Tema sukurta: 2011.07.11 14:18
Pirmas Atgal 1 2 3
2016.10.28 21:11 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Vėjuota1
Vėjuota1
Meistras
RugileRar rašė:
Man tai visada kyla klausimas, iš kur tos mergaitės žino, kad yra "gabios ir talentingos", iš kur žino, kad turi "gerą balsą"? Kad tėvai ar mokytojai sako, tai dar labai mažai, visada savi vaikai yra talentingiausi ir geriausi. Ir sako, kad kuo protingesnis tampi, tuo rečiau sakai ir manai, kad esi protingas, turbūt su dainavimu irgi taip pat - kai pradėsit tikrai gerai girdėti, ką dainuojat, suprasit, kad ne taip ir gerai skamba turbūt. Todėl mokymasis pas profesionalus yra tikrai vienintelė normali išeitis.


Iš kur žino? Matyt, kad muzikos mokyklas lanko.
Jei nori dainuoti, tai eik į muzikos mokyklą. Tembras įgimtas, o klausa lavinama. Vien dainavimu neišsisuksi. Norėdama atrasti savo stilių turi daug stilių išbandyti ir balsas turi būti paruoštas. Užtenka čia tų miauksinčių kačių, varančių šalia tonacijos.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.12.27 03:19 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


gabija214
gabija214
Naujokas
Man 13 labai megstu dainuoti galiu betkokia daina pasiemus greitai y ja ysijausti tik yra viena beda kad truputi bijau scenos o daina galiu sukurti per 5 minutes
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.12.27 03:23 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


gabija214
gabija214
Naujokas
Man yra 13 metu labai megstu dainuoti lankau muzikos mokykla moku groti smuiku pijeninu siek tiek gitara ir akordeonu mokykloje lankau chora mokytojas man sako eiti dainuoti visur bet as bijau scenos jei man paduoda kokia nors daina y ja galiu ysijausti tuoj pat ir daina galiu sukurti per 5 min. Nezinau ka daryti labai noriu dainuoti
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.12.27 22:17 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


arnie
arnie
Meistras
gabija214 rašė:

Man yra 13 metu labai megstu dainuoti lankau muzikos mokykla moku groti smuiku pijeninu siek tiek gitara ir akordeonu mokykloje lankau chora mokytojas man sako eiti dainuoti visur bet as bijau scenos jei man paduoda kokia nors daina y ja galiu ysijausti tuoj pat ir daina galiu sukurti per 5 min. Nezinau ka daryti labai noriu dainuoti
Daryti dainu irasus ir deti juos i interneta pvz. youtube .
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.12.07 20:16 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Saulė127
Saulė127
Naujokas
Labai mėgstu dainuoti su lankusi dainavima bet mečiau ir labai noriu tapti daininikė kaip to tikslo man pasiekti
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
Pirmas Atgal 1 2 3
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai