvoti kaip papildomą paslaugą tokią, kad per tave galėtų įsigyti ir šitų dalykų...
Cituoti
Atsakyti
2015.03.16 11:38 Nauja žinutė

Markas1110
Markas1110
Naujokas
Pas mane panaši situacija su mažėjančiu klientu srautu. Galbūt tai įtakos turėjo žiemos sezonas, tačiau perkraustymo paslaugų užsakymų faktiškai nebuvo. Tuo tarpu krovinių pervežimo dar truputi tempė viską. Manau čia susidėjo ir euro įvedimas ir nestabili geopolitinė situacija. Iš kitos pusės, turėdamas 1/2 darbo - uždirbu tiek, kad pragyventi užtektų, o laisvą laiką galima išnaudoti kitiems dalykams.
Cituoti
Atsakyti
2016.02.04 12:50 Nauja žinutė

Joly1
Joly1
Naujokas
Hmmm... Tas dirbimas ant savęs sunkus reikalas... Bandei pas kitus dairytis? Mes kaip tik kraustėmės neseniai, tai naudojomės paslaugomis. Kalbant į temą: tai puslapis jų man toks modernus atrodo ir navigacija patogi. Dar aišku klientai nori arba ne kraustytis pas konkrečius žmonės pagal kainą. Mes rinkomės pigiausią Bet nemeluosiu, pirminis įspūdis atidarius puslapį padarė savo, nes šiaip nemažai žiūrėjom. Vienur kainos didelės, kitur puslapis kaip iš 95 metų. Tai toks jausmas, kad ir būtų atvažiavęs dėdulė su besimatančiu skirmantu ir su Prima tarp dantų.

Na ir aišku, FB puslapį turit? PAspaudelios like ir gal atsiras daugiau klientūros.
Cituoti
Atsakyti
2016.07.27 10:34 Nauja žinutė

Guarana
Guarana
Naujokas
Gal žmonės tiesiog nepasitiki neoficialiomis paslaugomis, juk sumokami pinigai uz darba, o jeigu darbas atliktas blogai, kas tuomet? draudima siulote? tada okei, bet jei ne, tuomet manau zmones nenores rizikuoti
Cituoti
Atsakyti
2017.04.03 14:56 Nauja žinutė

Laura381
Laura381
Naujokas
neperseniausiai naudojausi šia įmone, kai kraustėmės iš buto į nuosavą namą Įmonė paliko įspūdį todėl drąsiai galiu dalintis patirtimi ir žinau, kad Jūsų neturėtų paslauga nuvilti. Tiesa ši įmonė mane pasiekė per elektroninį paštą, manau ir tokia nebloga reklamavismo priemonė yra, tik aišku reikia jau turėti būsimų klientų kontaktus. Nežinau kur gavo manuosius, gal pati kažkada buvau jiems rašiusi jau nebepamenu.
Cituoti
Atsakyti
2017.08.24 22:50 Nauja žinutė

Vilkoasis
Vilkoasis
Naujokas
Šiaip rekomenduočiau tokį ,,užknisantį", bet tikrai veiksmingą reklamos priemonę, kaip skrajutes. Ypatingai perkraustymo paslaugoms, pasidarai didelį skrajučių kiekį ir prasivaikštai pro daugebučių (na ir nebūtinai tik jų) pašto dėžutes, nes vigi tokiu būdų realiausia atkreipti potencialaus kliento dėmesį. Tik kaip ir minėjau tai truputėli ,,užknisanti" reklama tiek patį besereklamuojantį tiek klientą, todėl reikia skrajutes rinktis labai atsargiai ir bent pirmus kartus rekomenduočiau naudotis dizainerio paslaugomis, mes patys ne vieną kartą naudojomės jų paslaugomis http://kopija.lt/produktai/skrajute-455 ir greitai dirba ir kokybė bei kaina nenuvylė
Cituoti
Atsakyti
© 2006 – 2019 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai