Tema sukurta: 2009.03.16 12:01
1 2 3 Toliau Paskutinis
2009.03.16 12:01 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


lexx2
lexx2
Pradedantysis
Sveiki. cia dabar prasidejo kosmines saskaitos is omnitelio, ir nesuprantami planu keitimai. Gal kam pavyko pereiti be karu is Omnitelio? ir kokia procedura buvo?...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.03.16 12:17 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


SkalbiniuVagis
SkalbiniuVagis
Meistras
procedūra parasta, nueini parašai prašymą ir pereini, nes yra tokia sąlyga pas juos, po plano keitimo
o šiaip tai nlb suprantu kas jums ten nepatinka kad visi skalambija? ant kiek jau didesne sąskaita gavai?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.03.16 12:31 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


lexx2
lexx2
Pradedantysis
saskaita gavau pagal babkes kad kalbejau 14 val gaunasi, o tel. sciotcikas-2 val. kai sutartyje-tipo 20 val nemokamai karoce vietoje 300-moketi reikes 700
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.03.16 12:36 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


lexx2
lexx2
Pradedantysis
ir tipo, sakau 2 numeriu nebereikia-sako negalim atjungti!!!
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.03.16 12:56 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


samyangas
samyangas
Naujokas
man nuo 30 iki 80 pakėlė...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.03.16 13:08 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


lexx2
lexx2
Pradedantysis
tinkle zinute sklando, kad gali paprasciausiai atsisakyti, nes jie patys keicia plana. kaip ten is tikruju yra...operatoriai vis kitas pasakas seka ir galu nerasi...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.03.16 13:11 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


kasandra777
kasandra777
Pradedantysis
Aciu Dievui, seniausiai pabegau is Omnitelio.. dabar esu Biteje. planas "Tarp musu", praktiskai kalbi nemokamai, tik zinutes kainuoja....
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.03.16 13:38 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


vyshnia
vyshnia
Pradedantysis
eikit i TELE 2
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.03.16 13:57 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


zzzzzzz
zzzzzzz
Meistras
jau kokis 5 metus zinau kad omnitelis tik pinigus ryja
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.03.16 14:11 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


ilgiausias
ilgiausias
Didmeistris
Nežinau. Aš turiu sutartį su Omnitel'iu kurioje nėra abonentinio mokesčio o moku tik už pokalbius. Sutartis neterminuota, t.y. galiu bet kada nutraukt. Jau antra mėnesį laukiu laiško iš Omnitel'io, bet negaunu. Gal todėl, kad sutartis neterminuota?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.03.16 14:12 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Shinzo
Shinzo
Meistras
lexx2 rašė:

tinkle zinute sklando, kad gali paprasciausiai atsisakyti, nes jie patys keicia plana. kaip ten is tikruju yra...operatoriai vis kitas pasakas seka ir galu nerasi...


Taip, gali paprasčiausiai atsisakyti, nesvarbu ką pats omnitelis sako. Yra ir keletas bylų kur omnitelis "kariauja" su klientais, bet čia jau tik desperatiškas bandymas pagąsdinti žmones, kuris naudos turbūt neatneš
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.03.16 14:17 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


marijuana
marijuana
Didmeistris
jie ten planus keicia. ir nustato vidutine kaina kiek prakalbedavai per paskutinius metus. gal todel, gaunas, kad daugiau?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.03.16 14:31 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dzozikas
Dzozikas
Patyręs
Aš irgi priklausau omniteliui ir gavau tą laišką su tuo "nerealiu" jų pasiūlymu. Visi kiti, kurie dar negavo šio pasiūlymo, tai sulauks jo iki vasaros, taip kad mažiau kalbėkite ir paskaičiuota suma jums bus mažesnė. Buvau omnitelyje. Esmė tokia, kadangi mano sutartis jau pasibaigus bala žino kada, tai nutraukt ją galiu be jokių problemų. Nuėjau į bitę, galvojau, gal ką jie pasiūlys, bet jie nieko pigiau, nei kad man siūlo omnitelis, nepasiūlė. Gerai, jei daug pažįstamų yra bitės tinkle, tada susimoki 10lt ir kalbi su visais nemokamai, bet kadangi pas mane daug kas yra ir bitėje, ir omnitelyje, tai man toks jų pasiūlymas nelabai tinka, nes skambinant į kitus tinklus dar turėsiu mokėti ir sąskaitas gaučiau didesnes nei kad man siūlo omnitelis.
Tiem, kas yra pasirašę sutartį su omniteliu, tai ją gali nutraukt be jokių netęsybų, nebent turit pasiėmę telefoną, tada už jį reikia susimokėti. Dar kai kas, jei norite pereiti į Bitę ir iškyla kokių nors problemų su omniteliu, tai Bitė viską sutvarko.
Taip pat, išeidama iš Bitės salono, konsultantė dar prasitarė, kad geriau paskubėčiau pereiti į Bitę, nes ji nuo balandžio 5 d. taip pat keis planus, tikriausiai, kad brangins.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.03.16 14:33 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


xxxl
xxxl
Patyręs
jo durnina tie omnitelei zmones
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.03.16 14:34 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


SkalbiniuVagis
SkalbiniuVagis
Meistras
lexx2 rašė:

tinkle zinute sklando, kad gali paprasciausiai atsisakyti, nes jie patys keicia plana. kaip ten is tikruju yra...operatoriai vis kitas pasakas seka ir galu nerasi...


nes jie patys ilgą laiką nežinojo nieks nesitikėjo tokio sąjūdžio dabar jau pas juos aiškiau, gali nutraukti sutartį be problemų nebent telefoną esi pasiėmę tai teks susimokėti
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.03.16 14:55 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


ide
ide
Meistras
pati nesu omnitelio vartotoja ir telefonu jokiu nesu pasiemusi, bet kai kas sneka, kad ir uz ta telefona nereikia moketi. nes tu gavai nuolaidas uz telefona sutikdamas naudotis omnitelio paslaugomis kazkoki sutarta laika su tokiomis tai salygomis. o jei jie norie salygas keisti bei tau tos salygos netinka, tu neprivalai grazinti suteiktu nuolaidu: juk jie sulauze susitarima, ne tu.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.03.16 15:57 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dzozikas
Dzozikas
Patyręs
Beje, sutartyje yra parašyta "mobiliojo ryšio operatorius pasilieka sau teisę keisti sutarties sąlygas". Taip kad sutartį prieš pasirašant reikia skaityti, o kas jas skaito?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.03.16 16:33 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dexxxza
Dexxxza
Pažengęs
nesamone tas omnitel tinklas mano tetis turi ji tai moka kiekviena menesi po 200 lt uz nieka niekam daug neskambina niekam nerasotu sms. Nei po interneta narso.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.03.16 16:41 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


ilgiausias
ilgiausias
Didmeistris
texxxzze
??? na suprantu norisi ant Omnitel'o pavaryti, tai ir varai, bet ne taip riebiai. 200 Lt ne užką neišstatyti.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.03.16 16:50 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


sto
sto
Pradedantysis
o jus ziuretit ar sutarty nera punkto kur parasyta kad operatorius pasilieka teisi keisti
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai