Santrauka: Bendravimas
Tema sukurta: 2020.01.26 16:12
Pirmas Atgal 1 2 3 Toliau Paskutinis
2020.10.05 16:35 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Deividas656
Deividas656
Naujokas
Ar cia imanoma isvis ka rast? Pilna merginu bet parasai net neatraso. Arba paraso labas ir dingsta. Tai jai nk neieskai tada kam sedet tose pazintyse
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2020.10.05 16:35 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Deividas656
Deividas656
Naujokas
Ar cia imanoma isvis ka rast? Pilna merginu bet parasai net neatraso. Arba paraso labas ir dingsta. Tai jai nk neieskai tada kam sedet tose pazintyse
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2020.10.05 22:40 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Fxx8
Fxx8
Didmeistris
Deividas656 rašė:

Ar cia imanoma isvis ka rast? Pilna merginu bet parasai net neatraso. Arba paraso labas ir dingsta. Tai jai nk neieskai tada kam sedet tose pazintyse


toms merginoms kasdien raso tukstanciai vaikinu ir vyru. kodel jos turetu rinktis tave ?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2020.10.05 22:44 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Fxx8
Fxx8
Didmeistris
sakau, jeigu rimtai kazko ieskot, tai reikia kasdien eit bent i 2-3 pasimatymus. tada taip po kokiu metu dvieju jau daugmaz gal kazkas ir atsiras.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2020.10.06 10:03 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


LaisvasPilietis
LaisvasPilietis
Didmeistris
fxx8 rašė:

sakau, jeigu rimtai kazko ieskot, tai reikia kasdien eit bent i 2-3 pasimatymus. tada taip po kokiu metu dvieju jau daugmaz gal kazkas ir atsiras.


Tai viena didžiausių klaidų šiais laikais, kai netu galima surasti daugybę "pažinčių". Tokiu atveju nebemokama apsispręsti. Juk... kodėl rinktis šitą, o gal tie dvidešimt, su kuo susitiksiu poryt, bus įdomesni? Ir tas procesas neturi pabaigos.

Mano atveju, visai ne neto pagalba (jau gan seniai), vienu metu buvo atsiradusios 8 panos, kurios "korėsi ant kaklo" ir būtent dėl to tapo neaišku, kodėl reikėtų pasirinkti vieną ir atstumti kitas. Panašu... iš esmės, nemoku atstumti, jei kviečia, stengiuosi susitikti - vienintelis būdas, kuris neįvaro į asmeninį diskomfortą, pasakyti, kad kokį mėnesį negalėsiu, jei ir po tiek laiko dar norės... tokių nebūna daug, bet tikrai būna, net ir po metų ar dviejų. Tačiau kurioms rūpi greitomis pasibarškinti, per tą savaitę ar mėnesį jau susiranda kitą, gali net nebekviesti, jei išties tuo metu negalėjai.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2020.10.06 10:49 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Mokslynykas
Mokslynykas
Meistras
Pries 25 metus buvo ttotalus sudas. Internetas buvo tik atsirades, tai ten lietuviu panu nebuvo. O ir kompai kainavo vos ne pusmecio atlyginima. Pabandziau susirasinet su amerikonemis, bet kad jos tragiskos...
Kazkur nuo 2000 prasidejo masine kompiuterizacija ant Lietuvos ir tada teen atsirado panos.
Bet aisku, nieko gero...
Su kiek reikia pabendraut?
Kadangi rasyti mokejau, tai sulaukdavau simtus laisku. Bet nieko ten gero nebuvo. Po to pradejau galvot, kad gal is tukstancio kazka butu galima surast idomaus.
Paskui supratau, kad gyvenimas per trumpas ir nieko cia neiseis...
Ir netiketai suradau dabartine zmona... Ji iskirtine - nieko panasaus nemaciau... nei pries nei po.
Buvo apemus depresija, reiskia pastangos susirasti gali buti beprasmes, jei nepasitaiko proga buti tam tikroje vietoje tam tikru laiku... Viskas priklauso nuo likimo
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2020.10.16 20:40 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Martisss1
Martisss1
Naujokas
labas mieloji?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2023.02.26 09:24 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Aleksas84
Aleksas84
Naujokas
Labas rytas. Mielai pabendraučiau. Nes vienatvę užkniso
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2023.02.26 09:24 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Aleksas84
Aleksas84
Naujokas
Labas rytas. Mielai pabendraučiau. Nes vienatvę užkniso
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2023.03.09 01:25 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Okeyokey
Okeyokey
Pažengęs
Meskit jus tas pazintys internete. Feminizmas bei simpai padare savo. O portalo moderatoriai yra troliai. Daug anketu prikurta ir tai kaip botai. Yra net anketu kur labai matosi, kad net ne to zmogaus nuotraukos, is interneto, o tokiu anketu pilna. Yra anketu kur jau daug laiko ir jos jau tikrai ne pazintims, o tiesiog reklamai pritraukti narius.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2023.03.14 14:51 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


LaisvasPilietis
LaisvasPilietis
Didmeistris
Mano paskyra irgi, spėju, bus kokių 20 metų, jei ne 25. Bet... lankomasi buvo su didelėm pertraukom, viena jų buvo bent 10 metų. Užsiregistravau visai ne dėl panos paieškos, tiesiog buvo noras pažiūrėti kas ten vyksta. Iš esmės, draugas-lt nėra vedybų svetainė, ten galima būti nors ir visą gyvenimą. Dabar nukonkuravo visokie fb, kuriame nesilankau (nepatinka).

Svetimas fotkes labai mėgsta ištekėjusios, ieškančios meilužio. Jei matai tokią paskyrą, labai didelė tikimybė. Joms taip pat rūpi, kaip visapusiškai atrodai, koks kūnas, labai pageidauja nuogo torso. Jei tinki, pasiūla viršija paklausą. Gerokai jaunesnes privilioti nėra paprasta, bet įmanoma. Turiu minty į meilužes.

Kol esi iki maždaug 35, susitarti susitikti šiandien gali su keliomis. Jei tik toks poreikis yra.

Kartą padariau savaitės eksperimentą, nurodžiau esantis kažkur 36 ir įkėliau senų savo fotkių (nieko ypatinga ir ypač nieko prabangaus). Per dieną gaudavau 10 panų laiškų - pirmos parašydavo. Išvada, daug panų nė kiek nesilaužo, jei pastebi dominantį berną. Kai kurios buvo dar studentiško amžiaus. Su kai kuriomis susirašinėjau ar labiau kalbėjau telefonu gan įžūliai - jei gyvena toli, sakydavau sutinku atvažiuoti tik jei pasirašys (formuluotė ilgesnė ir subtili). Gal pusė su tokia sąlyga sutikdavo. Keleto esu pareikalavęs nusifotkint ar pasirodyt per skypą vien su apatiniais ar vien su trūsikais, veido gali nesimatyti. Galiausiai, atseit „pasirinkau kitą" ))
Jei būčiau jaunas žinojęs, kad aplink toks kekšynėlis...

Nepamenu ar dar turiu, bet buvau surinkęs kelių dešimčių apsinuoginusių panų fotkes ar video. Didesnioji dalis - lietuvaitės, bet buvo ir rusių, baltarusė bent viena, čekės, pora negrių iš ES, viena negrė iš PAR.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2023.03.16 19:06 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Šviesoje
Šviesoje
Didmeistris
Aplink kralikynas.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2023.03.17 12:10 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


LaisvasPilietis
LaisvasPilietis
Didmeistris
Tarp kitko, koks ten rusas entuziastas (savęs nerodo, bet kalba labai maloniai ir įtikinamai) skelbiasi ieškantis pirkti nekaltos merginos, kitur skelbiasi ieškantis darbuotojos, sugulimo tikslais. Atseit jis tai direktorius, tai aktorius )) Tai tas per kelis metus turi surinkęs tūkstančius video pokalbių, kur panos rodosi nuogos visais įmanomais rakursais, aptariamos „darbo" sąlygos ir atlygis. Nekaltai merginai pasiūlo nuo 500 iki 2000$, kažkam tai pasirodo puikus uždarbis. Pats jis tvirtina, kad tikslas - paviešinti kuo daugiau kekšių. Įsivaizduokim, mergina dar berno neturėjusi, o jau visomis pozomis internetuose puikuojasi ir kaina jau suderinta ))
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2023.05.24 12:14 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Saarmann
Saarmann
Naujokas
Klausykit, aš čia tokiu rimtu klausimu. Ką manot apie tokias anketas, kuriose kažkoks kareivis iš Amerikos, kurio anketoje širdutė, rašo? Kokią prasmę žmogus įžvelgia rašydamas, kad yra Klaipėdoje, gyvena JAV, nuotrauką siunčia iš Australijos. Painiava kažkokia. Susidūrėt merginos? Vaikinai ką mano?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2023.05.24 15:43 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Šviesoje
Šviesoje
Didmeistris
Atsargiai. Labiausia tikėtina, kad tai sukčius. Jų pažinčių portaluose pilna.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2023.05.24 20:02 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Fxx8
Fxx8
Didmeistris
Saarmann rašė:

Klausykit, aš čia tokiu rimtu klausimu. Ką manot apie tokias anketas, kuriose kažkoks kareivis iš Amerikos, kurio anketoje širdutė, rašo? Kokią prasmę žmogus įžvelgia rašydamas, kad yra Klaipėdoje, gyvena JAV, nuotrauką siunčia iš Australijos. Painiava kažkokia. Susidūrėt merginos? Vaikinai ką mano?


cia ant kiek reikia but atsilupus kad uzsiciklinti ant netikros anketos. as kai tyrinejau dar sita saita tai gal kokias penkias netikras buvau sukures, bet jos gal jau seniai istrintos. nu gi rinkites lietuvi, prie konteinerio, ko netinka ? tai ne.
bet siaip, jei neiseina iskart susitikti ir tempia guma, tai greiciausiai is kalejimo rasineja, neva gyvena uzsienyje ir pn. dar yra va vienas straipsnis kai viena taip susirasinejo, anas padare jai vaika, visko primelavo, paeme is jos visus pinigus ir galop mete. bandykit su turkais, tie sako labai vertina moteris, ypac baltaodes ir apipila demesiu kad reta atsilaiko.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2023.05.24 22:41 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Saarmann
Saarmann
Naujokas
Na ne tokia aš jau atsilupus. Negi norėsiu būti pati nelaiminga ar kad kažkas apgaudinėtų? Bet kai žmogui 50+, man net nesmagu būtų pačiai taip tiesiogiai meluoti ar kad man kas meluotų. Ne turkas, tikrai turbūt amerikietis, ir telefonu kalbėjomės. Ir veidas kaip foto. O vat daugiau neišsiaiškinau, tingiu tiesiog gilintis. Ir taip aišku, kad nebus pas mane to noro išvykti kažkur kitur gyventi ar laukti kareivio iš fronto čia. Greičiausiai vyras tiesiog, kaip tas jūreivis - kiekvienam krante po moterį nori surasti. Aš turbūt per daug senoviško auklėjimo. Nežinau kas tų vyrų galvose dabar.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2023.05.26 13:10 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Fxx8
Fxx8
Didmeistris
kaip gali buti veidas kaip foto, jeigu tik telefonu kalbejotes ? na aisku nereikia buti naivioms, isties maciau viena amerikos lietuvi grizusi apie 60 plius metu, tai moteru demesio tikrai nestigo pasakojo garsiai visiems aplinkiniams, sake dar atvaziuos i Lietuva, grynai del to, amerikietes jiems ten matomai sunkiai prieinamos. o tokiu laisvu moteru kur vyrai jau iseje i anapili Lietuvoje tukstanciai. pagalvokit ar verta ten tuos likusius kokius desimt ar kiek ten tu gyvenimo metu aplamai dar kazka tureti. 50+ gyvenimas jau arteja i pabaiga. ka tu ten gali is santykiu begaut? praktiskai nieko, niekam jau nieko nebereikia tokiu metu. viska visi susikuria iki 30 metu, kiti dar buna kad metosi po 30 skiriasi/tuokiasi, bet retai. as irgi va pastebejau per tv kad yra viena grynai mano lygio mergina, nu nevaziuosi i uzsieni ieskot kad ir kokia ten gera bebutu, tai neimanoma, 0 sansu. ir aplamai, tokiu sansu kur maziau nei 20 proc. isvis vengiu net galvot. bet cia jei jau atrase, o tuo labiau skambinotes tai sansu apie 99 proc, galit bandyt.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2023.05.26 13:53 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Fxx8
Fxx8
Didmeistris
Saarmann rašė:

O vat daugiau neišsiaiškinau, tingiu tiesiog gilintis.


na tai matosi kad jis jusu nedomina kaip zmogus, sprendziant is parasymo sio, jus domina tik jo statusas (amerikietis/amerikonas ) ir pinigai kas susije su jo statusu greiciausiai. jeigu zmogus isties jus domintu, tai noretumet zinoti viska, ka valgo, kur vaiksto, ka megsta, net sunkuriomis miega t.y. kas yra jusu konkurentes, o ju greiciausiai desimtys jei ne simtai. dabar gaunasi taip: jus klausiat apie zmogu kuris jusu nedomina, ar dominat jus ji. na paziurekit kad ir is tv kokia Armonaite, Seselgyte, (viena charizmatiska, kita protinga) tos matosi tokiu metu ir sprendziant is pavardziu yra netekejusios, tai tokiu metu pasirinkimas vyrams tikrai yra nemazas. tai pagalvokit ka jus galite pasiulyti, kad nesibaigtu viskas po keletos pasimatymu.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2023.05.28 15:28 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Saarmann
Saarmann
Naujokas
Ką turėčiau daryti, tai jau mano reikalas. Aš netikiu galimybėmis būti drauge, net susitikti. Net jei vienas mūsų turėtų bilietui į vieną pusę, vargu ar aš norėčiau kitos kultūros ant senatvės. Bet va ką vyras galvoja, tai nežinau, dėl to ir klausiau. Jei jam neprieinamos amerikietės, tegul tailandietę kadrina, ką nors iš lotynų. Prie ko čia lietuvė? Nei bendrų draugų Amerikoj, nei vaizdo nerodo. Laiko gaišimas mano nuomone, todėl net nekyla mintis interesui. Jis gali atsirasti tik kai žmogus atviras, eina į kontaktą ir tt. Kalba taip pat turi būti abiem suprantama... Dėkui už pagalbą, manau, kad padėjot.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
Pirmas Atgal 1 2 3 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai